Velja Ilić zabranio „Indeksovce“ u Čačku

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
Ni Sloba ni Mira se svojevremeno nisu bunili
Velja Ilić zabranio „Indeksovce“ u Čačku
Autor: V.T. | 08.11.2007 - 20:08
Velja Ilić zabranio „Indeksovce“ u Čačku

Dragojlo Jerotijević, šurak Velimira Ilića, ministra za infrastrukturu, ne dozvoljava da se predstava „Indeksovaca“ „Dno, brate“ odigra u čačanskom Domu kulture čiji je on direktor. Jedan od glavnih likova u predstavi je Selimir Selja Silić koji veoma podseća na ministra sličnog imena, pa ekipa „Indeksovaca“ zaključuje da je reč o klasičnoj cenzuri.

- Kontaktirao sam još 15. oktobra sa Milenkom Pajićem, organizatorom programa u Domu kulture. Rekao mi je da se javim za sedam dana što sam i učinio. Kazao mi je da u novembru imaju neku operu i da se plaši da će im „Indeksovci“ odvući publiku sa opere! Pitao sam ga da li to znači da nam ne dozvoljavaju da igramo predstavu u Čačku, a on mi je odgovorio: „Ne, ne! Evo, birajte termin u decembru“ - priča Milan Filipović, producent predstave.
Međutim, kaže on, ni termin u decembru nisu dobili. Sonja Ćosić, autor teksta „Dno brate“ i koproducent „Indeksovaca“, kaže za „Blic“ da im je direktor Jerotijevića rekao da će moći da gostuju od Nove godine.
 
Ништа ме то не чуди.

Има већ две године како је укинута најпопуларнија сатирична ТВ срија, практично једина тог типа код нас
"Никад извини", која је имала велику гледаност и била урађена на високом професионалном нивоу.

Што се тиче Индексоваца, они никада нису имали неки бог зна какав ниво. То је увек била лака пучка забава,
а сада су изгледа стварно достигли дно брате...:mrgreen:

А Веља је посебна прича, човек који шамара саобраћајне полицајце и новинаре...:roll:
 
Zar nisi cuo da je opera u pitanju.:o

Ето, прво нападају Палму што не зна када је рођен Бетовен - а када Чачани образују своје суграђане опером - они би да укину оперу па да се натрте ови индексовци са кафанским вицевима....... ех, свету је тешко угодити...:lol::lol::lol:
 
Ето, прво нападају Палму што не зна када је рођен Бетовен - а када Чачани образују своје суграђане опером - они би да укину оперу па да се натрте ови индексовци са кафанским вицевима....... ех, свету је тешко угодити...:lol::lol::lol:

da be
svi ste vi za operu :D
a termin ce da se nadje

kad sutra na B92 urade prilog o cenzuri 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top