Najprivlacnija forumasica:-)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

artisti

Zainteresovan član
Poruka
140
E bre, gde ste bre svi...? Pa ovaj forum je uvek zagusen porukama, a sad kad se
ja smaram vrseci neki nehumano veliki download, nigde nikog...

Evo sad cu da postavim temu, samo da nadjem srafciger, zavrtnji su tu:-)

Znaci slike se ovde ne vaze, nego koja vas je kao osoba privukla, da ste pozeleli da je upoznate, ko vam se svideo kao osoba? Samim tim otvoreno je glasanje i za devojke, ok?

Evo ga moj trenutni top 3...

1...Vesela zena beogradska / vesela, pametna, zabavna, MA NEODOLJIVA(slucajno mi se omakao caps lock, ali bas necu da popravim gresku:-)))/
2...Sokolica_M / ili je volis ili je ne volis../
3...e pa nisam bas toliko dugo ovde...ma evo jos jedan glas za Veselu...
 
a sto nema i najzgodniji forumas:?

Evo, ima! Mislim ne ja, nego glasajte...i ne najzgodniji, jer to mozete birati samo uzivo,
nego najprivlacniji....

moja lista...

No.1 Vesela........(evo vec tri glasa za nju:-))

2. Sokolica.......2 votes...................

3. Dana sifru-ti-uvek-zaboravim-ali--pocinje-na-dva...(zato sto je bas fina prema meni, i bas mi je kul i eto...:-))
 
Evo, ima! Mislim ne ja, nego glasajte...i ne najzgodniji, jer to mozete birati samo uzivo,
nego najprivlacniji....

moja lista...

No.1 Vesela........(evo vec tri glasa za nju:-))

2. Sokolica.......2 votes...................

3. Dana sifru-ti-uvek-zaboravim-ali--pocinje-na-dva...(zato sto je bas fina prema meni, i bas mi je kul i eto...:-))

Cek,kakva ti je sada ovo lista?Gde su forumasi:-?
 
Gle, tema o najlepsoj forumasici.
Kako se niko nije setio ranije da je postavi...
Eto, artisi, da ti pomognem, ako mislis da ce ti tema pomoci da izrazis naklonost Veseloj - i meni je Vesela najlepsa. I Sokolica... i Dana...
Pa ako prodje - prodje.
 
Gle, tema o najlepsoj forumasici.
Kako se niko nije setio ranije da je postavi...
Eto, artisi, da ti pomognem, ako mislis da ce ti tema pomoci da izrazis naklonost Veseloj - i meni je Vesela najlepsa. I Sokolica... i Dana...
Pa ako prodje - prodje.

kada su forumasice u pitanju .bez tebe ne moze da prodje..ovde si navratio a na temi..sitni kolaci ..nigde te nema..:p
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top