Kilogrami doleeee

*Purple Baby*

Domaćin
Poruka
4.030
Suvisni kilogrami:twisted:
Vecina ljudi nije zadovoljna svojom telesnom masom,pa ni ja...
Na mojih 163cm 60 kg je malo previse,pa sam odlucila da se angazujem oko skidanja istih...
Danas sam stala na vagu,posle mesec dana i jakooo sam sretna...57kg...3 kg dole juuupiiiii...
A samo sam prestala jesti posle 6 i pre spavanja uradila po koju vezbicu,i malo vise setala...
To je sve...nije tesko a rezultat zadivljujuci:D
Poslednjih par godina sam imala istu kilazu 53 do 55kg,ali u februaru sam ostavila cigarete pa sam se posvetila ruckanju i kilice su se lepile...

Kakvo je stanje kod vas...imate li viska ili mozda manjak kilograma...???
>
 
Irena, pa ista si kao ja! :P
Ja sam imala nekad 66, a visoka sam 163. E, onda sam smrsala na 55 kg, sta znam, jednostavno sam prestala da grickam gluposti non-stop, ali to mrsavljenje je trajalo nekoliko meseci... :?
E, onda sam se preselila u novi grad zbog posla, nikoga nisam poznavala, sedela u stanu i jela, tj. spremala hranu iz dosade, i opet sam nabacila kilazu...
A plus sam sad na radu na terenu, gde se malo kreces (50 m na dan :roll: ) i vidim da sam se ugojila, bice frka kad budem dosla kuci pa probala da obucem farmerice, posto se ovde nosi siroko radno odelo pa i ne znas koliko si se ugojio.
Elem, imala sam 60 kg kad sam krenula, proslo je 2 meseca, nadam se da necu opet imati 66. :(
 
khmkhm...imao sam 105...pa 76...sad sam na 89....:roll:....trebalo bi da skinem malo....nekako sam se najbolje osecao sa 82-83....moram poraditi na sebi...samo sam lencuga :roll: ;)

p.s. ako neko pita....za ceo forum ja imam 152,7 kg ;):mrgreen:
 

Back
Top