Sjaj i beda sportske mafije !

dzonson

Zainteresovan član
Poruka
104
Autor knjige "Sjaj i beda Sportske Mafije"

p_28.jpg


Mmilovan Brkić,dao mi je dozvolu da knjigu publikujem na internetu.

Zapravo ta knjiga je delo svih novinara TABLOIDA ali Milovan Brkić je glavni i odgovorni urednik i zaista je hrabar novinar.
TABLOID mu je indirektno zabranjen ,nije institucionalno,a to rade tako jer mu stalno otkzuju štampanje lista,od kako je "nagazio" najvećeg tajkuna i pljačkaša Srbije Miroslava Miškovića...!

Mišković ima puno para,zna kad za šta da odreši kesu i da vrši pritiske.


Čovek plati avansno sve uredno,i kada dođe dan kada list treba da se odštampa i pusti u prodaju,dođe mu obaveštenje direktora štamparije,da mu je "veoma žao" što neće moći da odradi ugovorom sklopljeni posao,jer se jedan "važan" deo mašine pokvario..

I sve tako u krug...

Brkić je izgleda počeo da se snalazi i da pronalazi neki način da se list štampa,ali ovde u Boru još nema TABLOIDa,izgleda da je počeo da izlazi samo u Beogradu.
Knjigu sam kompletno skenirao i imaće oko 500 strana,a potpuno sam obradio pravopisne greške koje su neizbežne prilikom skeniranja, na oko 180 strana.

Prosto je neverovatno kako su se mafijaši institucionalno "umrežili" i rade sve sa takvom lakoćom...

icon_ribar.gif


Moram da napomenem,da ja mislim da ima godinu dana ako ne i više,kako je knjigu Brkić poslao svim relevantnim ministarstvima na uvid,pa i lično Koštuničinom kabinetu...nadajući se da će se sprovesti neka istraga.

Ali kao što to biva u Srbiji kad su takve stvari u pitanju.."sve krene pa stane..."
Brkić je prvih 10.000 primeraka knjige poklonio i knjiga je izazvala pravi šok u Beogradu....!

Knjiga je potkrepljena i određnim dokumentima,međutim...dzabe.
U knjizi se spominje poznate ličnosti iz Sporta i političkog života:Žarko Zečević,glavni boss Danko Đunić,Ivan Ćurković i razni drugi tipovi.

Tamo ima neverovatnih činjenica i neki su rekli :"Brkić laže",...a on kaže ovo:"Ja sam rekao...neko mora...neka me tuže...!"

Knjiga je potkrepljena i određnim dokumentima,međutim...dzabe.

Moram da kažem da sam prilikom pripremanja knjige izbacio skoro sve fotografije,jer je knjiga veoma obimna i ima skoro 500 strana,a sa fotografijama bi imala daleko više MB-ajta nego sada što ima za skidanje,a ima 11,4 MB.
Uostalom,... likovi i face iz ove knjige su vam veoma poznati i važno je da sam u knjizi stavio sva dokumenta i grafikone koji potkrepljuju nepobitne činjenice i dokaze o kriminalnim delima �� najbeskrupuloznije mafije na ovim prostorima,a i šre...naše, Srpske mafije!

Svaka zemlja kako-tako kontroliše mafiju protiv koje se bori,ali ova naša mafija, prevazilazi sve...ona kontroliše državu ,političare ,a institucuije države prilagođava svojim"potrebama..."

U ovoj se knjizi �� uglavnom govori o kriminalnim delima mafijaša u sportu,ali glavni likovi iz ove knjige kontrolišu sve "podzemne" poslove koji zahvataju sve segmente našeg društvenog života i rada...!

Sport je za njih samo jedna od "industrijskih grana..."...

Da ne bi bili uskraćeni da vidite ko su ti glavni mafijaški bosovi i njihovi saradnici, pogledajte ko su najvažnije face u ovom dokumentarnom štivu o sportskoj mafiji...
Ovaj je sam vrh piramide...

