stariji/a ili mladji/a?

ma dzabe sve.....
ja sam ti pravi pravcati stereotip.....
koji mi se svidjaju ozenjeni i to naravno uvek sretno....
kome se ja svidim ne bih se upustala ni u razgovor a ne u nesto drugo sa njima....

JAOOOOOOO jedva cekam da mi oci zacakle!!!!!:twisted:
 
kakve veze ima posvetis se duhovnosti i neces ni imati potrebu da pricas
ima neki red monahinja ( opatica? ebem li ga kako se zovu) u granadi koje celog zivota cute jedino smeju da pevaju valjda nedeljom u ne znam koje vreme.
to je bas hc :)
 
soryy

so,stop
batali idealizaciju i idemo dalje.

evo nechega samo za tebe,ja kad sam prochitao svoj svet sam okrenuo naopako i pocheo drugacije da gledam na stvari i drugachije da razmisljam.
probaj ne koshta te nishta!

indzoj!

P a r a d o x n a s e g v r e m e n a u i s t o r i j i j e t o s t o i m a m o v i s l j e z g r a d e
a l i k r a c e z i v c e , s i r e a u t o p u t e v e a l i u z e v i d i k e .
T r o s i m o v i s e a l i i m a m o m a n j e k u p u j e m o v i s e a l i u z i v a m o m a n j e . I m a m o v e c e k u c e a l i m a n j e p o r o d i c e , v i s e u d o b n o s t i a l i m a n j e
v r e m e n a
i m a m o v i s e d i p l o m a a l i m a n j e o s e c a j a , v i s e z n a n j a a l i m a n j e
r a s u d j i v a n j a ,
v i s e s t r u c n j a k a , a l i i v i s e p r o b l e m a , v i s e m e d i c i n e a l i m a n j e
z d r a v l j a
P i j e m o p r e m n o g o , p u s i m o p r e m n o g o , t r o s i m o b e z o b z i r n o , s m e j e m o s e m a l o , v o z i m o p r e b r z o , b i v a m o s u v i s e b e s n i ,
o s t a j e m o b u d n i d o k a s n o , b u d i m o s e p r e u m o r n i , c i t a m o p r e v i s e
m a l o , g l e d a m o t e l e v i z i j u p r e v i s e , m o l i m o s e r e t k o .
U m n o z i l i s m o n a s e p o s e d e a l i s m a n j i l i n a s e v r e d n o s t i . P r i c a m o
s u v i s e , v o l i m o r e t k o i m r z i m o p r e c e s t o .
N a u c i l i s m o k a k o d a z i v i m o a l i n e i s t a j e z i v o t . D o d a l i s m o
g o d i n e z i v o t u a n e z i v o t g o d i n a m a .
P r o p u t o v a l i s m o c e o p u t d o m e s e c a i n a z a d , a l i i m a m o p r o b l e m a d a p r e d j e m o u l i c u i u p o z n a m o n o v e k o m s i j e .
O s v o j i l i s m o s p o l j a s n j i a l i n e i u n u t r a s n j i s v e t . U r a d i l i s m o
v e c e a l i n e i b o l j e s t v a r i .
O c i s t i l i s m o v a z d u h a l i z a g a d i l i d u s e . O s v o j i l i s m o a t o m a l i n e i n a s e p r e d r a s u d e .
P i s e m o v i s e a l i u c i m o m a n j e , p l a n i r a m o v i s e a l i p o s t i z e m o m a n j e N a u c i l i s m o k a k o d a z u r i m o a l i n e i k a k o d a s a c e k a m o .
P r a v i m o v i s e k o m p i j u t e r a d a s a d r z e v i s e i n f o r m a c i j a , d a
p r o i z v e d u k o p i j a v i s e n e g o i k a d a a l i k o m u n i c i r a m o s v e m a n j e i m a n j e .
O v o s u v r e m e n a b r z e h r a n e i s p o r e p r o b a v e , v e l i k i h l j u d i a l i
m a l i h k a r a k t e r a , o g r o m n i h p r o f i t a i p r a z n i h o d n o s a .
O v o s u d a n i d v o s t r u k i h p r i m a n j a a l i v i s e r a z v o d a , m o d e r n i j i h
k u c a a l i r a z o r e n i h d o m o v a .
O v o s u d a n i k r a t k i h p u t o v a n j a , z a m e n l j i v i h p e l e n a , o d b a c e n o g
m o r a l a , v e z a o d j e d n e n o c i , d e b e l i h t e l a i p i l u l a k o j e p o s t i z u s v e , d a o r a s p o l o z e , d a u c u t e , d a u b i j u .
O v o j e v r e m e k a d a i m a m n o g o u i z l o g u a n i s t a u r a d n j i .
V r e m e k a d a t e h n o l o g i j a m o z e d a t i d o n e s e o v o p i s m o , i v r e m e
k a d a m o z e s d a o d l u c i s d a l i o v o i p a k d a p o d e l i s s a d r u g i m a
i l i j e d n o s t a v n o d a o b r i s e s .
