Kako ispravno tući supruge?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

porin50

Ističe se
Poruka
2.137
0368007.17.jpg

'Udaranje u lice je zabranjeno, čak i kada se radi o životinjama. Supruge treba tući po dijelovima tijela na kojima neće biti nikakve štete', savjetuje saudijski pisac Al Arifi.

Američka TV mreža Fox News prenijela je mjesec dana star prilog emitiran na sudijskoj, kuvajtskoj i libanonskoj televiziji u kojem pisac i klerik dr. Muhammad Al Arifi savjetuje trojicu mladića kako trebaju tretirati buduće supruge.
"Opomenite ih - jednom, dva puta, tri puta, četiri puta, deset puta. Ako to ne pomaže odbijte s njima djeliti krevet", savjetuje Al Arifi.
"A ako to ne pomaže, treba ih tući?", pita jedan od trojice mladića koji primaju savjete. "To je ispravno", odgovara Al Arifi.
"Ne smije ih se tući kao što bi se tukle životinje ili djeca, šamarajući ih lijevo i desno", prezicira sudijski bračni savjetnik.
Arifi dalje objašnjava kako supruge treba tući po dijelovima tijela na kojima neće biti nikakve štete. "Ne smije ih se tući kao što bi se tukle životinje ili djeca.
"Na nesreću, mnogi muževi tuku svoje žene samo kad se razbjesne, i kada počnu udarati, to je kao da udaraju u zid - tuku rukama lijevo i desno, a nekada koriste i noge. Brate, to je ljudsko biće što ga tučeš. To se ne smije činiti", zaključuje Muhammad al Arifi.

Net.hr
04.11.2007.

............................................................

Eto, što mislite o ovome, da li će neki muškarci preći na islam
da bi mogli gospodariti svojim ženama? :)

Mislite li da je ovo ispravno i u skladu s civilizacijom?
 
naravno da nece preci na islam, kad mogu i ovako da ih tuku bez (vecih) poslijedica. A samo udaranje nije u skladu ni sa civilizacijom ni sa zdravim razumom tu se uglavnom (naravno ne uvijek) radi o sado-mazo odnosu
Ne znam odakle si, ali primjerice u Australiji ako žena prijavi muža da je udario,
ona automatski dobija pravo na odštetu, a muškarac jedino što može je tražiti razvod.

Ja ne podržavam nasilje na bilo kome pa tako ni na ženama.

Također je zanimljivo istraživanje u australiji kako je preveliko pravo žena dovelo
do smanjenja broja brakova i povećanja homoseksualnosti. Ovo je izraženije kod Engleza nego
kod ostalih naroda u toj zemlji.
 
Ne znam odakle si, ali primjerice u Australiji ako žena prijavi muža da je udario,
ona automatski dobija pravo na odštetu, a muškarac jedino što može je tražiti razvod.

Ja ne podržavam nasilje na bilo kome pa tako ni na ženama.

Također je zanimljivo istraživanje u australiji kako je preveliko pravo žena dovelo
do smanjenja broja brakova i povećanja homoseksualnosti. Ovo je izraženije kod Engleza nego
kod ostalih naroda u toj zemlji.

I manje ``civilizovanih`` prostora, pomalo iz Hrvatske pomalo Srbije, ali slozices se da na ovim prostorima stvari ne funkcionisu tako dobro kao u Australiji, a kako sam shvatila pricamo ipak o ovim prostorima. Sto se tog istrazivaja tice veoma je zanimljivo za analizu psihe ili vaspitanja jednog ``muskarca``. Vjerovatno i ja sad treba da kazem da apsolutno ne odobravam nasilje
 
Kakve ovo veze ima s politikom?!

Па како да нема, зар не видиш, тема је о односу према женама у муслиманским срединама - а дежурни "скретничари" тим поводом ТРЕБА ДА НАПЉУЈУ СРБЕ...
већ постају досадни...:roll::roll::roll:

Боље да отворе ЗА СВОЈУ ДУШУ тему ПЉУВАОНИЦА НА СРБЕ - па да се до миле воље иживљавају и искажу све своје инфериорне фрустрације.
 
Па како да нема, зар не видиш, тема је о односу према женама у муслиманским срединама - а дежурни "скретничари" тим поводом ТРЕБА ДА НАПЉУЈУ СРБЕ...
већ постају досадни...:roll::roll::roll:

Боље да отворе ЗА СВОЈУ ДУШУ тему ПЉУВАОНИЦА НА СРБЕ - па да се до миле воље иживљавају и искажу све своје инфериорне фрустрације.

Ali Mito, pa zar nismo počeli da se bratimimo sa Mujama?
Evo i Biljin avatar je zelene boje.
Ona je znala za to odavno :razz:
 
"....na sudijskoj, kuvajtskoj i libanonskoj televiziji u kojem pisac i klerik dr. Muhammad Al Arifi savjetuje trojicu mladića kako trebaju tretirati buduće supruge...."
A dospede na srpski (ako je srpski) forum, da bi se opljunulo po Srbima.
U pravu si, Eremito:(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top