DVE BOJE

zakrstu3-1.jpg
 
ciciban, ciciban voliš da se igraš sa slikama...a...sad si mi zeznula album kada si obrisala fotografiju sa posta 30, dodouše ne ceo album nego samo slike posle 30...
nemojte ljudi više ko boga vas molim...ako mi još jednom srušiš kapiju imaćeš posla sa mnom...
 
... ja cu van konkurencije,... slaba mi ,,masina,,... stvarno je red i vreme da se malo ,,opruzim,, za tu tehniku (digitalnu),... znate, kod mene sve neki oldtajmeri,... auta, kompjuteri,... iskreno da vam kazem, treba biti malo i u trendu,....popravicu se, obecavam!
... a za trecu fotku,... izvinjavajte,... nisam obratio paznju na pravila,...

... anaboy,.... ovaj pecaros me odusevio,... BRAVO !!!!

... i jos nesto,.... molim vas,... kad otvorite temu koja nije fotografija,... koja je nesto sto smo sami crtali, ,,skrabali,, , ... nesto kao grafika ili sta vec moze da bude,... e,... tu bi' imao nesto da vam prikazem svoje, da vas pitam,... da o tome diskutujemo,...
 
... ja cu van konkurencije,... slaba mi ,,masina,,... stvarno je red i vreme da se malo ,,opruzim,, za tu tehniku (digitalnu),... znate, kod mene sve neki oldtajmeri,... auta, kompjuteri,... iskreno da vam kazem, treba biti malo i u trendu,....popravicu se, obecavam!
... a za trecu fotku,... izvinjavajte,... nisam obratio paznju na pravila,...

... anaboy,.... ovaj pecaros me odusevio,... BRAVO !!!!

... i jos nesto,.... molim vas,... kad otvorite temu koja nije fotografija,... koja je nesto sto smo sami crtali, ,,skrabali,, , ... nesto kao grafika ili sta vec moze da bude,... e,... tu bi' imao nesto da vam prikazem svoje, da vas pitam,... da o tome diskutujemo,...

vidi se da nisi čitao pravila...briši ovo hitno...naručito ono za anaboya
 
ciciban, ciciban voliš da se igraš sa slikama...a...sad si mi zeznula album kada si obrisala fotografiju sa posta 30, dodouše ne ceo album nego samo slike posle 30...
nemojte ljudi više ko boga vas molim...ako mi još jednom srušiš kapiju imaćeš posla sa mnom...

Aaaaaaaaaaaa nije bilo moje fotke u albumu zato inace ne bi .:) ili mozda jeste ali je ja nisam videla

P.S. ako jeste sorry ali sve mi se cini da nije bila :???:
 
... ma,.. ne citam,... ja ,,jurcam po internet prostranstvima,,.... salim se,... imam mnogo posla,...i sa vama ja odmaram,... vidim da ste svi jako slozni, vredni, kulturni,... sve vas od srca pozdravljam i nadam se jos lepsem druzenju i prijateljstvu !!!

... pecaros je simpatican, malo mi je i ,,sumnjicav,,... rekao bi' da nije ,,original,... a i onaj plovak je ,,docrtan,...

... necu da otvaram temu,... ako vec ima ta ,,likovna,, tema,... dajte link
 

Back
Top