LJUBAVNI SAVET !

kanada1986

Početnik
Poruka
41
-Zaljubljen do bola
-Devojka ima decka 4 godine
-Navodno smo zajendo o "drugom"(ili prvom) ne pricamo
-Super nam je kada smo zajedno
-riba/rak
-ja riba ona rak


Shta da radim bRE ?! Pojescu se ziv zato shto stalno mislim o tome kako ona josh uvek ima dobre odnose sa (bivshim)deckom.. ne znam da li su zajedno, ne znam da li se cuju ... uffff!!! . Poludecu ... nisam ljubomoran samo ne zelim da je izgubim :(. A plasim se da ce se to desiti. Da ali da ja begam iz veze ili da ostanem pa shta se desi desi se ?
 
Razgovarali smo o tome .. i u fazonu je da joj je stalo do mene ali ona ima tog drugog sa kims e mnogo toga desilo i nije jednostavno da tek tako zavrsi. Ne znam majke mi poludecu. Nemogu da prestanem da mislim o njoj :(
 
Daj bre druze budi malo mushko.
Iz tvoje perspektive ti je verovatno sve razumes i sve opravdavas.
Za tebe je ona verovatno jedna nezna i sta znam kakva sve ne zena.
Ali, evo iz moje, na blic mi se cini da ona radi ono sto njoj odgovara i da sto duze ostanes u tom polozaju, vece su ti sanse da te otkachi.
To je bre bezobrazno sa njene strane.
Probudi se.
Zvucis kao da si sam sebi odsekao yaya
 
Uu brate ja sam sebi jaja odsekao od samog pocetka kada sam joj rekao da sam se zaljubio...Mistake mistake.. I onda sam isklulirao neko vreme i odma je primetila da neshto nije u redu. I SOM umesto tada da kazem shta mi je ja kao ma neki licni porblemi ! Kako da joj kazem da mi to smeta i ako nam je super zajedno ?
 
Vama sve to zvuci lako izvodljivo ali ja sam u veoma teskoj poziciji ako se uzme u obzir da devojku prakticno volim a ona mene ne... Vidi koliko sam ocajan da idem trazim savete ... sa neta ... hvala ljudi !
 
Vama sve to zvuci lako izvodljivo ali ja sam u veoma teskoj poziciji ako se uzme u obzir da devojku prakticno volim a ona mene ne... Vidi koliko sam ocajan da idem trazim savete ... sa neta ... hvala ljudi !
Okani se teshkih droga ... Ti nju volis, ona tebe ne... i mislis se sta da radis.... :?: Eeeeeeh da mogu poslati ti pishtolj....
 
Reci joj da ne možeš više tako i da odlaziš. Dostojastveno. Ne postavljaj ultimatume tipa "ili on ili ja".
Ona će ili da ostavi tog tipa i da bude sa tobom, ili da kaže OK i da ostane sa tim tipom a ti ćeš znati na čemu si.
Verovatnije je da će da se desi ovo prvo, zato što (stavi se na njeno mesto) je njoj super da bude sa dva tipa u isto vreme, plus što joj to tako lako prolazi... (skoro) svako bi iskoristio situaciju (i nemoj sad da se javi 548233 forumaša koji ne bi, pliz).
 
1.Ne verujem u zvezdane staze
2.Dobra serija ^ :)
3.Poenta teme je SAVET ne licno misljenje ko s kim s cim
4.Verujem da ako je nekome stalo do nekoga da je to vredno boriti se ZA makar za cenu samoubuilackih misli na kraju (sala)
 
Sve vise sam svedok tih duplih veza, polu-veza...ne kapiram bas sve to najbolje, ali jedno je sigurno: ucesnici tih akcija su kukavice, koje niti imaju snage da krenu dalje, niti da idu do kraja sa vec zapocetim i na kraju uvek neko debelo strada u silnim trouglovima, cetvorouglovima....
A moj savet je da pokazes malo vise dostojanstva, idi do kraja sa zapocetim, bori se ili kreni dalje...sredina nije resenje, jer vec si u njoj...
 

Back
Top