12 velicanstvenih po vama za oi 2004 Atina

Anonymous:
snaja88:
Dobitna kombinacija:
Divac,Tomasevic,Koturovic,Ostojic
Gurovic,Stojakovic,Drobnjak,Radmanovic
Marko,Milos,Rakocevic
Ma koji bre Ostojic i Rakocevic, ajde nemoj da me zasmejavas, daj stavi nekog ko igra kosarku. Ostojic je smotan, a ovaj mali Rakocevic je sebican u ***** materinu. Rakocevic ne bi bio ni tu gde je sada da mu nije bilo "tate"
 
04 brus li covek mit
05 ona zirafa iz reklame za sinalco
06 vrabac montgomeri sa moje terase
07 bane kralj rostilja ( ja )
08 mali frodo
09 i verni mu saputnik sam
10 nemo
11 zagor ten-ej 10A aaaaaaaaaa
12 gazmet
13 hanibal lektor
14 stanislava dimitrijevic ( Playboy )
15 silent bob

Selektor Zeljko Obradovic
Za selektora nisam siguran
 
snaja88:
ma sta vam je sa tim Rebracom,decko ionako ima problema sa zdravljem,ne znam ni sto ovo u NBA igra!Ne treba da se napreze,pogorsace mu se nesto a to nadam se nikoo ne bi zeleo. :roll:

pa nije tacno da je zeki slab sa zdravljem!
problemi sa srcem su otklonjeni toliko uspesno da je vec 5 dana posle operacije bio na pripremama!
ne treba zaboraviti da je zeki jedan od najtrofejnijih igraca evrope, a svi mi znamo kako funkcionise nba...
mislim da bi on bio pun pogodak i da ono najbolje jos treba da pokaze!

volela bi da opet zaigra za reprezentaciju, mada bi leto bez njega na dunavu bilo jako dosadno!

pozdrav za snaju! :wink:
 
dobro snajo da li si ti ika ista trenirala kad pises takve gluposti.iako ima 36 god on je jos uvek jedini igrac koji moze da cuva Onila,a ti vidi onda da li je on deda ili ne.isto tako nemora on da trpa svaku utakmicu 30 komada kao stojak ali samo njegova pojava znaci mnogo na terenu pa sta ti mislis ko je gasio pozare Svetislava Pesica kad se svadjao sa igracima i zasto nisu izbili nemiri u reprezentaciji u indijanopolisu.iako svi slave Pesica za taj uspeh bolje da slave Vladu Divca koji je uspeo da smiri strasti kod svih pa i Pesica.
 
Anonymous:
dobro snajo da li si ti ika ista trenirala kad pises takve gluposti.iako ima 36 god on je jos uvek jedini igrac koji moze da cuva Onila,a ti vidi onda da li je on deda ili ne.isto tako nemora on da trpa svaku utakmicu 30 komada kao stojak ali samo njegova pojava znaci mnogo na terenu pa sta ti mislis ko je gasio pozare Svetislava Pesica kad se svadjao sa igracima i zasto nisu izbili nemiri u reprezentaciji u indijanopolisu.iako svi slave Pesica za taj uspeh bolje da slave Vladu Divca koji je uspeo da smiri strasti kod svih pa i Pesica.
Goste,nismo se mi bas najbolje razumeli.Ti si rekao ZNA ON KOG DA POVEDE,TO VALJDA NECE BITI DIVAC.Pa cekaj ti kazes na ne treba da ga povede,ja kazem da je trener debil ako ga ne povede i nne kapiram tvoju poruku.Mozda si pogresio dok si pisao,mozda si mislio da TREBA da ga povede,ali ne znam stvarno sto sam sad ja kriva.Divac je nas najbolji igrac i to c e zauvek ostati,on je legenda nase zemlje i tu nema price!Ovo je nesporazum :roll:
 
snaja88:
Anonymous:
dobro snajo da li si ti ika ista trenirala kad pises takve gluposti.iako ima 36 god on je jos uvek jedini igrac koji moze da cuva Onila,a ti vidi onda da li je on deda ili ne.isto tako nemora on da trpa svaku utakmicu 30 komada kao stojak ali samo njegova pojava znaci mnogo na terenu pa sta ti mislis ko je gasio pozare Svetislava Pesica kad se svadjao sa igracima i zasto nisu izbili nemiri u reprezentaciji u indijanopolisu.iako svi slave Pesica za taj uspeh bolje da slave Vladu Divca koji je uspeo da smiri strasti kod svih pa i Pesica.
Goste,nismo se mi bas najbolje razumeli.Ti si rekao ZNA ON KOG DA POVEDE,TO VALJDA NECE BITI DIVAC.Pa cekaj ti kazes na ne treba da ga povede,ja kazem da je trener debil ako ga ne povede i nne kapiram tvoju poruku.Mozda si pogresio dok si pisao,mozda si mislio da TREBA da ga povede,ali ne znam stvarno sto sam sad ja kriva.Divac je nas najbolji igrac i to c e zauvek ostati,on je legenda nase zemlje i tu nema price!Ovo je nesporazum :roll:
Ja se izvinjavm nisam dobro video mislio sam da si ti to na pisala a u pitanju je neki drugi gost posto to nisam ja napisao za divca.
jos jednom izvini.
 
Anonymous:
snaja88:
Anonymous:
dobro snajo da li si ti ika ista trenirala kad pises takve gluposti.iako ima 36 god on je jos uvek jedini igrac koji moze da cuva Onila,a ti vidi onda da li je on deda ili ne.isto tako nemora on da trpa svaku utakmicu 30 komada kao stojak ali samo njegova pojava znaci mnogo na terenu pa sta ti mislis ko je gasio pozare Svetislava Pesica kad se svadjao sa igracima i zasto nisu izbili nemiri u reprezentaciji u indijanopolisu.iako svi slave Pesica za taj uspeh bolje da slave Vladu Divca koji je uspeo da smiri strasti kod svih pa i Pesica.
Goste,nismo se mi bas najbolje razumeli.Ti si rekao ZNA ON KOG DA POVEDE,TO VALJDA NECE BITI DIVAC.Pa cekaj ti kazes na ne treba da ga povede,ja kazem da je trener debil ako ga ne povede i nne kapiram tvoju poruku.Mozda si pogresio dok si pisao,mozda si mislio da TREBA da ga povede,ali ne znam stvarno sto sam sad ja kriva.Divac je nas najbolji igrac i to c e zauvek ostati,on je legenda nase zemlje i tu nema price!Ovo je nesporazum :roll:
Ja se izvinjavm nisam dobro video mislio sam da si ti to na pisala a u pitanju je neki drugi gost posto to nisam ja napisao za divca.
jos jednom izvini.
izvini sada ti jer sam taako naglo reagovala :oops: .Glavno je da je to bio nesporazum i da mislimo isto za Dikija!
Pozdrav :wink:
 

Back
Top