Večita igra gordosti i oholosti

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Nema privlačnijeg muškarca od onog koji se ume igrati gordošću i ohološću u igri sa ženama.

Mladost, zdravlje, lepota su ono što naizgled daje razloge , a istina je da svako ko igra tu igru odiše privlačnošću bez obzira što nema ni mladost , ni zdravlje , ni lepotu.

Citat:
"jao što me je udavio onaj plavi"
"a tek mene njegov drug!"
"onaj treći je samo počeo da gnjavi, a videlo se da je zainteresovan,pa se povukao"

Gnjavaža , a godi,bez gnjavaže bilo bi sve tako mirno i bez šanse za promenom.
 
Sve mi je jasno, samo nije mi jasno kako to da bez gnjavaze ne bi bilo sanse za promenom. Suprotno je ponekad, zbog necije gnjavaze neko moze da ostane bez sanse za promenu, ne moze se ponekad, sama ti rec kaze, gnjavaza,kada te neko ugnjavi, ne mozes da se pomeras, moras da cekas da zavrsi sa gnjavazom, ili da se otimas, da ga pocepas da pobegnes.
 
Nema privlačnijeg muškarca od onog koji se ume igrati gordošću i ohološću u igri sa ženama.

Mladost, zdravlje, lepota su ono što naizgled daje razloge , a istina je da svako ko igra tu igru odiše privlačnošću bez obzira što nema ni mladost , ni zdravlje , ni lepotu.

Citat:
"jao što me je udavio onaj plavi"
"a tek mene njegov drug!"
"onaj treći je samo počeo da gnjavi, a videlo se da je zainteresovan,pa se povukao"

Gnjavaža , a godi,bez gnjavaže bilo bi sve tako mirno i bez šanse za promenom.


Čekaj, pričaš o gordosti muškarca i o njegovim igrama, a navodiš primer žena .... u Ćemu je fora?
 
"jao što me je udavio onaj plavi"
"a tek mene njegov drug!"
"onaj treći je samo počeo da gnjavi, a videlo se da je zainteresovan,pa se povukao"
Patak, menjaj društvo. Izgleda da ste ti i tvoji drugari loš spoj za večernja muvanja.

bug.gif
 
xiao ne bi bila to što jeste, da je zaboravila kad je u koškanjima na forumu izvukla neuverljiv kraj...
da ne kažem deblji....

Sad je zajedljiva kad god može....

I tu me potseti na situaciju da odbijeni često čekaju da se nekom revanširaju, da budu traženi , a da odbiju. To ja vidim kao super za sujetu , ali pojedinac može tako celog života da odbija , recimo suprotan pol i onda se na kraju osvetio svima, a kad sve prodje , ko je uživao?
Tu mi više pada na pamet rešenje, ok , neću da se menjam , ali nadji načina da zajašeš na svoj način, a ne da glupe i prizemne (plavuše, sponzoruše, darkerke, narkomanke, pijane drolje, lake i ostale not in) kažnjavaš isključenjem , a ustvari podilaziš svojoj sujeti...

Još jedan primer gde je mudrije biti glup , nego duhovan, jer glup razmišlja daj da ja nešto imam od rešenja, a ne moja sujeta...

-----------------------------
Ovo je bilo u vezi teme, a nije daleko ni pridika da se ovde na forumu usled sujete i zlobe uvek svačije reči tumače kao lična situacija, jer jedino tako dolazi do mogućnosti da se sroza postavljač teme, bez daljih udubljivanja....
 
Ljubav nije zato što se zaslužuje....

Danas se nešto mnogo osoba odlučuje za ljubav iz zasluge.
Toliko o tolikoj ljubavi....


dig.
Namerno kažem ovako jer filozofski je svaka ljubav iz zasluge, ali onda morate biti stvarno razvijen filozof da raskrinkate svoju podsvest i šta vas sve pali i šta želite, da bi mogli da se hvatate za filozofska tumačenja u ljubavi....
 
Nema privlačnijeg muškarca od onog koji se ume igrati gordošću i ohološću u igri sa ženama.

Mladost, zdravlje, lepota su ono što naizgled daje razloge , a istina je da svako ko igra tu igru odiše privlačnošću bez obzira što nema ni mladost , ni zdravlje , ni lepotu.

Citat:
"jao što me je udavio onaj plavi"
"a tek mene njegov drug!"
"onaj treći je samo počeo da gnjavi, a videlo se da je zainteresovan,pa se povukao"

Gnjavaža , a godi,bez gnjavaže bilo bi sve tako mirno i bez šanse za promenom.

Mislim da su pokvareniji oni koji igraju na kartu sažaljenja, ili toplo, hladno. U stvari ne znam ko je pokvareniji. Mladost je tako divna i naivna pred ovim monstrumima. :(

Gnjavaža ne godi nego nervira. :mad:
 
Ljubav nije zato što se zaslužuje....

