Zver od masine

  • Začetnik teme Vlasnik zveri od masine
  • Datum pokretanja
V

Vlasnik zveri od masine

Gost
ASUS A7A 133
Athlon Thunderbird 256kB L2 950MHz ( oc 1054 Mhz )
1,5 GB SDRAM PC 133 ( 3 x 512MB )
Samsung 19"
Ati Radeon 8500
2 x Maxtor 40 GB 7200 rpm
itd.

E, sad, voleo bih da vidim te vase "zveri" ( P4, BARTONE i ostale ) u direktnom okrsaju sa mojom masinom u poslovima obrade slika ( TIFF 250-350MB ). Iskreno mislim da bih vas sve od reda postideo!!!

Moj drug sa P4, 256MB DDR-a itd. jedva da uspe i da ucita ovakvu sliku, a ne nesto vise...

Ne znam sta sam sa ovim hteo da postignem, ali bilo mi malo dosadno, pa eto...
 
E ja nesto razmisljam da narucim ploc za dva bartna i 2 giga memorije.

Ali skapirao sam da je to skupo pa sam odustao.

Neznam zasto sam vam ovo napisao ali ne moze da skodi a to sto ne skodi znaci da koristi.

s' postovanjem JA 8)
 
Ajde da stavimo masine na crtu da vidimo sta bolje radi i sta brze otvara i obradjuje slike.

asus A7v333-X ploca
AMD 1800+
512 ddr rama kingston
80Gb maxtor 7200 rpm


Ako smes da stavis tu tvoju mashinu na crtu sa mojom u da je ulozis u opkladu javi se a ako nesmes ne laprdaj mnogo po forumu za dzaba cekam da mi se ucitava duze stranica.


s' postovnajem JA 8)
 
Vlasnik zveri od masine:
ASUS A7A 133
Athlon Thunderbird 256kB L2 950MHz ( oc 1054 Mhz )
1,5 GB SDRAM PC 133 ( 3 x 512MB )
Samsung 19"
Ati Radeon 8500
2 x Maxtor 40 GB 7200 rpm
itd.

E, sad, voleo bih da vidim te vase "zveri" ( P4, BARTONE i ostale ) u direktnom okrsaju sa mojom masinom u poslovima obrade slika ( TIFF 250-350MB ). Iskreno mislim da bih vas sve od reda postideo!!!

Moj drug sa P4, 256MB DDR-a itd. jedva da uspe i da ucita ovakvu sliku, a ne nesto vise...

Ne znam sta sam sa ovim hteo da postignem, ali bilo mi malo dosadno, pa eto...
Zasto mislis da si nas postideo...AMD XP 2500+ 256 rama 17" monitor fx graficka 128, hard 80Gb LG rezac 52x24x52 ploca ASUS a7v8x-x...ova moja masinica dobro radi posao...za sada mi jace ne treba ali bice...
Vlasnik zveri od masine:
mitnick:

malo RAM-a kume...gde si ti od 1,5 GB???
:shock:

a verovatno to sve "gledas" na samsungu 753s

Nemo' da si smesan...
A sta to fali samsungu 753s...
Vlasnik zveri od masine:
I ja bih mogao stosta da narucim! Ovako, imam to sto imam :wink:
ZVER OD MASINE :!: :!:
I verovatno na njoj pikas igrice...samo napred..."Zveri"...
 
Slučajni prolaznik:
Eheeeejjjjjj...P2, na 300 MHz, 32 MB RAM-a, 2 GB HDD...i radi. E to je zver od mašine...Pa se sad češite :lol: .
E jos uvek slavim dan (23.08.2003) kad sam neko cudo slicno tome (razlika 64 RAM i graficka 16MB, ostalo isto) konacno bacio u zaborav :lol: :lol: :D :D :D
Jednostavno to je nekad bio 286 i nagurao je do II, kakvih sve muka sa njim nisam prosao :cry: i sta sve nije preziveo (i on i ja sa njim), dva puta gorio, bezbroj puta operisan (od strane mene naravno nisam lud da ga nosim u servis)....
I jos da dodam da je jos uvek ziv i zdrav i nista mu ne fali
Stvarno mi nije jasno zasto sve ovo pisem, valjda video od ostalih pa ocu i ja 8)
 