Z a p a m t i , p r o v e d i v i s e v r e m e n a s a s v o j i m v o l j e n i m a , j e r n e c e b i t i z a u v e k t u .
Z a p a m t i , k a z i n e z n u r e c n a k o m e k o t e g l e d a s a s t r a h o m , z a t o s t o
c e t a m a l a o s o b a u s k o r o i z r a s t i i n a p u s t i t i t v o j u s t r a n u .
Z a p a m t i , p r u z i t o p a o z a g r l j a j o n o m e d o t e b e , z a t o s t o j e t o j e d i n o b l a g o k o j e m o z e s d a d a s o d s r c a a n e k o s t a n i p a r u .
Z a p a m t i d a k a z e s " v o l i m t e " , s v o m p a r t n e r u i s v o j i m v o l j e n i m a , a l i n a j v a z n i j e j e i m i s l i t a k o .
P o l j u b a c i z a g r l j a j c e p o b e d i t i p o v r e d j e n o s t k a d a d o l a z e i z
d u b i n e t e b e .
Z a p a m t i d a d r z i s r u k e i b l a g o s i l j a s t r e n u t a k j e r j e d n o g a d a n a
t a o s o b a v i s e n e c e b i t i t u .
Z i v i s a s v r h o m , h o d a j p o i v i c i . S l u s a j b o l j e , v e z b a j z d r a v i j e ,
n a s t a v i d a u c i s .
S m e j s e , i g r a j s a n a p u s t e n i m a ,
B i r a j b e z k a j a n j a .
C e n i s v o j e p r i j a t e l j e .
R a d i s t a v o l i s , z i v i k a o d a j e t o s v e s t o i m a s .
Z i v o t n i p u t j e o d r e d i s t e , z a t o i g r a j k a o d a n i k o n e g l e d a , r a d i k a o d a t i n e t r e b a n o v a c i v o l i k a o d a n i k a d a r a n i j e n i s i b i o
p o v r e d j e n .
I m a j v r e m e n a z a l j u b a v , i m a j v r e m e n a z a p r i c u i i m a j v r e m e n a d a p o d e l i s d r a g o c e n e m i s l i i z s v o j e g l a v e .
P r e t p o s t a v l j a m , d a o d d a n a s , n e c e s c u v a t i n i s t a z a s p e c i j a l n e
p r i l i k e u z i v o t u , j e r j e s v a k i d a n u T v o m z i v o t u s p e c i j a l a n .
T r a z i z n a n j e , c i t a j v i s e , s e d n i n a t e r a s u i u z i v a j u p o g l e d u , n e
o b r a c a j u c i p a z n j u n a t u d j e p o t r e b e .
P r o v e d i v i s e v r e m e n a s a p o r o d i c o m i p r i j a t e l j i m a , j e d i o m i l j e n u h r a n u i p o s e t i m j e s t a k o j a v o l i s.
Z i v o t j e l a n a c o d t r e n u t n i h u z i t a k a , n i j e s a m o p r e z i v l j a v a n j e .
K o r i s t i k r i s t a l n o p o s u d j e , n e s t e d i s v o j n a j s k u p l j i p a r f e m i
k o r i s t i g a s v a k i p u t k a d a t o p o z e l i s.
I z b a c i i z s v o g r e c n i k a f r a z e p o p u t " j e d n o g d a n a " , n a p i s i p o r u k u s a z n a c e n j e m " j e d n o g o d o v i h d a n a "
R e c i p o r o d i c i i p r i j a t e l j i m a k o l i k o i h v o l i s . N e o d l a z i n i s t a s t o
c e d o n e t i o s m e h i z a d o v o l j s t v o u n a s e z i v o t e .
S v a k i d a n , s v a k i s a t i s v a k i m i n u t j e p o s e b a n . I n i k a d a n e z n a s
d a l i c e t o b i t i T v o j a p o s l e d n j a .
U k o l i k o s i p r e v i s e z a p o s l e n d a o d v o j i s v r e m e i p o d e l i s m i s l i s a n e k i m k o g a v o l i s, i k a z e s s e b i d a c e s t o u c i n i t i " j e d n o g d a n a ", v e r u j m i j e d n o g a d a n a m o z d a n e c e s b i t i o v d e d a t o i u c i n i s!

ne mogu ovo da čitam...
 
ovo je neka sektaška poruka
moram da kontaktiram agenta Kupera
odmah
desiće se novo ubistvo
lora palmer
nije jedina
tereza benks nije možda prva
ronet pulaski
možda neće biti udavljena

ta tata ta ta
tit it it
tuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
S v a k i d a n , s v a k i s a t i s v a k i m i n u t j e p o s e b a n . I n i k a d a n e z n a s
d a l i c e t o b i t i T v o j a p o s l e d n j a .

ma sve su to puke stereotipije............svi smo mi svesni toga.......
i svi se kao nesto trudimo da tako razmisljamo......
a onda udjem u prazan stan, zapalim cigar, upalim tv i racunar, naspem casu vina........i nastavim po starom
 

Back
Top