hitno potrebna pomoc oko izbora laptopa

djole9904

Početnik
Poruka
45
prodao sam svoj lap top i sad zelim da kupim nov.nemozete da verujete koja mi je komfuzija u glavi od razlicitih prica uzmi ova ili onaj.pa za to molim sve prisutne da mi pomognu.meni treba neki srednji laptop sa recimo core duo procesorom 1,5-2GHz,RAM 1GB,hard min.80GB,graficka neka 128MB,da ima wireless,bluetooth, display 15,4" min.To su glavni delovi.I sad ono najvaznije :KOJI IZABRATI STO SE TICE BRAND-a?neko kazu fujitsu siemens,msi,acer,hp,toshiba.u parama do 60000 dinara ili 750 eura.ako imate neki predlog javite mi molim vas.mozete i mailom:djoookica@yahoo.co.uk.hvala vam unapred.
ja licno mislim da je tu najbolji TOSHIBA.
 
Ja sam pre mesec dana uzeo Acer Aspire 1.6 GHz,80 Gb hard,15.4" ekran,ima 512 MB RAM,wireless,gigalan,bluetooth......Platio sam ga 34.000 rsd u firmi BCC Računari u Beogradu.Firma se nalazi odmah ispod Đeram pijace.....

Ne znam koliko sam ti pomogao...

P.S. Laptop nije imao instaliran nikakav operativni sistem.Ja sam na njega instalirao neku piratsku Vista light i mogu ti reći da funkcioniše bez ikakvih problema.
 
prodao sam svoj lap top i sad zelim da kupim nov.nemozete da verujete koja mi je komfuzija u glavi od razlicitih prica uzmi ova ili onaj.pa za to molim sve prisutne da mi pomognu.meni treba neki srednji laptop sa recimo core duo procesorom 1,5-2GHz,RAM 1GB,hard min.80GB,graficka neka 128MB,da ima wireless,bluetooth, display 15,4" min.To su glavni delovi.I sad ono najvaznije :KOJI IZABRATI STO SE TICE BRAND-a?neko kazu fujitsu siemens,msi,acer,hp,toshiba.u parama do 60000 dinara ili 750 eura.ako imate neki predlog javite mi molim vas.mozete i mailom:djoookica@yahoo.co.uk.hvala vam unapred.
ja licno mislim da je tu najbolji TOSHIBA.

Moje osobno misljenje, i iskusvo govori da su se najbolje pokazali HP lapici ...

http://www.shopping.hp.com/webapp/s...ks&jumpid=re_R602_prodexp/hpcom/psg/notebooks
 

Back
Top