Program za izradu vizit karti

milenkos

Primećen član
Poruka
815
Pozdragv svima !
Zna li neko neki program koji je free download za izradu vizit karti,a i da nije nešto kooomplkikovano,
znači ništa za profi upotrebu već čisto iz hobija,kupio nov štampač
pa eto malo da se zanimam...
Unapred hvala !
Molim moderatore da mi ne zaključaju temu ...Nisam našao na krstarici ništa što
bi mi pomoglo...(mislim "pretraži"...)
 
Ako ti ne treba nista profi i nista specijalno, to jednostavno mozes da odradis i u programu MS Publisher, ukoliko imas Office 2003 ili 2007..

MS Publisher sasvim ima dovoljno alata i mogucnosti da se uradi solidna vizit karta i sa dosta maste i zezanja moze da se uradi odlicno..
Da ne gubis vrijeme sa raznim programima te vrste, koji uglavnom nisu free, a imas office, onda polako i bez problema..

Mislim da ce ti se dopasti..
 
Pozdragv svima !
Zna li neko neki program koji je free download za izradu vizit karti,a i da nije nešto kooomplkikovano,
znači ništa za profi upotrebu već čisto iz hobija,kupio nov štampač
pa eto malo da se zanimam...
Unapred hvala !
Molim moderatore da mi ne zaključaju temu ...Nisam našao na krstarici ništa što
bi mi pomoglo...(mislim "pretraži"...)
google?
 
@NICS
Nije bas tako.Ja sam u vise navrata na brzinu uspeo interesantne stvari uraditi u Publisher-u.Naravno uz pomoc Photoshop-a.Za pocetak je to sasvim dovoljno.Uz malo kreativnosti svasta mozes da uradis i paint-u.Trebao si videti kako je lik u paint-u odradio BMW.Nije kao u photoshopu ali je vredno paznje.Bilo je to ovde pre godinu ili dve,ali nikako nemogu da se setim ko je to bio.
 
GZ:
Ako ti ne treba nista profi i nista specijalno, to jednostavno mozes da odradis i u programu MS Publisher, ukoliko imas Office 2003 ili 2007..

MS Publisher sasvim ima dovoljno alata i mogucnosti da se uradi solidna vizit karta i sa dosta maste i zezanja moze da se uradi odlicno..
Da ne gubis vrijeme sa raznim programima te vrste, koji uglavnom nisu free, a imas office, onda polako i bez problema..

Mislim da ce ti se dopasti..

GZ ne bi da izgleda da zezam ali cova je pitao za free program a MS Publisher kad sam zadnji put proveravao nije bio za dz ;) :P :P :P

@ milenkos

Moj ti je savet da u googlu otkucas nesto na foru business card designer (free) i vidi sta ces naci.

Takvih programa ima na kile ali mahom svi se placaju
 
Dva programa za izradu vizit kartica na koje sam naišao su BusinessCards MX i Belltech Business Card Designer Pro, ali ni jedan ni drugi nisu besplatni. To je to što se tiče programa sa šablonima, a ako hoćeš besplatan program tipa Photoshop imaš Gimp, koji skoro uopšte ne zaostaje za Photoshop-om, samo što moraš biti pažljiv sa bojama ako štampaš u nekoj štampariji jer Gimp ima problema sa prikazom CMYK boja. A ako je to kućni štampač onda to i nije važno.
 
GZ ne bi da izgleda da zezam ali cova je pitao za free program a MS Publisher kad sam zadnji put proveravao nije bio za dz ;) :P :P :P

@ milenkos

Moj ti je savet da u googlu otkucas nesto na foru business card designer (free) i vidi sta ces naci.

Takvih programa ima na kile ali mahom svi se placaju

Stari, ja sam isao sa predpostavkom da covjek ima neku od pomenutih Office paketa na kompjuteru vec instaliranih, sto je govoto sve normalno na svakom kompu, te da se ne cima dalje, kad za jednostavne potrebe moze to da odradi u onom sto sam i napisao..
Naravno da MS Office paket pa ni jedan progi iz tog paketa nije free, ali kako i sami znamo, vecina korisnika upravo koristi MS Office pakete, malo je onih koji koriste nesto drugo, te i iz tih razloga je i preporuka..

Pozzzzz...zzzzz
 
Alooooo a Photošop je kao besplatan?
Imaš dosta besplatnih programa na netu za pregled obradu slika koji su u stanju da ti urade i vizitku, jedan od njih je Irfan Wiew ili Pixia , samo je u pitanju tvoja mašta i šta želiš , i možeš da uradiš.
Što se plaćenih programa tiče neka od verzija Ulead Photo bi zadovoljila ukus i profesinalca u tom poslu , raspitaj se kod prijatelja najverovatnije neko od njih ima digitalni fotoaparat obično se verzija 2 ili 4 dobija kupovinom aparata , ili neki program slične vrednosti pozajmi i instaliraj .i to je to.
 
@NICS
Nije bas tako.Ja sam u vise navrata na brzinu uspeo interesantne stvari uraditi u Publisher-u.Naravno uz pomoc Photoshop-a.Za pocetak je to sasvim dovoljno.Uz malo kreativnosti svasta mozes da uradis i paint-u.Trebao si videti kako je lik u paint-u odradio BMW.Nije kao u photoshopu ali je vredno paznje.Bilo je to ovde pre godinu ili dve,ali nikako nemogu da se setim ko je to bio.

Ovo si potpuno u pravu.
Pravi umetnik i u Paintu napravi cudo.
JA sam video kucu uradjenu u Paintu, pa recimo Sundjer Bobna (da ne poverujes kao pravi)
Ko ima talenta Paint mu je dovoljan. Namucice se ali ...
a ko nema ni Photoshop mu nece pomoci ;) :lol:
 

Back
Top