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
 
HRONOS:
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
Ako si se meni obratio zaboravio sam da dodam da mi je i Commodore 64 ziv i to sa svom pratecom opremom (Externi flopy, 2 kasetofona, stampac) naravno ispravan. Samo ga malo zvuk muci, ali ne smeta 8)
 
to je tebi zver!!! Ma to ti je mongolski skocimis!
ja u P.S. radim sa TIFF-om od 600 Mb.
EPoX 8rda3+ AMD 3200+ 2 X 512Mb DUAL CHANEL MEMORY HDD 2 x 80 Gb Maxtor SATA FX5200 17" Belinea TFT (koji bre samsung???!!!) da te dalje ne nerviram...
u principu imas losiji komp od vecine nas ovde!
 
Кулиража:
HRONOS:
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
Ako si se meni obratio zaboravio sam da dodam da mi je i Commodore 64 ziv i to sa svom pratecom opremom (Externi flopy, 2 kasetofona, stampac) naravno ispravan. Samo ga malo zvuk muci, ali ne smeta 8)

Ma zezam se za komodora, on je shit :D , ja sam spektrumovac i imam ih dva. Jedan radi a drugim sam ga krpio :wink:
 
Hronos:
Кулиража:
HRONOS:
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
Ako si se meni obratio zaboravio sam da dodam da mi je i Commodore 64 ziv i to sa svom pratecom opremom (Externi flopy, 2 kasetofona, stampac) naravno ispravan. Samo ga malo zvuk muci, ali ne smeta 8)


Ma zezam se za komodora, on je * :D , ja sam spektrumovac i imam ih dva. Jedan radi a drugim sam ga krpio :wink:

Dobro kako kome, prvi racunar na kojem sam radio je bio C64, tako da mi je ostao u lepom secanju...
Stari dobri Basic 5CLS, 10 INPUT.... :)
 
Кулиража:
Hronos:
Кулиража:
HRONOS:
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
Ako si se meni obratio zaboravio sam da dodam da mi je i Commodore 64 ziv i to sa svom pratecom opremom (Externi flopy, 2 kasetofona, stampac) naravno ispravan. Samo ga malo zvuk muci, ali ne smeta 8)

Ma zezam se za komodora, on je * :D , ja sam spektrumovac i imam ih dva. Jedan radi a drugim sam ga krpio :wink:

Dobro kako kome, prvi racunar na kojem sam radio je bio C64, tako da mi je ostao u lepom secanju...
Stari dobri Basic 5CLS, 10 INPUT.... :)

I poruka koja je obelezila par godina mog života

R TAPE LOADING ERROR :roll:
 
Hronos:
Кулиража:
Hronos:
Кулиража:
HRONOS:
Svaka cast za tvog zvera od masine, tako da si me ubedio da menjam svog 2,5 Bartona i 1GB DDR za neki frizirani commodore 64 ili tako nešto slicno kao tvoje mezimce :wink:
Ako si se meni obratio zaboravio sam da dodam da mi je i Commodore 64 ziv i to sa svom pratecom opremom (Externi flopy, 2 kasetofona, stampac) naravno ispravan. Samo ga malo zvuk muci, ali ne smeta 8)

Ma zezam se za komodora, on je * :D , ja sam spektrumovac i imam ih dva. Jedan radi a drugim sam ga krpio :wink:

Dobro kako kome, prvi racunar na kojem sam radio je bio C64, tako da mi je ostao u lepom secanju...
Stari dobri Basic 5CLS, 10 INPUT.... :)

I poruka koja je obelezila par godina mog života

R TAPE LOADING ERROR :roll:
A bilo je i toga.
Syntax error :roll:
 

Back
Top