Matore igre!

Protektor

Aktivan član
Poruka
1.121
Da se vratimo u prošlost,kada nije bilo jakih mašina i grafičkih karti poput današnjih,koje igre su vam oduzimale dane a i danas pomisao na njih vam mami osmeh i prijatna sećanja?
U mom slučaju rekao bih da su to StarCraft i Monkey Island serijal.
 
ajme da monkey island 2 ajme najbolja igrica koju sam ikad igrao,tolko sam se smijao kad sam je igrao da sam svaki dan imao upalu celjusti
kez_03.gif
 
DUKE NUKEM 3D
Tomb Raider 1 (ubedljivo "die beste" od svih Tomb Raidera :lol: )
Warcraft
Command and Conquer
NFS 2 (i 3 ali je on vec novijeg datuma)

I naravno Civilizacija i HOMM 2 koji su krivci sto ta dva serijala ne propustam :lol: (i za mnoge neprospavane noci, gde mi te igre dopadose pod ruku :lol: )
 
meni quake 2,death rally,prehistorik 1 i 2 8) warcraft 2..ali nekuzim kako to mislis starcraft..pa sta se i dalje to neigra? :confused:

Igra se,naravno.Igra je legenda ali je stvarno matora i uspela još uvek da održi pažnju publike.Top je ono što nove nabuđžene igre nikada neće učiniti.


Monkey Island je najbolja avantura sa dosta biyarnosti.Lik koji se zove Tripvud!Ma daj!:razz:

Da, i WarCraft2.To je bila moja prva igra.Nabavio komp i na njemu već instalirana igra.Mnogo sam se zabavljao uz nju.
Sad se setih!Po meni najbolja ikada napravljena platforma - Abe s Oddisey.Sećate li se nje?Šta bih dao da je ponovo igram.
 
WC2 :)
Starcraft...ahh...
Total Anhilation
umm...
Heroes of Might and Magic II
Supaplex....legendarno...
na kratko i "DX-ball" xD
ijaoj...i jedno vreme...err... "Dune"...mislim da je "Dune 2001"
Kao što vidite,uglavnom strategije...

Kasnije NFS Underground i HoM&M III :)
 
JA JA JA
Prvi SW FPS
Kako je bio dobar.
Po mom mislenju cak mozda i najbolji SW FPS.
Nijedan drugi (a igrao sam sve nije uspeo da mi toliko "nametne" SW atmosferu.

btw HOmeworld i HOMM3 ne bih stavio na ovu listu jer su to ipak novije igre.
Sad sto su neki gameri od pre par godina to ne znaci da trebaju da ucestvuju u svakoj temi ;) :P :P :P
 
JA JA JA
Prvi SW FPS
Kako je bio dobar.
Po mom mislenju cak mozda i najbolji SW FPS.
Nijedan drugi (a igrao sam sve nije uspeo da mi toliko "nametne" SW atmosferu.

btw HOmeworld i HOMM3 ne bih stavio na ovu listu jer su to ipak novije igre.
Sad sto su neki gameri od pre par godina to ne znaci da trebaju da ucestvuju u svakoj temi ;) :P :P :P

pa dobro.... =)
Ja sam svoje prve igrao sa jedno 6-8 godina...
A i naglasio sam da su te kasnije igrane...tako da ...khm... a lil bit rispekt xD
 
HOMM2, (kasnije HOMM3 ubedljivo najbolji delovi), zatim Karmagedon, Tomb Raider 1, FIFA 98, i Red Alert i DUKE NUKEM 3D(u skoli racunara, u mrezi)

Imam to sve na diskovima (ako ti diskovi jos uvek rade, ipak je proslo skoro 10 god)
 
Ne bi vjerovali, i ja koji rijetko igram igrice jer nemam bas ni vremena za to te ni nekog pretjeranog instersovanja sam igram gore pomenute
Dyna Blaster i naravno nezaobilazni AOE 2 i sad nekad ubacim CD sa nekom portable verzijom i odigram, ali veoma rijetko, nema se vremena...

Eh sto me baciste u lijepe uspomene...
 

Back
Top