moderatori na krstarici, fuj fuj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aomnut_

Početnik
Banovan
Poruka
13
jadnice jadna!
Pa ti si nesrecnija nego sto sam mogla i da pomislim!!!!
Nedojebana poakosna iskompleksirana kucka koja nije uspela nista vise u zivotu osim da svercuje jeftinu kozmetiku i prodaje je kokoskama na zenskom kutku!
Svoje slomljene snove nadokadjujes "silom" na javnom forumu...shvatas li koliko je to bedno?

Ubi se slino!


Krstarice, s kim ti vojsku sluzis, ja bi se ubila od sramote!


fuj!
 
jadnice jadna!
Pa ti si nesrecnija nego sto sam mogla i da pomislim!!!!
Nedojebana poakosna iskompleksirana kucka koja nije uspela nista vise u zivotu osim da svercuje jeftinu kozmetiku i prodaje je kokoskama na zenskom kutku!
Svoje slomljene snove nadokadjujes "silom" na javnom forumu...shvatas li koliko je to bedno?

Ubi se slino!


Krstarice, s kim ti vojsku sluzis, ja bi se ubila od sramote!


fuj!

Čekaj, isti komentar si ostavila na Kultnim i silno si nas (tamo) zbunila. O čemu je reč?
 
prosetaj do zenskog kutka, otvori temu nesto moje, sta radis u sitan sat i nesto u vezi sa niickovima...tamo ces pronaci sve...sto je ostalo...ono cega je sa ono malo mozga uspela da shvati da da treba da se stidi...to su obrisali!


dozivotni ban...zabole me cela pozadina...
ali kako bre da ostavim kutkljane sa tom kuckom???

pa ne mogu
 
ja se ne nerviram...ja sam zelim da ona danas trci maraton sa metlom....da potrazi zapise

za tako nesto ce morati da skine svoje demode sandale i zasuce rukave...
a ja i tako imam vaznija posla


p.s. znas...svidja mi se tvoj nick...ja sam u RL borac za zivotinjska prava...zaista sam u onaj zakon o zastiti prava i dpbrobiti ugradila ozbiljno parce tog realnog zivota...eto steta sto se ne upoznasmo ranije, bila bi mi cast...
ondak...
dovidjentoooo
 
ja se ne nerviram...ja sam zelim da ona danas trci maraton sa metlom....da potrazi zapise

za tako nesto ce morati da skine svoje demode sandale i zasuce rukave...
a ja i tako imam vaznija posla


p.s. znas...svidja mi se tvoj nick...ja sam u RL borac za zivotinjska prava...zaista sam u onaj zakon o zastiti prava i dpbrobiti ugradila ozbiljno parce tog realnog zivota...eto steta sto se ne upoznasmo ranije, bila bi mi cast...
ondak...
dovidjentoooo



Jel tvoj bivshi nick bio aom nut?

I davala si odgovore na pitanja veterinara?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top