TATTOO I PIERCING...

obozavam i tatoo i pircing,ali ne volim preterivanja.Trenutno imam jednu tetovazu,uradjena je biljnim bojama koje odolevaju vremenu.Boje su jake kao i prvog dana,pre dvanaest godina,kad je tetovaza uradjena.JAAAAOOOOOOOJ,KAKO LEP SNEG PADA.Predivno,prvi sneg ove god.:D
 
nekima tetovi sjajno stoje, onima koji umeju da ih izaberu, da ih nose, i to je onda bash majti...u svim ostalim slučajevima mislim da je tetoviranje samo 'skin-mazohizam'...

ali svejedno, ako naletim na nekog ko bi hteo tetovažu, usmeriću ga ovde
 
E ovako ja sam veliki obozavalac tattoo-a i voleo bih da uradim jednu,na ramenu i to neko obelezje Srbije,rodoljublja i sl. ali zanima me sve o daljoj negi,odrzavanju i posledica koje izaziva tzv trajna tetovaza...ima li stvarno istine u pricama koje kruze da izaziva rak kože(ne daj Bože),druga razna oboljenja vezana za kožu itd. kolika je cena jedne , koliko traje bol nakon uradjene tete,cime mazati kako bi smanjili bol i ostaloo?????
 
Za rak koze nisam cula.
Ako radi pravi majstor,sa sterilnim iglama,kvalitetnim bojama....ne bi trebao imati problema.
Cena je vezana za velicinu tetovaze,boja.....
Bolucka za vreme tetoviranja,nista strasno,a za negu nakon ce ti objasniti tamo gde budes radio tattoo.
 
Dobijas kremu koju mazes odredjeno,vreme,a stose tice igala svaka tetovaza je posebna igla,to vam je nesto slicno kao sto u bolnici nedaju inekcije istom iglom.Toliko sam procitao a postoji i casopis TATOO,ja ih imam desetak(casopisa) a nijednu tetovazu.
 

Back
Top