TURIZAM u NS :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
paaa,mislim da Missy mislis na turizmologiju?!

mogu ti jedino reci da sam bila da pitam za to i prvo odem u skriptarnicu,pa su me slali na 2i sprat pa vratili u prizemlje,pa na 3i...ono SETALI ME OKOLO-NIKO MI NISTA NIJE ZNAO RECI NI ZA INFORMATOR DA LI POSTOJI I SL...tako da :(
 
znam da ima taj smer :)mene interesuje sta se priprema za prijemni, znam koji predmeti i to...ali ne treba valjda svih 5 celih knjiga, sigurno ima nesto sto je nepotrebno..:-Dpa bih volela da se jave oni koji su to upisali:)

treba svih 5 knjiga:). iz geografije uglavnom budu pitanja u smislu sta je najdublje, najvece, najmanje..npr. koja drzava ima najvise nepismenih ljudi? iz ekonomike turizma nemoj da ucis nikakve definicije, samo cifre i podele. iz likovnog su pitanja uglavnom o slikarima, kojem periodu pripadaju, i o bojama. ja sam polagala prijemni 2005,koliko znam, i sada je na isti fazon. nadam se da sam ti bar malo pomogla. savetujem ti da pod drugi zeljeni smer stavis gastronomiju, tu je uvek najmanja navala i kasnije ti je lako da se prebacis na turizam. srecno!:super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top