Kilogrami doleeee

Ja imam slichni problem.. Bila sam na UN dijeti, ali mi nije prijala.. Mozhda sam preterala, ne znam. :?
Razlika visina - tezhina mi je 105 i naravno - nisam zadovoljna.
Mnogo sedim, i najvetji problem mi je postao struk..

Razmishljala sam ponovo o dijeti, ali poshto nisam tip koji ume da se
obuzda, ne znam kad je dosta - nije to za mene. Probatju sa vezhbama, vodom i
votjem za doruchak.. pa.. videtjemo. ;)

Nemoras na strogu dijetu...samo nemoj da jedes posle 6 i pij sto vise vode...naravno ni voce nije na odmet...
Bice ti tesko par dana,odnosno noci...jer posle 6 je vec noc...
A za struk...poneka vezbica i to je to...:D
Sretno...;)
 
vec 7 godina ne jedem posle 18 h...dogadja se nekad da jedem,ali ne svakodnevno...npr,kad izadjem,pa popijem nesto,onda jedem i u 3 h ujutru...
nemam problema sa kilazom,odrzavam je...volim da treniram... i ja bih prestala da pusim,ali plasim se da cu onda kao i ti,da se ugojim...ne zna se sta je gore gojiti se ili torvati se...ali,realno kad pogledam,trujemo se raznim stvarima...cigarete su samo jedna toksik stvar u moru...
nego,kako si prestala pusiti? :)
 
178 visina a kilaza 69 moram na dijetu, ovo je prvi put u zivotu da sam se preko leta ugojila, a znam i zasto, svako drugo a ponekad i svako vece na veceru, uzas, a pre leta sam imala 65.5 ni to nije bilo odlicno ali bolje je nego sad
 

Прво, нисам скинула килограме зато што сам хтела, него зато што сам се разболела и морала сам на прилично стриктну дијету.

Нисам гладовала, имала сам све оброке, чак се може рећи и да сам стално нешто грицкала, али сам ипак ослабила.

Кључна ствар је била то што сам свела угљене хидрате на минимум, а све остало сам јела најмормалније. Значи, без хлеба, теста, слаткиша, било чега што садржи шећер. Воће сам јела, као и неке кексове са фруктозом. Грицкала сам разне семенке, све оно што може да се нађе у продавницама здраве хране. У принципу, тако нешто је још и калоричније од уобичајене хране, али зато много лакше засити. А чим сам избацила шећер, одмах сам изгубила онај стравичан осећај глади. Шећер само тражи још и још.

Не кажем да је то добро или здраво, мада ми се чини здравије од моје уобичајене исхране, али ето. Нисам стручна, па не могу да препоручим тако нешто, само причам своје искуство. :)
 
Прво, нисам скинула килограме зато што сам хтела, него зато што сам се разболела и морала сам на прилично стриктну дијету.

Нисам гладовала, имала сам све оброке, чак се може рећи и да сам стално нешто грицкала, али сам ипак ослабила.

Кључна ствар је била то што сам свела угљене хидрате на минимум, а све остало сам јела најмормалније. Значи, без хлеба, теста, слаткиша, било чега што садржи шећер. Воће сам јела, као и неке кексове са фруктозом. Грицкала сам разне семенке, све оно што може да се нађе у продавницама здраве хране. У принципу, тако нешто је још и калоричније од уобичајене хране, али зато много лакше засити. А чим сам избацила шећер, одмах сам изгубила онај стравичан осећај глади. Шећер само тражи још и још.

Не кажем да је то добро или здраво, мада ми се чини здравије од моје уобичајене исхране, али ето. Нисам стручна, па не могу да препоручим тако нешто, само причам своје искуство. :)

Hleb retko i jedem, slatkise takodje, ali me ubi italijanska kuhinja...:-)
Hvala na savetima
 

Back
Top