Што се мрзимо толико међусобно?

SiviSoko

Obećava
Poruka
88
Повод за ово размишљање је синоћња епизода серије „Крај династије Обреновић”. Дакле, Краљу Александру уопште није ни нуђена варијанта абдикације, прогона, одласка...већ само смрт. Краља и Краљицу убили су они које су њих двоје и довели на те положаје, јер само дебил може да тврди да је војску створио Апис, масон и хомосексуалац који је у војсци био свега 4 године пре тога а не деда-стриц Краља Кнез Михаило и отац Милан Обреновић. Сва срећа да у крвавом пиру политичке опције није страдао и велики војвода Живојин Мишић који је сурово пензионисан због подршке почившем Краљу!

Смрт је нашло још на десетине њему оданих политичара, посланика, официра...Због чега се ми Срби због власти тако нездраво убијамо, кољемо, уништавамо?

Ни 104 године после тога ништа није другачије, опет имамо два табора који би се опет вијали и клали од јутра до сутра. У исто време чифтарија никад сложнија. Усташе никад сложније. А ми се кољемо да ли овај треба овамо или онај онамо, коме ће да припадне које место у Управном одбору и сл.

Да се нисмо убијали само због супротног мишљења било би нас сигурно 3 милиона више, а да се нисмо брато-оцо-мајко-бабо-дедо-децо-породично убијали било би нас и целих 10 милиона више!

Докле бре тако?!
 
Pa to je kada imaš drugove radikale,Eremitu,Džerija i slične likove,
koji tripuju da ako nemaš mozak goveda,kao što ga oni imaju,
odmah si izdajnik,plaćenik,anti Srbin,radiš za Amere,protiv si vaskolikog Srpstva
i slični idiotluci!

sta kenjas mali?

ajd napisi gde sam se ja to zalagao za istrebljenje i unistenje mojih politickih neistomisljenika. a ja cu ti na sve to navesti makar 20 postova takvih kao sto si ti , i vama slicnih koji se zalazu za zabranu, istrebljenje "novi 6 oktobar" i slicno.
 
Повод за ово размишљање је синоћња епизода серије „Крај династије Обреновић”. Дакле, Краљу Александру уопште није ни нуђена варијанта абдикације, прогона, одласка...већ само смрт. Краља и Краљицу убили су они које су њих двоје и довели на те положаје, јер само дебил може да тврди да је војску створио Апис, масон и хомосексуалац који је у војсци био свега 4 године пре тога а не деда-стриц Краља Кнез Михаило и отац Милан Обреновић. Сва срећа да у крвавом пиру политичке опције није страдао и велики војвода Живојин Мишић који је сурово пензионисан због подршке почившем Краљу!

Смрт је нашло још на десетине њему оданих политичара, посланика, официра...Због чега се ми Срби због власти тако нездраво убијамо, кољемо, уништавамо?

Ни 104 године после тога ништа није другачије, опет имамо два табора који би се опет вијали и клали од јутра до сутра. У исто време чифтарија никад сложнија. Усташе никад сложније. А ми се кољемо да ли овај треба овамо или онај онамо, коме ће да припадне које место у Управном одбору и сл.

Да се нисмо убијали само због супротног мишљења било би нас сигурно 3 милиона више, а да се нисмо брато-оцо-мајко-бабо-дедо-децо-породично убијали било би нас и целих 10 милиона више!

Докле бре тако?!

Dobila sam na poklon knjigu Arčibalda Rjsa ''Čujte Srbi'', tebi je takodje toplo preporučujem. Tu ćeš lako naći odgovor na postavljeno pitanje.
 
Srpska posla, nažalost.
Ovde svako misli da je rođeni vladar, najpametniji političar i da ima najbolje rešenje za sve. Takođe, svi su stručnjaci za sve... inženjeri se bave istorijom, istoričari politikom, a bilo koga na ulici da zaustaviš, prosuće ti priču o smislu života kao da je u najmanju ruku doktor filozofije.
"Da li umeš da voziš avion"
"Nisam probao" (ali sigurno znam!)
;)
 
Pa to je kada imaš drugove radikale,Eremitu,Džerija i slične likove,
koji tripuju da ako nemaš mozak goveda,kao što ga oni imaju,
odmah si izdajnik,plaćenik,anti Srbin,radiš za Amere,protiv si vaskolikog Srpstva
i slični idiotluci!
E,vidiš,tu je i opcija koja se jeftino prodaje,a takvih je uvek bilo najviše!Prodaš komšiju,brata,sestru roditelje i imaš zagarantovan put gde treba.Takvi Srbi nikad neće naučiti da oni drugi neće dozvoliti da ih neko prodaje.:roll:
 
sejogovedomk2.jpg
Tvoje razmišljanje i tvoj mozak rade na nivou baba sere iz javnog zemunskog WC!
Ti misliš,ako se neko ne slaže sa tvojim "patriotskim" razmišljanjem,to je zbog
toga što nemamo keša,pa se prodajemo Amerima!
Koje si ti govedo!
 

Back
Top