Izbori u januaru 2008.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Prema najnovijim podacima,novi izbori će biti zakazani u januaru mesecu 2008.godine,ali ne samo predsednički već i vanredni parlamentrni.
Izgleda da je došlo do pucanja u vladajućoj koaliciji,pa će se ići na izbore na svim nivoima.
Na jednoj strani će biti žuti sa svojim jurišnicima-Čedom,Čankom i ostalim srbomrscima a na drugoj DSS,NS i SRS sa ostalima koji vole Srbiju.
Maske konačno padaju,srpski narod će konačno da se uveri da je DS najveće zlo koje je zadesilo Srbiju.
 
Anketa je jednostavna i potrebno je da se odlucite za koga bi glasali,da se izbori kojim slucajem odrze u decembru mesecu.Mislim da ovde na forumu najrealnije moze da se vidi raspolozenje forumasa,bez ikakvih namestenih istrazivanja raznih agencija.Anketa je naravno tajna i niko nece znati za koga ste "glasali".

*Napomena:

U anketu su ubacena i dva bloka koja su najavila svoje ucesce,a koji nisu ranije bili medijski eksponirani.Radi se o "Komunistima Srbije" koji su na svom sajtu najavili spajanje komunistickih partija u jednu i "Nacionalni blok" Gorana Davidovica i ostalih Ultra-desnicarskih organizacija.


Pa izvolite...
 
De ti pade na pamet Naconalni Blok(G.Davidovic) ?

Veruj mi ono sto je uradio u Novom Sadu imalo je za cilj da se procuje za njegov pokret, koji ce uskoro da preraste u stranku i "legalno" se kandiduje na izborima.Nesto slicno kao NPD u Nemackoj.:-?

Sada cete drugovi da vidite kada bude po ovoj anketi Davidovic i "Nacionalni Blok" vazan faktor u sastavljanju vlade...:-D:evil::confused: Ne znam vise ni koji smajli da stavim.:roll:
 
Ne zna Toma bice samo predsednicki u januaru! :D

Covece,jel ti se nekad desilo da je te je Drzava Srbija izigrala,a da to kasno shvatis...?!:confused: Kako god,cilj je ankete da se proveri raspolozenje,a to da li su u pitanju predsednicki i lokalni ili parlamentarni izbori je manje bitno.

Zar stvarno mislite da DS recimo dobija manje glasova od svog lidera?! Biraci su manje vise takvi da pistovecuju stranku sa liderom.
 
Cudi me da LDP/LSV/SDU imaju 0 glasova.Ili su emigrirali u EU(dignuvsi ruke od od tog posla u Srbiji) ili poumirali od narkotika.

Za nas komuniste se zna,mi umiremo od strosti,mada dolaze neke nove generacije boljsevika.
 
De ti pade na pamet Naconalni Blok(G.Davidovic) ?

Mislim da to nije losa ideja Srbiji treba neko ko ce napokon da ustane i kaze;DOSTA;
Dosta prodaje;dosta izvinjenja za zlocine koji se nikada nisu ni desili!
Dosta da se Srbija bruka!
Dosta da se Klara siri po Srbiji i ucenjuje narod!

Dosta prodaje!
Dosta ucene!

Treba Srbiji neko sa podignutom glavom ko se ne stidi da kaze da je Srbin!

Dosta da se Egipcani sire po Kosovu

Napolje iz Srbije:mad:
 
Mislim da to nije losa ideja Srbiji treba neko ko ce napokon da ustane i kaze;DOSTA;
Dosta prodaje;dosta izvinjenja za zlocine koji se nikada nisu ni desili!
Dosta da se Srbija bruka!

Dobro,nije to lose,samo ne verujem da ce nacional-socijalista G.Davidovic biti taj koji ce da oslobodi Srbiju od ponizavanja.

Dosta da se Klara siri po Srbiji i ucenjuje narod!

Koja Klara?!:confused:Mislis na Klaru Cetkin??? :mrgreen:

Dosta prodaje!
Dosta ucene!

U redu,to smo vec culi...:grin:

Treba Srbiji neko sa podignutom glavom ko se ne stidi da kaze da je Srbin!

Evo ja se ne stidim,sto me ne podrzis...?!

Dosta da se Egipcani sire po Kosovu

Napolje iz Srbije:mad:

Ma jel si cula da se na Kosovu planira izgradnja piramida,kojima ce namena biti mucenje belih ljudi arijevske rase.:mrgreen:
Arijevci mars iz Srbije u OPERSKE ARIJE...:confused::mrgreen: :lol:
 
Mislim da to nije losa ideja Srbiji treba neko ko ce napokon da ustane i kaze;DOSTA;
Dosta prodaje;dosta izvinjenja za zlocine koji se nikada nisu ni desili!
Dosta da se Srbija bruka!
Dosta da se Klara siri po Srbiji i ucenjuje narod!

Dosta prodaje!
Dosta ucene!

Treba Srbiji neko sa podignutom glavom ko se ne stidi da kaze da je Srbin!

Dosta da se Egipcani sire po Kosovu

Napolje iz Srbije:mad:
Kakva muzika za uši. Prava sonata...

Srbiji treba neko sa podignutom glavom ko se ne stidi da kaže da je Srbin, ali neophodno je i da Srbija nema razloga da se stidi što pojedini Srbi uopšte postoje.
 
Hahahaha
Kako si ti bistar!

Ti si više kidds:lol: nego bili.
Pa čovek koji posmatra i analizira može da dođe do zaključka da je Vlada nakaradna i da će doći do pucanja.
Tadić želi da bude predsednik ali srpski narod voli ljude koji su pravilno seksualno orijentisani,za razliku od Tadića i vrha DS.Ne voli ni narkomane,ma jednostavno ne voli nikoga ko je protiv Srbije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top