nisam prevario devojku i ne grize me savest ...

strani placenik:
'Zena u ljubavi ne trazi prijatelja i sapatnika vec mucitelja i zaverenika'! Nadam se da sam tacno citirao Protu Meteju Nenadovica. Devojke sa vise godina i iskustva necete vise traziti muskarce od kojih vam ne preti nikakva opasnost (sa njima je lepo, sigurne ste da vas nece prevariti) vec muskarce sa vise hormona sa kojima bi Vasa i buducnost Vase dece bila sigurnija (cista priroda, zenke vole jace muzjake). Ovi prvi (fini) su isuvise 'fini' i u poslu, i u teskim zivotnim situacijama (kojih na ovim prostorima ne manjka), dok sa ovima drugima znate da ce se uvek dobro snaci u svakoj zivotnoj situaciji.
Oko ove teme sam raspravljao sa nekim drugaricama pre jedno pet godina, da bi mi sad priznale da sam u pravu (one su tada zastupale tezu da ce se samo udati sa momka koji ih nece sigurno varati). Mislim sad kad razmisljaju o udaji, muskarcu koji bi najbolju buducnost obezbedio deci... da li ce ih nekad prevariti je tema od drugorazrednog znacaja. U BRAKU MOZES DA IMAS STO GORIH SITUACIJA OD TOGA DA TE MUZ VARA. Mislite o tome.

Jeste tako a i nije tako..
 
strani placenik:
'Zena u ljubavi ne trazi prijatelja i sapatnika vec mucitelja i zaverenika'! Nadam se da sam tacno citirao Protu Meteju Nenadovica. Devojke sa vise godina i iskustva necete vise traziti muskarce od kojih vam ne preti nikakva opasnost (sa njima je lepo, sigurne ste da vas nece prevariti) vec muskarce sa vise hormona sa kojima bi Vasa i buducnost Vase dece bila sigurnija (cista priroda, zenke vole jace muzjake). Ovi prvi (fini) su isuvise 'fini' i u poslu, i u teskim zivotnim situacijama (kojih na ovim prostorima ne manjka), dok sa ovima drugima znate da ce se uvek dobro snaci u svakoj zivotnoj situaciji.
Oko ove teme sam raspravljao sa nekim drugaricama pre jedno pet godina, da bi mi sad priznale da sam u pravu (one su tada zastupale tezu da ce se samo udati sa momka koji ih nece sigurno varati). Mislim sad kad razmisljaju o udaji, muskarcu koji bi najbolju buducnost obezbedio deci... da li ce ih nekad prevariti je tema od drugorazrednog znacaja. U BRAKU MOZES DA IMAS STO GORIH SITUACIJA OD TOGA DA TE MUZ VARA. Mislite o tome.
SAD SI ME OZBILJNO ZABRINUO :? :?
 
kojote:
Devojko draga,krecemo sada...svak' na svoju stranu...
ja se lepse igram nocu...a ti danju... :idea:
Jer, ja sam dete dana, a ti dete noci... predamnom je ceo dan da prozivim...
a ti mudro cuti kada svane zora...
Ja cu cutati u smiraj dana kad zarumeni se nebo... Kad prodje sve... I kajati se... I bicu sama u sumraku... na milost i nemilost prepustena carima noci.. da li ces me cekati tada na granici jave i sna? da li ces me se setiti kad vratim se tebi posle suncanog jutra? da li ces me zastititi, mene, nevernicu... oprostices? ili gurnuti u najdublji ad? bez daska zivota, bez tracka svetlosti i nade... samo ja, na dnu ponora... nevernica... neostvarena… napacena... nikad voljena... odbacena od tebe...
 
