lutke, ali kakve

vaše mišljenje?

  • to je u redu, i ja imam dildo

  • pa, smešno mi je, ali ok, mogu da razumem

  • ma nebitno, to je njegova stvar

  • fuj, ne znam, ali pao je u mojim očima

  • mislim da s njim nešto definitivno nije u redu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Glasala sam za poslednju opciju - iz nuzde. U RL ne bih razmisljala da li je sa njim nesto redu ili nije, reagovala bih "ja sa ovim deckom necu da se druzim", jer to ne razumem. Znaci, nije mi ni ok, nije mi ni lose, samo ne razumem, ne interesuje me i odoh dalje.
 
Mene interesuje devojke, da l' bi vam bilo isto ako je plavuša ili brineta?
I da li je prenaduvana ili onako jedva naduvana.

prenaduvana.....jel to ima neke veze sa arogancijom?
da, smetalo bi mi...
mada ja slutim da me nikada ne bi privukao partner koji moze da ima lutku - gumenu zamenu u ulozi Ministarke, Partizanke, Shefice ili Moderatorke...prosto znam da me takav tip nikada ne bi osvojio...
znaci, moj dgovor bi bio sledeci...

smetalo bi ako bi lutka bila prenaduvana! :)
 
Da li se družiš sa ženama koje imaju dildo?

haha, da, to je pravo pitanje....
zar nije razlika između dilda i lutke samo u kvantitetu, koji je uslovljen time što se ženske seksualne zone prostiru po celom telu, 3 otvora, sise itd?

zašto bi lutka budila bolesne asocijacije a istovremeno realistični dildo vam je ok a ne asocira vas npr na odsečenu kitu?

to uvreženo mišljenje da je dildo ok, a lutka nije, u sistemu stavova iste osobe, ne kapiram.... i tema je upravo o tome...

kao da se tu podleže mišljenju većine i osoba ne uključuje svoj mozak nego samo prati stado....
 
Da li se družiš sa ženama koje imaju dildo?

Mislim da se ne druzim. Cinjenica, nikada o tome nisam pricala sa drugaricama, ali verovatno bih znala da ga imaju.

Lutka ima malo uznemirujuce svojstvo ... ona je imitacija cele zene koja umesto usta ima "vaginu". U principu me ne interesuju seksualne mastarije drugih ljudi... ali kada bih videla tu lutku bila bih prinudjena da se zamislim. Muskarca koji na taj nacin kapira seksualnost ne bih osudila u smislu fuj, ali bih ga zaobisla. Drugacije shvatamo/osecamo seksualnost.
 
ali kada bih videla tu lutku bila bih prinudjena da se zamislim. Muskarca koji na taj nacin kapira seksualnost ne bih osudila u smislu fuj, ali bih ga zaobisla. Drugacije shvatamo/osecamo seksualnost.

da, to je i neko moje mišljenje...

ne volim veštačke stvari, od silikona, preko tetovaža, pirsinga itd...
što je neka prirodnija utoliko mi je draža...
i u tom mom sistemu stavova logično da nema mesta ni za pozitivno mišljenje o vibratoru ili lutki...
ali ne bih išao toliko daleko da kažem da se sa takvim osobama ne bih družio i da tvrdim kako s njima nešto nije u redu...

ali vrh licemerja bio bi zastupati tezu da je jedno od ta dva pomagala u redu a drugo nije... e to je najgore...
i sve one koje imaju vibrator i misle da je to ok, a glasale su da je lutka sick stvar, nek znaju da su licemerne osobe... to je isto kao ona antilogika da kosovo može dobiti nezavisnost ali ne i republika srpska.... lepo reče vuk drašković, međunarodno pravo treba prepraviti u samo dva pravila, 1.velika sila je uvek u pravu.2.ako velika sila nije u pravu pogledati pod jedan.
 

Back
Top