BUREK ZA PREDSEDNIKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izvor: PRESS
BUREK JE ŽENSKAROŠ!
Ekskluzivno: Press u Sočanici, na Kosmetu, obišao carstvo Živana Janićijevića Bureka, najvećeg favorita za pobedu u „Velikom bratu"




Nije prošlo ni 48 časova od ulaska novih stanara u kuću „Velikog brata", a Živan Janićijević već je postao apsolutni favorit. Burek, 26-godišnji momak s Kosova, koji je iskreno priznao da voli devojke, sluša hitove i da ima nameru da se oženi u kući u Sočanici kod Leposavića poznat je kao dobronameran ali svojeglav mladić.


Bio je vezan za pokojnog oca Janićija

Živan je najmlađi od četvoro dece Janićijevića. Najstariji brat živi i radi u Nišu, dok Burek sa dva brata, sestrom i majkom Stanom živi u Sočanici, koja se nalazi 20 km severno od Kosovske Mitrovice. Otac Janićije preminuo je 2002. godine, a Živan se do poslednjeg dana nije odvajao od njega:

- Iako je najmlađi, Živan je bio najpažljiviji prema ocu. Bio je uz njega i kad je umirao. I prema majci Stani je pažljiv i pomaže joj koliko god može - otkriva sestra Slavica, i dodaje da je njen brat vredan i da ga nije sramota da obavlja bilo koji posao: - Ume da ide u šumu da seče drva i tako zaradi koji dinar - navodi Slavica Janićijević.


I dok čitavo selo na njegov ulazak u Kuću gleda s čuđenjem, porodica ga podržava u nameri da osvoji 100.000 evra:

- Živan je skroz tvrdoglav i kad mu nešto padne na pamet ne libi se ničega da to uradi - otkriva za Press Slavica Janićijević, Živanova šest godina starija sestra Slavica, i dodaje:

- Meštani Leposavića se teško pokreću iz mesta i na Burekov živahni temperament gledaju kao na nešto čudno. Sam se prijavio za „Velikog brata" i obavestio nas o tome. Ne znam kako će se snaći, ali podržavamo ga - kaže Slavica koja napominje da je njen brat uvek bio izuzetno druželjubiv:


Voli veze za jednu noć, Suzana je njegov tip

Nevena Ristić, jedna od dve najbolje Živanove drugarice, kaže da je Burek kao prijatelj izuzetno zanimljiv, ali da se u ljubavi teško zadržava pored jedne devojke:

- Znamo se ceo život i mislim da nikada nije imao ozbiljnu vezu. Devojke ga neprestano jure, a ako mu se neka dopadne bude sa njom noć ili dve i onda zbriše bez pozdrava. Takav je, jednostavno luckast čovek. U Kući, najviše šansi kod Bureka ima Suzana, jer on obožava plavuše sa oblinama - kaže Nevena.


- Živan je i van kuće uvek bio okružen ženama. Nije mi poznato da je do sada imao neku ozbiljnu vezu, ali devojaka je imao dosta. Nije tip koji priča i hvali se šta je imao sa nekom, i verovatno ga zbog toga žene i vole. Evo juče mi komšinica reče da ovde ima jedna mala koja ludi za njim - kaže kroz smeh Slavica.

Jedna od prvih Burekovih izjava bila je da mu je ulazak u Kuću „karta" za ženidbu, ali Slavica sumnja da će njen brat sa nekom ukućankom ostvariti stabilnu vezu:





- Do sada ga nisu privlačile takve devojke, jer je on ipak skroman momak, ali uostalom ko zna, u selu nije ni imao prilike da sretne takve devojke - kaže Slavica.
 
Čovek je iz naroda i javna je ličnost,i veoma vispren mudar a poznaje i probleme sela...8-)

Taj serijal Velikog Bate uopšte ne gledam. Igrom slučaja sam na jednom rodjendanu video na TV-u ulazak i kasting a pre nekoliko dana u dnevnim novinama sliku hit-zvezde. Mogu na osnovu te dve-tri informacije da izvadim sledeće:

1) B92 je ovaj put sakupljala manje urbane koji teže graCkom životu ili bar onome što misle da se radi u grad
2) To pored ostalog vidimo i po tome što trenutna zvezda, iako je ušla seljački stidljivo u kuću, danas skida gaće preko glave tj ofarbao kosu u žuto.
3) Problem je taj što čovek ništa nije yebo pa na svakoj ribi smeta nešto, a kad je već došao u grad - ko sme da mu se suprotstavi?
4) Zar je potreban neki Burek da bi mi iz grada saznali ono što prećutno odavno znamo što rade svi koji dodju iz srpske unutrašnjosti ili srpske oblasti?

Burek.thumbnail.jpg

5) Ako dobije 100.000€ onda može da napusti ognjište, ognjilo, oganj i da nam bude komšija koji će nam govoriti da je ovaj ovakav a onaj onakav jer se kod njega tamo živelo bolje pa je zato sada ovde.

6) Ipak je ovo političko-sociološka tema
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top