112sh9.gif


Žarko Zečević je do njega...

311eg7.gif


Ovaj je odma tu negde...

211gd1.gif


A ovaj mu dođe kao najalaviji...ušao je u Ginisovu
knjigu rekorda...sedeo je na 17 fotelja!


421pe0.gif


1.Direktor Odbojkaškog kluba Crvena Zvezda
2.Predsednik Odbojkaškog saveza Srbije i Crne Gore
3.Potpredsednik Balkanske odbojkaške federacije
4.Potpredsednik Evropske odbojkaške konfederacije
5.Član Komisije za razvoj odbojke FIVB
6Član Borda Svetske lige u odbojci
7.Član Borda Svetske odbojkaške konfederacije
8.Supervizor Svetske lige u odbojci
9. Čln Organizacionog odbora za Evropsko prvenstvo u odbojci 2005. �� u �� Beogradu. Predsednik je njegov veliki prijatelj Aleksandar Vlahović
10. Predsednik Sportskog društva Crvena zvezda čija Skupština se
�� nije održala pune četiri godine
11.Predsednik Sportskog saveza Beograda
12.Predsednik Sportske asocijacije Srbije
13.Član Olimpijskog komiteta Srbije i Crne Gore.
14. Član Upravnog odbora FK Crvena Zvezda doskora. Sada pr¬voimenovani u četvoročlanoj grupi za pripremu Izborne skupštine FK C. Zvezda
15.Potpredsednik FK Sopot
16.Osnivač i vlasnik privatne firme
17. Predsednik filatelista Beograda
...............
Još jednom ću da se zahvalim hrabrom i nepokolebljivom novinaru i glavnom i odgovornom uredniku TABLOIDA,Milovanu Brkiću na odobrenju da publikujem knjigu na internetu,a treba pozdraviti i sve hrabre novinare TABLOIDA koji su učestvovali u pisanju ove knjige,kao i kompletnu redakciju...!!!
To su:
novinari:
Nikola Vlahović,Branimir Đokić,Nikša Bulatović,Milica Grabež,Ana
Lešo,Goran Predojević,Aleksa Jovanović,Nenad Živančević,Jovo Karanović,Mile Ješanov,Natalija Jovanović

dopisnici iz inostranstva:
Viktor Hlistun (Rusija),Duško Lazarević (�� vedska),Sandra Skoko (London)

zamenik glavnog urednika:
Milan Balinda

kultura:Nađa Andrejević

reportaže: Miodrag Milojević

direktor: Đurđica Grbić Gavrilović

Milovanu Brkiću i celoj redakciji TABLOIDA želim još više uspeha u raskrinkavanju mafijaških nedela.!!!

Kada će bre svemu tome već jednom da dođe kraj...!!!
ljutnjaqw9.jpg


Ovde možete skinuti knjigu

Download 11.4 MB of
 
Nastavak verovatno sledi. A šta je sa Miškovićem, Peconijem i Subotićem koji su uložili svoje pare u pojačanja i "pojačanja" FK Crvena Zvezda. Mada se gore već pominje Aleksandar Boričić ništa manje značajna karika u mafijaškoj strukturi. Grobari su pokazali svoj otpor mafiji, a zašto Delije ćute??? Možda im odgovaraju mafijaške pare? Ili će tek reagovati kad klub bude potpuno razbijen i obezvređen? Njihova reakcija na borbu Grobara protiv mafije je ispraćena podsmevanjem. Ali često "mečka" zaigra i pred tuđim vratima. Ovog puta ne radi se o jednoj ili dve "mečke", ima ih malo više.
 
Veliki uspeh Brkićeve knjige !!!

Desilo se nešto neverovatno,izvanredno!Brkićeva knjiga “Sjaj i beda sportske mafije” doživela je zaista ogroman uspeh!Na dan 31.01.08 daunlodovana je bila tačno 23.145 puta!!!
thmbup5102d4mz8.png

Evo to možete videti iz
 

Back
Top