Plikovi po ledkima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Microwave

Buduća legenda
Poruka
28.623
Znam da cu biti kritikovan zbog neodlaska kod dermatologa ali ja stvarno ne volim odlaske lekaru bez vece nuzde,uz to 10 god sam privatnik a samo mi zanamo koliko je tesko overiti knjizicu i stoji mi neoverena vec 6 god itd.
Ti cudni plikovi po ledjima su mi se javili letos a kako strasno podsecaju na alergiju na sunce preduzeo sam mere da se ne izlazem suncu.Sledece,posumnjao sam na ujede pauka ili nekog insekta pa sam pretresao duseke ali nije pomoglo.Takodje ni kreme protiv alergije.Znaci od juna do danas stiji li stoji,nekad vise nekad manje po sredini ledja oko kicme.Svrab nije preterano prisutan.Po izgledu istovetno alergiji na sunce(od pre 5 god redovna propratna pojava mog letovanja).Da napomenem da nisam sklon alergijama,imam 41 god,pusac.Posumnjao sam i na ove nove koncentrovane deterdzente (otprilike su se pojavili na trzistu u to vreme) ali zasto bi plikovi bili samo po ledjima.Nije to nesto sto mi preterano smeta ali kako vreme prolazi pocinje da me nervira.
Voleo bih da mi neko da svoje misljenje a ja cu svakako u neko dogledno vreme posetiti poznanicu-dermatologa (samo da saznam kad je na dezurstvu):wink:
 
E,znao sam da me cekaju ovakva "ribanja".:( Nisam ni ocekivao dijagnozu vec neku sugestiju tipa: "sta panicis,od alergije niko nije umro" ili "jesil` lud covece,trci kod lekara mozda je nesto ozbiljno".Salu na stranu,znam da je neozbiljno bez vizualnog ali mozda nekom opis lici na nesto poznato pa da ne trosim vreme po ordinacijama.U svakom slucaju -hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top