Snezna_kraljica:
uber_nuss:
ja ne bih termine "prevara" i "vernost" stavljao na suprotne strane. Za mene je moguce biti veran u smislu voleti samo jednu devojku i povremeno se videti zbog sexa sa nekom drugom. Takodje ne osudjujem devojke koje to rade i koje su mi to radile :twisted: Nazovi moderna civilizacija je apsolutno iskrivila pojam "voleti" i "biti veran nekome" tacnije spojila ih je jedno sa drugim. uber_nuss rekao!
Rekao i ostao ziv! (zato sto nemam stanglu pri ruci, kao sto vec rekoh...)
(ipak ima istine u onoj mojoj temi “istina o muskarcima”… nazalost )
O, Boze… Nek mi Bog pomogne da u zivotu ne nailazim na takve muskarce!
A zasto se vidjas sa onom drugom, ako imas dobar seks sa devojkom koju volis? Da li ona to zna?
Nek mi Bog pomogne da u zivotu ne nailazim na takve muskarce!
E bas ces na takve naici:) buahaha:D :twisted: :twisted: :twisted:
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Devojko draga,krecemo sada...svak' na svoju stranu...
ja se lepse igram nocu...a ti danju... :idea:
Jer, ja sam dete ... predamnom je ceo ,a ti mudro cuti kada svane zora...
Ja cu cutati u nebo... Kad prodje sve... I kajati se... I bicu sama u carima noci.. da li ces me cekati tada na granici mene, nevernicu...ili gurnuti u najdublji,ponor... nevernica... napacena... nikad voljena... odbacena od tebe...

Auh...rastavi me svog...na delove.Ko ce sad da sve ovo sastavi?Bebo slatka! :idea:
 
kojote:
Snezna_kraljica:
kojote:
Devojko draga,krecemo sada...svak' na svoju stranu...
ja se lepse igram nocu...a ti danju... :idea:
Jer, ja sam dete ... predamnom je ceo ,a ti mudro cuti kada svane zora...
Ja cu cutati u nebo... Kad prodje sve... I kajati se... I bicu sama u carima noci.. da li ces me cekati tada na granici mene, nevernicu...ili gurnuti u najdublji,ponor... nevernica... napacena... nikad voljena... odbacena od tebe...

Auh...rastavi me svog...na delove.Ko ce sad da sve ovo sastavi?Bebo slatka! :idea:
:oops: AU, BAS STE SLATKI.... :D
 
iva1313:
kojote:
Snezna_kraljica:
kojote:
Devojko draga,krecemo sada...svak' na svoju stranu...
ja se lepse igram nocu...a ti danju... :idea:
Jer, ja sam dete ... predamnom je ceo ,a ti mudro cuti kada svane zora...
Ja cu cutati u nebo... Kad prodje sve... I kajati se... I bicu sama u carima noci.. da li ces me cekati tada na granici mene, nevernicu...ili gurnuti u najdublji,ponor... nevernica... napacena... nikad voljena... odbacena od tebe...

Auh...rastavi me svog...na delove.Ko ce sad da sve ovo sastavi?Bebo slatka! :idea:

:oops: AU, BAS STE SLATKI.... :D

Dakle zivnula si malo slatka Iva zna zashto je ziva :wink:
 
iggymag:
iva1313:
kojote:
Snezna_kraljica:
kojote:
Devojko draga,krecemo sada...svak' na svoju stranu...
ja se lepse igram nocu...a ti danju... :idea:
Jer, ja sam dete ... predamnom je ceo ,a ti mudro cuti kada svane zora...
Ja cu cutati u nebo... Kad prodje sve... I kajati se... I bicu sama u carima noci.. da li ces me cekati tada na granici mene, nevernicu...ili gurnuti u najdublji,ponor... nevernica... napacena... nikad voljena... odbacena od tebe...

