WTF?

Nama ljudima treba dati makar iluziju onoga što želimo i mi ćemo biti zadovoljni. OK, ne srećni, ali zadovoljni..... a i to je nešto.



Imas li iluziju onoga sto zelis?
Po tvojoj slobodnoj proceni
jos koliko vremena ce proci pre nego sto shvatis da
trenutno zivis iluziju zivota? Ili zivot ovde smatras idealom?

mislim ,kako neko moze biti srecan ako ima samo virtuelne prijatelje,simpatije.....
....pa cak i poznanike koje si srela na ovoj ili onoj temi,neprijatelje.......
....kakav je to zivot gde nista nije opipljivo i trajno?
 
znas sta je meni jedna o WTF situacija?
u kancelariji npr
kad ova kobila sece nokte
i stricka
i stricka
i stricka

kao da nikada ne to ne uradi kod kuce
i kao da ima po 170 prstiju shto na rukama shto na nogama
i to traaaaaje

ja cu nju odrobijati
mnogo je gadna
 
Na kraju se ispostavi da nisam spavala ni sat vremena. Al' da više neću 3 dana bez spavanja, ne osećam se najbolje u tim tripovima :(

jel ti se stvarno desilo da ne spavas 3 dana? ja sam na kraju treceg poceo da haluciniram... al', stvarno... da tonem, da vidim stvari koje ne postoje... da cujem samo po jedan instrument dok ide muzika... pogadjate koji? pa harmonika... naravno... znaci, kraljevi... kad bi cika doktor znao kako su jake te halucinacije, nikad mu ne bi palo na pamet da se drogira... znaci, samo nespavanje...
 
meni se nikad nije desilo da toliko ne spavam
ali moglo bi da mi se desi da prespavam 3 dana
to sigurno
hronicno sam neispavana
mozda sam depresivna, kad mi se toliko spava?
ne verujem

e da rile, jeste warblade!
ali nemoj da me lazes za te kosture
kad uzmes kostura on ti kaze sucker
to te matija unajmio da mi prodas te dezinformacije, je l?
to zato sto sam mu se opasno priblizila
 
kaze sakr, zato sto nece da uzmes... probaj danas, kad igras, da uzmes sve tri razlicite boje.... il' tri iste... zelenu, plavu i crvenu... i odma' ti puni oruzje... al' posle tri... kad uzmes zeleni, on ti smanji pucanje za jedan... pa plavi za jos jedan.. al' kad uzmes crveni posle, sve puno... i posle samo: udri, tuci, trsi, komataj...
 
joj ako me lažes ...ne bila ti ja u koži!
pazi ovo je pitanje života i smrti
ako se danas ne izborim za prvo mesto, moraću mesec dana ja da im nameštam krevete
je l sad shvataš ozbiljnost situacije?
 
to ti je zavrseno... a ako je situacija toliko WTF, onda mogu da ti posaljem ja moj user profile... i posle ga samo sacuvas i imas sve u fulu... sa super laserom i automatskim pucanjem... misssim, sta reci? al' to bi vec bilo varanje... samo ti uzmi tri ista, il' sva tri razlicita i nema namestanja kreveta...
al' da znas da ti ne radi ako uzmes, na primer, dva plava i jedan zeleni... il' sva tri ista, il' sva tri razlicita...
 
ne-e... imam ja svoj user profile koji je vr'... to ti je something sto svaki igrac war blejda must have... :D ja u tom profilu imam sve najbolje sto moze da se ima... i, onda, posaljem ti... ti u instalacionom fajlu izbrises onaj postojeci user profile i kopiras ovaj koji ti ja posaljem... dam ti lozinku i ti, kad god ukljucis da igras, od prve staze kreces sa maksimalnim oruzjem... brzinom... sve, sve, sve puno... i, milijarda je zagarantovana... otprilike.. igras sve dok ti ne dosadi...
to sve mozete imati za samo 999 dinara...
ako pozovete odma', mozete da dobijete i instalacioni fajl za snejk, za sve tipove mobilnih telefona...
 
Samo duhovno opaljen moze.Bila je emisija o uzitku na daljinu...Izbiraju se partneri pa se raspodele,dobro pogledaju partnera i kada sklope oci zamisljaju sta jedno drugom rade...postajalo mi je sve smesnije da gledam,izgledalo je kao da se tresu u vazduhu...prebacila sam prg...nije bilo vise svrhe da zamaram oci...
 

Back
Top