Restartovanje kompa...?

Ajde kada si već navalio evo za šta Firma TRUST garantuje da ima PSU 370W -5110-
+3.3V - 22A
+5V - 32A
na ove dve stavke garantuje 170W
+12V - 16A - 192W
-12V - 0.8A - 9.6W
-5VSB - 2.5A - 12.5W
ukupno nešto malo više od 370W

Dupont dali si zadovoljan?
Brate ne trebam ja da budem zadovoljan nego ti;)
Ja sam sa mojim OCZ-om i previse zadovoljan:
+3,3V-28A
+5V-45A
A moj ima(za razliku od tvog) PFC-http://en.wikipedia.org/wiki/Power_factor_correction;)
I imam 3 GODINE GARANCIJE
 
Sta ce mi multimetar?Pa na svakom napajanju pise malim(koja trebaju obavezno da se procitaju) slovima koliko napona odnosno Ampera ima!
lol brate da sigurno ce svako napajanje imati tacno +12v ili tacno +5v . lol I veruj mi znam sta gde pise. Nisam glup ni corav. Svako napajanje moze da bude lose. Cak i ona od 1kW. Nista nije nemoguce. Zato je bolje da pogledas sa multimetrom nego da verujes nekom programu ili da verujes nekoj nalepnici sa strane...
 
Slušaj dve ili tri godine zar nije svejedno? Suština je da nije sranje kao što si ga proglasio i za ono što sam ga predložio je sasvim dovoljan da tera.
Teraće on komp i narednih 5 godina , a baš me interesuje šta ti vrtiš na tom OCZ-u?
 
Meni jedino smeta kada neko tako samo odmahne i kaže , nemoj to to je sranje bez ikakvih argumenata i bez ikakvih potkrepljivanja svojih reči. Pa mogao sam recimo da odem na zvaničan sajt trusta i da skinem neko napajanje od 570W ili kao njegovo od 450 pa nek se upoređuje do mile volje.
Ima sasvim pogrešan stav i to mi smeta.
 
Meni jedino smeta kada neko tako samo odmahne i kaže , nemoj to to je sranje bez ikakvih argumenata i bez ikakvih potkrepljivanja svojih reči. Pa mogao sam recimo da odem na zvaničan sajt trusta i da skinem neko napajanje od 570W ili kao njegovo od 450 pa nek se upoređuje do mile volje.
Ima sasvim pogrešan stav i to mi smeta.
Mozes da poredis Trust od koliko hoces Wati protiv OCZ nema sanse a to sam vec poslao u ovoj temi(pogledaj test 12 napajanja pa ces videti da OCZ i jace od sebe strpa u mali djep).
A sutra cu ti objasniti(ili cu bar pokusati) zasto Trust nije tako dobra marka!;)
 
Pa niko nije ni reako da je Trust extra marka...vec samo da je savrseno dovoljno za ovu njegovu konfu. I inace ja imam neke njihove zvucnike u sasvim su dobri. Samo sam trebao da izvadim staklenu vunu iz woofera da bi krenuo da gruva bas.
@Snejks I ja sam imao totalno grozno misljenje o svemu sto nije jaka marka iz jednog razloga. Do tada sam posecivao strane forume na kojima svaki drugi sada ima quad procesor. I tada sam izgubio smisao za realnost sto se tice nase zemlje. Ali sada mislim drugacije. Naravno da za sebe uzimam stvari od proverenih firmi posto obozavam da iscedim svaki atom iz mojeg sistema, ali to ne znaci da za prosecnog korisnika nece biti dovoljna i neka firma kao Trust.
 
Moze da se desi da ti uopste nemas problem sa komponentama, vec sa sistemom...

...pa podigao sam provereni sistem na ganc novom hdd...i instalirao samo jos par programcica...commander, neke playere i codece, i tako to nesto osnovno...i on se restartovao...

