Jeste li za kafu???

Da li ste osvetoljubive?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jeca2007

Aktivan član
Poruka
1.435
Posto nisam prisutna bila dva dana, vidim da ste zakljucali cosak, pa sam jakoooo tuzna:(
Sada sjela da popijem kafu , kad ono vas nema cura da mi pravite drustvo.
Procitala sam da ce hani da otvori novu temu , ali vidim da nije jos, a ja bi evo kao sto vidite da caska sa vama.:D
Evo ja cu otvoriti ovu temu , a ako je ne potrebna ili ne smije da bude otvorena, neka je hani zakljuca,pa cemo se dopisivati na njenoj temi.
Eto samo da znate da mi je pusto bez vas pa sam odlucila da zapocnem temu.
Javite se da popijemo kafu , danas slavim mozda bude i koji kolac :D
 
A pa napisala sam ja i za ostale cure, a slavim godisnjicu braka, ajde pisacu vam sutra pa cemo da popijemo i pojedemo po nesto.Hani taj ti avatar super :D
Velika pusa za vas, nemojte me ogovarati sad dok me nema, cujemo se ujutro
 
Sta biste uradile da neko preti vasem detetu da ce da ga ubije? Taj se vec lecio u Palmoticevoj? Pritom, pomoc od policije je nikakva, jasno je da samo zbog pretnji ne mogu nista da urade. Roditelji? Mrka kapa, isti olos kao i dete.
 
Znam, upravo zbog toga smo i uplaseni. Roditelj, da bi zastitio svoje dete, spreman je na sve. Ali to je poslednja opcija. Jednostavno, ne znamo sta da uradimo. Pretnje uopste nisu naivne i daleko su od sale.
 
A da posaljes dijete negdje ako imas kod koga neko vrijeme,zavisno od toga koliko je staro,i da li ide u skolu.A nista nije bitno koliko to da se sve sredi.
Ne znam,lako je meni da savetujem,samo ti znas kako ti je.Nadji vezu,prijavi nekom nadleznijem.Ja bi kucala na sva vrata bez pardona,ili bih se odselila.
Na zalost zakoni su nam ocajni.Policija urgira samo ako se nesto desi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top