"Dragička!" Dele se besplatne akcije za više od 4 miliona gradjana srbije u 2008!

Сачекајте а у чему је фора са тим акцијама... Шта сваки грађанин старији од 18 година добија те акције или шта већ... Или можда паре... Било би лепо да се добије који динар од државе...:):):)

Al' si ti neki naivac.Pre ces dobiti djanu od Andjeline Dzoli nego pare od drzave.
 
Oko 4 miliona gradjana Srbije u drugoj polovini 2008, godine trebalo bi da dobije 15 odsto akcija Telekoma. u naredne tri godine gradjani bi trebalo da dobiju i akcije NIS-a JAT-a i EPS-a, Aerodruma Nikola tesla i galenike, Takodje , gradjanima srbije sledi i novac od akcija vec privatizovanih preduzeca, Strategijom privatizacije koju je predstavio resorni ministar Mladjan dinkic, predvidjeno je da se akcije EPS-a, Telekoma, Aeroodruma i Galenike ponude na berzi!
 
Koliko ja znam svaki punoletni gradjanin koji nije ucestvovao u ranijoj podeli akcija stice pravo na pare od drzave ,mislim da je 200 E po godini,treba samo da se podnese prijava za dobijanje besplatnih akcija,tako da ako neko ima kevu koja je radila 35 godina u nekoj drzaavnoj firmi= 7000E.


nije ti dobra informacija, biće puno manje.
pravo ušešća u podeli besplatnih akcija imaće svi punoletni gradjani (na dan donošenja Zakona) koji kroz proces privatizacije nisu dobili besplatne akcije.
mnogo interesantnije od besplatnih akcija biće mogućnost kupovine, kroz IPO, akcija jadnih preduzeća u vrednosti do 5000 eura.
 
dvoglavo_prase1.jpg
Jel ste culi sta najavljuje dinkic dele se besplate akcije za 2008! :D
Da slavimo!
 
Koja ce tek tu zestoka pljacka da bude.Ima u anale da udje.


- dobiješ akcije
- tretiraju se kao imovina za oporezivanje
- prodaja se takodje oporezuje
- ako ne prodaš dobijaš dividende
- nije to Zajam za privredni preporod Srbije i nije štednja u domaćim režimskim bankama
- ne moraš ako nećeš
 
nije ti dobra informacija, biće puno manje.
pravo ušešća u podeli besplatnih akcija imaće svi punoletni gradjani (na dan donošenja Zakona) koji kroz proces privatizacije nisu dobili besplatne akcije.
mnogo interesantnije od besplatnih akcija biće mogućnost kupovine, kroz IPO, akcija jadnih preduzeća u vrednosti do 5000 eura.

Ja bih paket akcija od Microsofta ili Coca-Cole pošto sam orijentisan na pozitivno poslovanje
Ovi Rusofili nek traže LukOil i GasProm
A panduri i vojska što su se ogrebali - bruka!
 
Ne znam kako vam stoje ove firme od kojih će moći da se kupi dionica.
Djinkić je na skupu u Crnoj Gori izjavio da će primjeniti hrvatski princip
prodaje građanima. Ne vjerujem u besplatne dionice, već za domaće
državljane će biti povlašteni uvijeti.
Mislim da bi vam Telekom i ako ima koja firma što se bavi distribucijom nafte
i možda Galenika bili dobar izbor.
 

Back
Top