...Drugari a za ono GRAKA, bas sam ispao GLUSE, a vi ste ispali LJISA ... :D

Ok imam unimer...provericu sutra...samo treba da nadjem opis kako se to radi [bas sramno za jednog rvt tehnicara :) ] Imam ideju, al' da ne bude kao za ono Graka precutacu...
 
Pa niko nije ni reako da je Trust extra marka...vec samo da je savrseno dovoljno za ovu njegovu konfu. I inace ja imam neke njihove zvucnike u sasvim su dobri. Samo sam trebao da izvadim staklenu vunu iz woofera da bi krenuo da gruva bas.
@Snejks I ja sam imao totalno grozno misljenje o svemu sto nije jaka marka iz jednog razloga. Do tada sam posecivao strane forume na kojima svaki drugi sada ima quad procesor. I tada sam izgubio smisao za realnost sto se tice nase zemlje. Ali sada mislim drugacije. Naravno da za sebe uzimam stvari od proverenih firmi posto obozavam da iscedim svaki atom iz mojeg sistema, ali to ne znaci da za prosecnog korisnika nece biti dovoljna i neka firma kao Trust.
Tako je!i ja posecujem strane forume i znam sta se najvise kupuje i kakvu ocenu daju ljudi o tim stvarima.Znaci ako su njih 100 uzeli TRUST(nemoj da me pogrsno shvatite sto sad uporedjujem njega kao marku) i na primer 90 nisu zadovoljni znaci da nesto nije u redu.:p
 
Meni jedino smeta kada neko tako samo odmahne i kaže , nemoj to to je sranje bez ikakvih argumenata i bez ikakvih potkrepljivanja svojih reči. Pa mogao sam recimo da odem na zvaničan sajt trusta i da skinem neko napajanje od 570W ili kao njegovo od 450 pa nek se upoređuje do mile volje.
Ima sasvim pogrešan stav i to mi smeta.
@snejks
Nemoj da se ljutis nije sve tako kako izgleda!Po tvojim odgovorima(ovde u Forumu) a i po PABLOVIM i Klothius vidim da ste vi za mene profesori sto se tice Kompjutera;)(iskreno vam kazem).Samo kao sto Klothius kaze kad posecujes neke strane forume(jer ja zivim u inostranstvu(nemojte da mislite da se pravim zbog toga vazan)) i vidis kako to ljudi u moramo priznati daleko naprednijim zemljama od nase to rade,kako izgleda njihov Forum(stvarno Profesionalno)!
Recimo za svaku stvar koju ti preporuce odmah ti postave Link da vidis gde ima da se kupi i koliko kosta i automatski ocena od tog Artikla(klothius je jednom napisao za moje linkove da se ja pravim vazan i da imam para i da nemoram da saljem linkove:confused:)
Ja mislim da je to najbolji nacin da se nasi clanovi sami suretnu direktno sa proizvodom koji im se preporucuje.Isto tako sam dobio prigovor kada sam stavio Link o Uporedjivanju GRAKA i Procesora-pa zar to nije super da mozes u forumu da dobijes takve linkove!
Ja samo hocu,ali stvarno hocu da pomognem svima koliko mogu i da mi vidimo kako se to radi u nekim naprednijim zemljama!
 
lol brate ne kazemo da smo mi profesori(ja cak nisam ni punoletan lol), vec da jednostavno ne mozes da napises kako lik treba da kupi napajanje od recimo 5500+ dinara za neku konfu koja ne trosi vise od 150w. Ovo je Srbija. Ovde cene rastu svaki treci dan, a plate ostaju iste. A evro sve nizi. Vecina ljudi nema ni da kupi sve sto im treba. A sto se tice str sajtova to je totalno tacno. To smo vec apsolvirali na temi o Krsti. A sto se tice linkova mislio sam na linkove ka tvojim komponentama. Naravno da je bolje postaviti link od onoga sto preporucujemo i kada oni pitaju za link mi im postavimo.
 

Back
Top