Utorrent

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zoljaman

Obećava
Poruka
55
Ljudi jel znate za Utorrent? to vam je program s kojim mozete skidat velike igrice,filmove,pjesme ma sta god hocete ;-) to ej jedan od najboljih programa za takvo nesto samo je malo program za*eban ali sve se da rijesiti...mozete mi samo reci kako se stavlja url na post pnako plavo da se moze kliknut? :confused: pa da stavim neke linkove i objasnim onima koji neznaju :-D
 
pa znas kad skidas sa novim utorrentom pa ako nema dovoljno seeda ili jednostavno se negdje na 90% pukne torrent,ja bih rekao da je malo zajeban :mrgreen:
a kako se stavlja link ako znas?
 
Ljudi jel znate za Utorrent? to vam je program s kojim mozete skidat velike igrice,filmove,pjesme ma sta god hocete ;-) to ej jedan od najboljih programa za takvo nesto samo je malo program za*eban ali sve se da rijesiti...mozete mi samo reci kako se stavlja url na post pnako plavo da se moze kliknut? :confused: pa da stavim neke linkove i objasnim onima koji neznaju :-D

majke ti? ma sigurno niko od gamera nije cuo za to...
 
pa pobogu ako nema dovoljno seedera ili ako port nije u redu itd. onda ide jako sporo oko 5 kb an sekundi naravno da nije komplicirano nego ej zajebano treba naci pravi port a ako neradi treba ga namjestiti na adapter stranici itd,nisam rekao da je komplicirano nego ima ponekad problema sa skidanjem pogotovo s onima koji imaju spori internet,a zna se desit dosta puta da oko 98% skidanja pukne torrent i ode sve u k**ac :evil:
 
nikad nisam imao problema sa tim :) samo nadjem neki torrent fajl koj ima bar preko 10-ak seedersa i peersa i onda mi lepo ide. Retko koristim obicne torrent sajtove, uglavnom samo u lokalu.
 
i mininova :) prko 600 seedsa neki imaju torrenti
assassin.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top