Auh...rastavi me svog...na delove.Ko ce sad da sve ovo sastavi?Bebo slatka! :idea:

:oops: AU, BAS STE SLATKI.... :D

Dakle zivnula si malo slatka Iva zna zashto je ziva :wink:
:oops: :oops: :oops: sad si me jos i postideo :P
 
PODNASLOV: ODA KOSMOPOLITIZMU
Ne zelim da komentarisem sam dogadjaj toliko iz prosto razloga sto on sam po sebi ne bi (za mene bar)imao toliki naboj u sebi da...
Pre toga,postovanje autoru,koji na vrlo jednostavan nacin uspeva da prenese osnovnu poruku ove price-prava ljubav pobedjuje...uvek.
Lepa poruka.Lepi su i likovi u prici.Lepo.
GRADJANIN SVETA,covek koji sve ljude na planeti voli podjednako,poreklom JUGOSLOVEN,na jednom od svojih kosmopolitskih letovanja u GRCKOJ susrece se sa jednom tango ARGENTINKOM koja dolazi iz ENGLESKE.
On zaljubljen-voli do bola a...sam.
Ona,histericno-strastvena a...sama.
LJubav-strast.Vecita borba izmedju strasti i ljubavi...Strasven samar i ljubavna reakcija...
Bond.DZEJms Bond.Popijes samarcinu uz jedno grcko nacionalno pice ne promesano,odreagujes promisljeno a onda...Onda se druzis,druzis,druzis...sa celim svetom. :idea:
 
kojote:
PODNASLOV: ODA KOSMOPOLITIZMU
Ne zelim da komentarisem sam dogadjaj toliko iz prosto razloga sto on sam po sebi ne bi (za mene bar)imao toliki naboj u sebi da...
Pre toga,postovanje autoru,koji na vrlo jednostavan nacin uspeva da prenese osnovnu poruku ove price-prava ljubav pobedjuje...uvek.
Lepa poruka.Lepi su i likovi u prici.Lepo.
GRADJANIN SVETA,covek koji sve ljude na planeti voli podjednako,poreklom JUGOSLOVEN,na jednom od svojih kosmopolitskih letovanja u GRCKOJ susrece se sa jednom tango ARGENTINKOM koja dolazi iz ENGLESKE.
On zaljubljen-voli do bola a...sam.
Ona,histericno-strastvena a...sama.
LJubav-strast.Vecita borba izmedju strasti i ljubavi...Strasven samar i ljubavna reakcija...
Bond.DZEJms Bond.Popijes samarcinu uz jedno grcko nacionalno pice ne promesano,odreagujes promisljeno a onda...Onda se druzis,druzis,druzis...sa celim svetom. :idea:
.....UH....KAKO SI MI TI SAMO PAMETAN :lol: ....BAS ME INTERESUJE KAKO BI SE TI PONASAO U TAKVOJ SITUACIJI...VEROVATNO BI SE -"DRUZIO" :?: :wink:
 
kosmopolit:
kad malo bolje razmislim ne , i ponovo bih joj rekao ne ... a bila je hmmm tako...
Argentinka sa engleskim drzavljanstvom negde u Grckoj , Krit , Hanija ,leto '98 ,
ja mlad i zaljubljen, ona zeljna provoda.. rekao sam joj ne , ona meni samarcinu pred citavim svetom u diskoteci, ja ostao za stolom sam, ona se vraca , place , izvinjava mi se,kaze da joj se ovo jos nije desilo da joj neko kaze ne ... pricamo citavo vece ... druzili smo se desetak dana sve do njenog odlaska ...


kad se voli, ne vara se
kad se ne voli, raskida se
tako je jednostavno samo mi iskomplikujemo ... zar ne ?

