miraz...

koji je to decko?

  • hard as a rock...

    glasova: 0 0,0%
  • neko drugi...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
ajde nemojte tu nesto uopsteno da izvrdavate nego lepo konkrtetno da napisete sve po redu :
nepokretna imovina aka nekretnine toliko i toliko kvadrata(stan ,kuca vikendica ) koliko ari placa ,njive sume sve jedno ,pokretna nepotrosna dobra ,potrosna dobra ,finansijska sredstva u bankama ,domacim i stranim i iznos istih ,spavace soba ktitor ili sta vec ,bela tehnika ovo ,ono , mozete i tabelu da napravite da bude preglednije :mrgreen:pa cemo posle detaljne obrade pristiglih podataka da izaberemo najpozeljniju udavacu-mirazdziku :lol:
 
Uh, nisam se pripremala. Od mojih, ličnih, stvari ono što bi i on mogao da koristi su samo knjige, a ne znam šta će mi mama i tata dati da nosim od njihovih-mojih stvari. E imam i dve biljke u saksijama, moje. Ostalo mu neće koristiti. Ala će mi se usijati pp nakon ovog! :)
 
Mozda je bolje da mi 4umashi damo spisak zelja,shta trazimo od imovine,kesha,nekretnine,umetnichkih dela,..itd.,...pa da one same kazu koja ispunjava uslove.
Ja:
-pakovanja transformersa...ceo komplet figurica od 84.-88.(to vredi oko 50 000 dolara...ako nema moze da kupi)
-ASUS-M2N32-SLI Deluxe
-Da ima dovoljno kesha da se operishe da bi izgledala kao zena mojih snova....lice znachi samo ostalo daj shta dash...
Eto,ja sam skroman.
 
Uh, nisam se pripremala. Od mojih, ličnih, stvari ono što bi i on mogao da koristi su samo knjige, a ne znam šta će mi mama i tata dati da nosim od njihovih-mojih stvari. E imam i dve biljke u saksijama, moje. Ostalo mu neće koristiti. Ala će mi se usijati pp nakon ovog! :)
pa dobro knjige ,nije lose, a i zavisi koje su biljke u pitanju :lol:
 
sljivar od 2 ektara, bagremar od 16 ari, plac u velikom mokrom lugu sa uvedenu vodu al nema struja, ce da bude i to, traktor 2000.god., a da, na plac ima i bunar...
 
my.php
[/URL][/IMG]
eo mi ga miraz
 

Back
Top