Jaz, ambis, provalija...

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
... ima li ih u vašim životima...?
Kako se osećate zbog toga?
Srećnije rešenje od bliskosti? Ili tegoba? Ravnodušnost - daleko, još bi dalje...?
Može li se prevazići? Želite li to?
Ko je osoba sa druge strane raspuknute ledine...?

P.S. Temu posvećujem uvek originalnoj gospođici Divljoj. :)
Da malo oplemenim Forum. ;)
A onda odlazim negde - daleko, još bi dalje... :)
 
... ima li ih u vašim životima...?
Kako se osećate zbog toga?
Srećnije rešenje od bliskosti? Ili tegoba? Ravnodušnost - daleko, još bi dalje...?
Može li se prevazići? Želite li to?
Ko je osoba sa druge strane raspuknute ledine...?

P.S. Temu posvećujem uvek originalnoj gospođici Divljoj. :)
Da malo oplemenim Forum. ;)
A onda odlazim negde - daleko, još bi dalje... :)

ne razumem...:-?
 
... ima li ih u vašim životima...?
Kako se osećate zbog toga?
Srećnije rešenje od bliskosti? Ili tegoba? Ravnodušnost - daleko, još bi dalje...?
Može li se prevazići? Želite li to?
Ko je osoba sa druge strane raspuknute ledine...?

P.S. Temu posvećujem uvek originalnoj gospođici Divljoj. :)
Da malo oplemenim Forum. ;)
A onda odlazim negde - daleko, još bi dalje... :)

........pa ti si ptica selica a ide zima,topliji krajevi ..........;-)
 
Blago meni. :razz:

Ako mi je stalo i volim nekog, ako verujem da mi je taj neko bitan u zivotu iz nekih razloga, izgradicu most nad provalijom kako god znam i umem. Pa i ako se ispostavi da ne moze, nece mi biti zao. Bar cu znati da li je istina to u sta verujem ili ne. Ili opet sanjarim samo. :)
Ko je ta osoba? Neko mnogo bitan. :razz:
 
Sokolice, izgleda da bi bolje bilo da si otvorila jos jednu temu o analu, da te ceo svet razume. :lol:
Nije ovo intelektualna, pa samim tim ne moze da bude ni kvazi intelektualna, nego je tema iz zivota. Uobicajena i cesca od analnog sexa.
 
Jao, brate, ono, dosta mi je ovog filozofiranja u zivotu stvarnom, jos da o tome mislim dok sam na nekom forumu... Hocu bre, da pobegnem od toga! Necu da razmisljam, necu da se tripujem, necu da pazim, da se kocim, ocu bre, da zivim!!!


No hard feelings, Sokolice. ;)
 
sokolica je jos jednom pokazala da je nekrunisana kraljica beskrajno dosadnih i kvazi intelektualnih tema :neutral:

Za kvaziintelektualce postavljam i kvaziintelektualne teme... :)
Beskrajno dosadne za beskrajno dosadne i prazne ljude...
Ne želim da budem bilo kakva kraljica, krunisana ili ne, svejedno... u carstvu koje mi ne odgovara...
Gde sam samo putnik-namernik...
Ne ubijem dosadu ovde, jer se sa istom ne družim... Već saznajem neke stvari o sebi...
I potvrđujem svoje mišljenje o ljudima...

Ja ne pišem na temama koje su meni glupe... A mnogo ih je. Ipak, imam respect prema njima i ljudima koji postavljaju. Ma u kojim nizinama za mene oni bili.
Možda nekad i sletim.

Pozdrav. :)
 
Za kvaziintelektualce postavljam i kvaziintelektualne teme... :)
Beskrajno dosadne za beskrajno dosadne i prazne ljude...
Ne želim da budem bilo kakva kraljica, krunisana ili ne, svejedno... u carstvu koje mi ne odgovara...
Gde sam samo putnik-namernik...
Ne ubijem dosadu ovde, jer se sa istom ne družim... Već saznajem neke stvari o sebi...
I potvrđujem svoje mišljenje o ljudima...

Ja ne pišem na temama koje su meni glupe... A mnogo ih je. Ipak, imam respect prema njima i ljudima koji postavljaju. Ma u kojim nizinama za mene oni bili.
Možda nekad i sletim.

Pozdrav. :)
ono...jebi me
 

Eh, sad... Toliko nisko da se spustim... No way... :)

Koliko sujete na tako malom prostoru... A ja se nisam uvredila što si mi rekao da sam nekrunisana kraljica Foruma. Možda zato što je on Kraljevstvo Gluposti. :roll: ;)

Hvala Normalnima koji mrze moje teme i ne posećuju ih.
I onima kojima se dopadaju i odgovaraju na njih.

Opet, pozzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz..................................................
 
I ja se divim ljudima koji zive, a ne razmisljaju uopste. Blago njima. :-)

Divlja, i ja se isto divim, tj. ne divim se, volela bih da i ja budem takva. To je lepo.

A ovako, sam u nekakvim glupavim depresijama, u nekim glupavim tripovima, ne izlazim iz kuce, ne zelim da me iko vidi, sve mi je crno i pitam se kako ce biti jbno sutra! Vala, bolje mi je da ne razmisljam, tj. ako vec ne mogu da ne razmisljam tako, onda necu jos o tome i namenski razmisljati, pisati i razvijati dublje tu pricu. Na to sam mislila u prethodnom postu, to nije znacilo da ne razmisljam.
Samo ne postavljam te teme. Samo ne pisem o tome. Samo hocu da pobegnem od toga.

Iskreno, lakse mi je da pisem o tom analu jer mi to ne zamara mozak, jer me to ne brine, jer od njega ne zavisi moja buducnost, jer je on jedan samo bezazleni anal. :)
 

Back
Top