Svaka cast,nadam se da tvoja devojka to ceni, i da isto tako postupa. Nedaj Boze da saznas da te je prevarila, sta bi radio? Dali bi promenio pravilo?
 
iva1313:
kojote:
PODNASLOV: ODA KOSMOPOLITIZMU
Ne zelim da komentarisem sam dogadjaj toliko iz prosto razloga sto on sam po sebi ne bi (za mene bar)imao toliki naboj u sebi da...
Pre toga,postovanje autoru,koji na vrlo jednostavan nacin uspeva da prenese osnovnu poruku ove price-prava ljubav pobedjuje...uvek.
Lepa poruka.Lepi su i likovi u prici.Lepo.
GRADJANIN SVETA,covek koji sve ljude na planeti voli podjednako,poreklom JUGOSLOVEN,na jednom od svojih kosmopolitskih letovanja u GRCKOJ susrece se sa jednom tango ARGENTINKOM koja dolazi iz ENGLESKE.
On zaljubljen-voli do bola a...sam.
Ona,histericno-strastvena a...sama.
LJubav-strast.Vecita borba izmedju strasti i ljubavi...Strasven samar i ljubavna reakcija...
Bond.DZEJms Bond.Popijes samarcinu uz jedno grcko nacionalno pice ne promesano,odreagujes promisljeno a onda...Onda se druzis,druzis,druzis...sa celim svetom. :idea:
.....UH....KAKO SI MI TI SAMO PAMETAN :lol: ....BAS ME INTERESUJE KAKO BI SE TI PONASAO U TAKVOJ SITUACIJI...VEROVATNO BI SE -"DRUZIO" :?: :wink:

DEVOJKO DVE TRINAESTICE-ISKREN DA BUDEM-OVO JE BIO MOJ KOMENTAR-VIDJENJE CELE OVE PRICE-DOZIVLJAJA I JA TO POHVALIH NA SVOJ NACIN(u samom podnaslovu stoji-ODA-svecana,himna...)
A TEBI RADOZNALICE ISKREN DA BUDEM-PA...JA...NISAM BAS... TOLIKI KOSMOPOLIT-A!?... :idea: :wink:
 
kojote:
iva1313:
kojote:
PODNASLOV: ODA KOSMOPOLITIZMU
Ne zelim da komentarisem sam dogadjaj toliko iz prosto razloga sto on sam po sebi ne bi (za mene bar)imao toliki naboj u sebi da...
Pre toga,postovanje autoru,koji na vrlo jednostavan nacin uspeva da prenese osnovnu poruku ove price-prava ljubav pobedjuje...uvek.
Lepa poruka.Lepi su i likovi u prici.Lepo.
GRADJANIN SVETA,covek koji sve ljude na planeti voli podjednako,poreklom JUGOSLOVEN,na jednom od svojih kosmopolitskih letovanja u GRCKOJ susrece se sa jednom tango ARGENTINKOM koja dolazi iz ENGLESKE.
On zaljubljen-voli do bola a...sam.
Ona,histericno-strastvena a...sama.
LJubav-strast.Vecita borba izmedju strasti i ljubavi...Strasven samar i ljubavna reakcija...
Bond.DZEJms Bond.Popijes samarcinu uz jedno grcko nacionalno pice ne promesano,odreagujes promisljeno a onda...Onda se druzis,druzis,druzis...sa celim svetom. :idea:
.....UH....KAKO SI MI TI SAMO PAMETAN :lol: ....BAS ME INTERESUJE KAKO BI SE TI PONASAO U TAKVOJ SITUACIJI...VEROVATNO BI SE -"DRUZIO" :?: :wink:

DEVOJKO DVE TRINAESTICE-ISKREN DA BUDEM-OVO JE BIO MOJ KOMENTAR-VIDJENJE CELE OVE PRICE-DOZIVLJAJA I JA TO POHVALIH NA SVOJ NACIN(u samom podnaslovu stoji-ODA-svecana,himna...)
A TEBI RADOZNALICE ISKREN DA BUDEM-PA...JA...NISAM BAS... TOLIKI KOSMOPOLIT-A!?... :idea: :wink:
OPROSTI MI MOLIM TE,IZGLEDA DA SAM POGRESNO RAZUMELA :wink:I NEMOJ ODMA DA SE LJUTIS NA MENE...
 

Back
Top