komplikovane forumasice.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lmihajlo

Aktivan član
Poruka
1.308
Ponekad pustim neku temu, neki odgovor, malo se i dopisujem....ali ove nove forumasice....su malo kompleksije ....nego devojke sa kojima sam se ranije upoznavao preko neta.....pomislicete verovatno da sam mator....ali stvarno nekada je to bilo mnogo opustenije nego sada......mnogo se lakse barem upoznavalo....a posle....otom potom.....
 
bas su komplikovane.....nekada je bilo sve jednostavnije....lakse upozvanje.....lakse dodjete do seksa.....danas covek treba da bude ili izuzetno lep ili izuzetno pametan i uporan.....ono pun dzep....mi se u principu ne svidja.....ta varijanta mi je bedna...
 
e mihailo
ti si sada bedan sa tom izjavom
dakle nije sustina u upoznavanje nego u seksu
što lepo odmah ne kažeš
što nećete da se tucate sa mnom
i te priče sa punim dzepom
znaš šta to ste izmislili vi muškarci
što ne izadješ na mesto ili upoznaš devojku iz tvog ekonomskog miljea
uvek tražite one napucane drndare
e pa bato takve traže napucane drkadzije
moraš da znaš svoje mesto u koordinatnom sistemu gluposti
i ne kukaj više
ne mogu da verujem da ste ko neke babe i pič.ke
samo kukate
a kada kresnete nešto
onda sve su žene ku.rve
ma u rudnik bi ja tebe sa još par stotina njih
pa da vidiš
kako bi ti svet bio lep a život lak

jao mama mamice neće forumašice da mi daju pi.čku
jao mama
oš cuclu
 
bas su komplikovane.....nekada je bilo sve jednostavnije....lakse upozvanje.....lakse dodjete do seksa.....danas covek treba da bude ili izuzetno lep ili izuzetno pametan i uporan.....ono pun dzep....mi se u principu ne svidja.....ta varijanta mi je bedna...

ma to si ti naletao na neke treceligashice,ono usralo te,ali pazi ovo..."danas covek treba da bude ili izuzetno lep ili izuzetno pametan" pa ne....treba da izuzetno bude ruzan i izuzetno glup,koji pajser jbt
 
i svi koji kao "jure" nesto po netu,nikada to nece ni naci,ili ce naletati na nekakve zamene za ono sto traze i time ce se zadovoljavati,o.k je net,ali ne kad trazis i to...vec kad se to desi.pa se zapitas..pa ti nije jasno kako se to desilo,a to namensko-plansko on line neznam ni ja...od toga nema nista
 
netačno...sad je što se tiče dom. neta uglavnom čista sex komoonikacije i uspostavljanja prvih kontakata.....je mnogo brže.......a kako je net dostoopan većem broju ljoodi...to ti je odmah u proseku škart izbor....kvantet u odnosu na kvalitet....a enrique je dobro rekao...
 
struja je prvak streljaštva i gadjanja strelom
el niste znali niste
e pa sada znate
tračo
sve sam ih skoro pa smuvala
malo se ovaj master kao koprca
pravi se važan
da ne kažem femka se
ali je pečen
taki su gotovi na jedan
sat
:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top