12 velicanstvenih po vama za oi 2004 Atina

ljudi zaboravili ste jednog igraca koji je vaskrsao ove sezone i bas nam treba na toj poziciji i mora da igra ove godine a to je Dragan Tarlac.neznam da li sta ga gledali ove sezone ja jesam kad su igrali protiv zalgirisa covek je tukao sabonisa kao savic u stara dobra vremena tako da je sabonis opet plakao kao 95 na evropskom u Atini.sto se tice 12 mogu samo da kazem da je robija na slatkim mukama.
 
buntovnik:
jaric,vujanic,djordjevic,stojakovic,radmanovic,divac,rebaca,krstic,bodiroga,tomasevic,gurovic i pavlovic! :lol:
dobro ti mora da si vatreni grobar ali to nije partizan i mora da igara onaj ko je u tom trenutku najspremniji a u tom slucaju tu nema mesta za krstica jos je on mlad za te varijante da se tuce sa ostalim na OI.i nemoj da mislis da sam ja ciganin nisam i ja navijam za partizan ali mi partizan nije nikad doneo radosti kao reprezentacija
 
strani placenik:
bane_kralj_rostilja:
samo da ne igra onaj guzati bodiroga
njemu svaka cast ali bre mnogo smara

Da Zeljko mora da se odluci izmedju Stojakovica i Bodiroge mislim da bi izabrao Bodirogu. Zato sto je nas najbolji igrac! Apsolutni kralj ovog sporta.
pazi Boga ti...Tako mislis?U to je bas opasno...Pa jel znas ti da bez jednog Yugoslavija nema sansi?Kao u svedskoj(ako si pratio).Za to pisi propalo.Pedja se u Svedskoj zalagao za svoj narod i jos se povredio i ugrozio svoje zdravlje :x
 

Back
Top