Danas se nešto mnogo osoba odlučuje za ljubav iz zasluge.
Toliko o tolikoj ljubavi....


dig.
Namerno kažem ovako jer filozofski je svaka ljubav iz zasluge, ali onda morate biti stvarno razvijen filozof da raskrinkate svoju podsvest i šta vas sve pali i šta želite, da bi mogli da se hvatate za filozofska tumačenja u ljubavi....
Одакле си сад извадио и љубав?
Мислим, зар ово није тема о гордости, охолости и гњаважи?
Ни ова три појма још ниси довео у везу, а сад уводиш и четврти који тек никако није у вези са претходна три.
:roll:
 
Gde ne ide, omatorila si ti , na tebe se ne odnosi post....Teško ti je i da se zaljubiš i da zavoliš na "ludi" način.

Bez uvrede, ti bi trebalo da stojiš out of this , van teme, jer ako je iz tvoje glave, potpuno je nemoguće dočarati način razmišljanja koji se odvija kod tih "k...urč...." ko je kome pokazao itd.....to su tinejdž , ili danas "do porodjajne" fore, danas su ili klinke ili majke, nema devojki ili vrlo retko , bar u onom tvom i mom načinu shvatanja ponašanja jedne zrele osobe, ali još bez svoje porodice.

Hajde pokazaću ti tako što ću otvoriti temu na ovoj grupi....
 
Мени говориш? Па ја од првог свог форумског дана лудо заљубљена у тебе, волим те искреном, нежном љубављу и поцрвеним ко шипарица кад год видим било какву патку, све асоцирајући на твој ник....а ти и не сањаш...

Е, мој Патак, у мојим годинама жене одлепе од љубави још луђе него у пубертету... ниси знао?
 
xiao ne bi bila to što jeste, da je zaboravila kad je u koškanjima na forumu izvukla neuverljiv kraj...
da ne kažem deblji....

Sad je zajedljiva kad god može....

I tu me potseti na situaciju da odbijeni često čekaju da se nekom revanširaju, da budu traženi , a da odbiju. To ja vidim kao super za sujetu , ali pojedinac može tako celog života da odbija , recimo suprotan pol i onda se na kraju osvetio svima, a kad sve prodje , ko je uživao?
Tu mi više pada na pamet rešenje, ok , neću da se menjam , ali nadji načina da zajašeš na svoj način, a ne da glupe i prizemne (plavuše, sponzoruše, darkerke, narkomanke, pijane drolje, lake i ostale not in) kažnjavaš isključenjem , a ustvari podilaziš svojoj sujeti...

Još jedan primer gde je mudrije biti glup , nego duhovan, jer glup razmišlja daj da ja nešto imam od rešenja, a ne moja sujeta...

-----------------------------
Ovo je bilo u vezi teme, a nije daleko ni pridika da se ovde na forumu usled sujete i zlobe uvek svačije reči tumače kao lična situacija, jer jedino tako dolazi do mogućnosti da se sroza postavljač teme, bez daljih udubljivanja....
E što mi je drago da si mi se konačno obratio, pa makar i ovako, jer nekako mi se čini da još odonomad nisi obratio pažnju na mene, kad već spominjemo duhovnost. :D

bug.gif
 
U toj ljubavi su sadržane sve tvoje propuštene prilike, i hoćeš da ih ostvariš u jednom cugu, tu nije reč o ovoj ludoj ljubavi prema nekoj osobi....

Tu je reč o tvom potencijalu ljubavi i mene kao baštovana pa da joj pomognem da se rascveta....
Da sanjam i da sanjaš....


Razum ......
To su druge reke IDN(eden)
 
U toj ljubavi su sadržane sve tvoje propuštene prilike, i hoćeš da ih ostvariš u jednom cugu, tu nije reč o ovoj ludoj ljubavi prema nekoj osobi....

Па, знаш како је...''Лисје жути веће по дрвећу''...ближи ми се живота смирај, па, реко, да уватим последњи воз....

Tu je reč o tvom potencijalu ljubavi i mene kao baštovana pa da joj pomognem da se rascveta....
Da sanjam i da sanjaš....

Ах, буди мој пролећни кукурек у сунчаној јесени живота...учини да процветам поново...свет је леп када сањамо...
 
E što mi je drago da si mi se konačno obratio, pa makar i ovako, jer nekako mi se čini da još odonomad nisi obratio pažnju na mene, kad već spominjemo duhovnost. :D

bug.gif

Pa zar u toj stranskoj zemlji još brineš šta ti kazuju srbijanski pajseri....
Vala zeznula si me, nije trebalo još da progovaram , naročito posle i dalje niskih komentara, nisi ništa bliža komunikaciji sa mnom , te je komunikacija samo rezultat moje degradacije...valjda trenutne, nadam se....
 
Ах, буди мој пролећни кукурек у сунчаној јесени живота...учини да процветам поново...свет је леп када сањамо...

Pa zar nisi regulisala tu zonu cvetanja, učinilo mi se da si to jako pozitivno rešila....

Nemoj da si sitničar....u to doba ništa ne cveta preko noći....godine i godine da se cvet otvori.....joj ala će bukvalisti da se smeju .....
 

Back
Top