Pomoc u vezi Adobe Premiera

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne mogu ni ja da uvezem sa fotoaparata preko Premier-a svaka druga kombinacija je mouca najverovatnije ima neku bloadu mada je snimk bar kod mene u formatu mpg.

Evo dragi clanovi nije bilo nimalo tesko odgovoriti po 1.000.000 put odokativnom metodom izracunato :)
 
Ne mogu ni ja da uvezem sa fotoaparata preko Premier-a svaka druga kombinacija je mouca najverovatnije ima neku bloadu mada je snimk bar kod mene u formatu mpg.

Evo dragi clanovi nije bilo nimalo tesko odgovoriti po 1.000.000 put odokativnom metodom izracunato :)

ukucaj na google RADtools i snimi instalaciju na komp...konvertuje sve zive formate i resices problem sa uvodjenjem snimaka u Premiere
 
Pa vidi, ja sam sigurno u IT vodama barem duplo duze od tebe i redovno koristim google za pribavljanje raznoraznih informacija i ne tresnem pitanje prvo ovde. Tek kad zaista ne uspem da nadjem nista sto bio mi pomoglo ili jednostavno nemam dovoljno znanja da primenrim to sto pise po beleme svetu na internetu, pitam ovde. Pri tome postavim smisleno ime teme i objansim sta sam prethodno uradio da bih resio problem.
Ti nista od toga nisi uradio nego zahtevas da drugi umesto tebe trazi. Kad mogu oni koji su sigurno duze u IT vodama, mozes vala i ti.

Ili, kojim cudnim slucajem nisi ni cuo za google?
Kad ti se na google ukaze, ti vredjas i pametujes (da upotrebim sto blazu kvalifikaciju)

Nema potrebe za poredjenjem sa skupstinom Srbije jer sta je lakse nego ti reci pogledaj na google pa ako ne uspes da vidimo. Ili tebi treba personalni savetnik za poslove IT?

Veruj mi, google je takva uzasno velika riznica znanja, da je to prosto zapanjujuce. I tvoj problem je tamo vec opisan i ima resenja. Samo treba otkucati upit. Ili i to ne znas?
 
@Prolece lepo sto si se zahvalio.Nema na cemu.Ali stvarno.
Ne samo ti nego i ostali slusajte iskusne :) Mislim na stvarno iskusne ne na mene...
google.gif
google.gif
google.gif
i opet
google.gif

ako ni onda neide tek tad krstarica :)
 
prolecni dan

Tema ide pod kljuc, a nikako ne znam kako si se izvukao od TRAJNOG BAN-a, jer si prekrsio osnovno Pravilo foruma...

Zabranjeno je vredjati, sto si ucinio u veoma ruznom i nekulturnom obliku, a napravio si prvi gresku koju sam ja morao da ispravljam u samom startu, mijenjanjuci (editujuci) naslov teme..
Prije nego u buduce budes postavio neku temu i prije nego se latis tastature da napises nesto imaj na umu da ne mozes da nastupas ovako kako si nastupio..
A dosao si da poptrazis pomoc i rjesenje, a u situaciji kada trazis pomoc i rjesenje onda ide ona narodna "koga je moliti, nije ga ljutiti"...

Smatraj se srecnim te si prosao nekaznjeno, ali ja ti ne mogu i necu oprostiti sto si nastupio na naruzniji moguci nacin nazivajuci uvazene i znane ljude ovako ruznim rijecima..

I pored izvinjenja, to je kardinalna greska...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top