Momci gde ste......

brizna mama

Primećen član
Poruka
505
kada je potrebno da se pokazete na delu?
Sreda 19h spustam se sa Banjice kolima i pukne mi guma. Dan lep da lepsi ne moze biti, spojilo se nebo i zemlja. Pazi kada se 30 min niko nije zaustavio ni da pita sta je bilo i treba li pomoc? E, gde ide danasnji svet.......Naravno resila sam problem, ali mi je nesto zao sto ce posle neko da ocekuje da mu skuvam kafu, posluzim, letim oko njega samo zato sto je musko, a kada treba pokazati i dokazati tu muskost svi se izvlace kao pi.pi. Pa ne moze to tako. Unapred se izvinjavam izuzecima, koje sam hvala bogu imala prilike da upoznam.
 
jos jedna "poslovna" "uspesna" "savremena" zena koja ocekuje da joj drugi menja gumu samo zato sto je kokoshka !!! Uzas !!!!
Ako hoces da zivis, da budes u saobracaju, zbog cega ocekujes povlastice na vulvu????
ili mozda i semafori treba da budu "gentlemeni" pa da pustaju sojke sa "pravom prvenstva"....
Zar se menjanjem gume "pokazuje" muskost !?!?!?!?!?!?!?? koja bljuvotina :(
Muski su previse dragoceni da bi se trosili kao instant tehnicko osoblje !
 
Kladim se da ovaj explozivni po ceo dan izvrsava necija naredjenja, pa je zato sav frustriran... hahahah Onaj iznad je bar simpaticno iskren :D

...a sto se tice menjanja gume - ne bih ni ja mogla sama, nemam snage da odvrnem srafove, skinem gumu i zavrnem srafove. Ostalo mogu sama - da namestim dizalicu, izvadim gumu iz gepeka i vratim staru u gepek... ne vidim zasto mi neko jaci u tome ne bi pomogao... ne mora ako nece, ali nije lepo proci pored bilo koga kome je pomoc potrebna.... nema razloga za svadju, to je samo stvar srece u datom momentu ko ce da naidje - dzentlmen ili ne... neko u zurbi ili neko ko ume da zastane na trenutke... pozz:D
 
Kladim se da ovaj explozivni po ceo dan izvrsava necija naredjenja, pa je zato sav frustriran... hahahah Onaj iznad je bar simpaticno iskren :D

...a sto se tice menjanja gume - ne bih ni ja mogla sama, nemam snage da odvrnem srafove, skinem gumu i zavrnem srafove. Ostalo mogu sama - da namestim dizalicu, izvadim gumu iz gepeka i vratim staru u gepek... ne vidim zasto mi neko jaci u tome ne bi pomogao... ne mora ako nece, ali nije lepo proci pored bilo koga kome je pomoc potrebna.... nema razloga za svadju, to je samo stvar srece u datom momentu ko ce da naidje - dzentlmen ili ne... neko u zurbi ili neko ko ume da zastane na trenutke... pozz:D

gudo, gudice :)

sve te gume, volani, zmigavci, srafovi, ... itd..... su napravljeni prema ovozemaljskom standardu, i upravo zbog toga da bi prosecan "vozac" mogao da promeni gumu ukoliko bas mora!
Tek, ovde nije problem u fizickoj snazi, nego u stavu !
... i po tome se i ti svrstavas u red bespomocnih princezica kojima treba "neko jaci".... da menja gumu :lol::lol::lol::lol::lol:

za eksplozivnog se ne brini, on je momak bez prikolice, i neka umre ovog trena ako dozvoli da bude u drustvu sa smotanim sojkama koje ne mogu same da promene gumu..... promene sijalicu....
jadne one porcelanske sojke - sojkice, mamine neznice :) :) :) ...... pa jos na Balkanu .... mora da ti je i prababa lose spavala na zrnu graska
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
kada je potrebno da se pokazete na delu?
Sreda 19h spustam se sa Banjice kolima i pukne mi guma. Dan lep da lepsi ne moze biti, spojilo se nebo i zemlja. Pazi kada se 30 min niko nije zaustavio ni da pita sta je bilo i treba li pomoc? E, gde ide danasnji svet.......Naravno resila sam problem, ali mi je nesto zao sto ce posle neko da ocekuje da mu skuvam kafu, posluzim, letim oko njega samo zato sto je musko, a kada treba pokazati i dokazati tu muskost svi se izvlace kao pi.pi. Pa ne moze to tako. Unapred se izvinjavam izuzecima, koje sam hvala bogu imala prilike da upoznam.

... sledeci put koristi gradski prevoz, ili zovi taxi..... kad si nesposobna :lol:

a "izuzeci" se upravo i zovu taksisti, shetachi, pridrzivaci, nosachi,.....
..... ma dok postoji "nevinost bez zastite" bice i Junacina i Vitezova koji menjaju gume ......
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
kada je potrebno da se pokazete na delu?
Sreda 19h spustam se sa Banjice kolima i pukne mi guma. Dan lep da lepsi ne moze biti, spojilo se nebo i zemlja. Pazi kada se 30 min niko nije zaustavio ni da pita sta je bilo i treba li pomoc? E, gde ide danasnji svet.......Naravno resila sam problem, ali mi je nesto zao sto ce posle neko da ocekuje da mu skuvam kafu, posluzim, letim oko njega samo zato sto je musko, a kada treba pokazati i dokazati tu muskost svi se izvlace kao pi.pi. Pa ne moze to tako. Unapred se izvinjavam izuzecima, koje sam hvala bogu imala prilike da upoznam.

ja ne mijenjam ni sam sebi gumu a kamoli nekom nepoznatom...kad me neko pita da ga poguram ja mu kazem bolestan sam ne mogu
 
kad me neko pita da ga poguram ja mu kazem bolestan sam ne mogu
Pa ti si van zakona i reda, tebe ova mama ne bi ni terala da joj menjas gume. :)
Pazi kada se 30 min niko nije zaustavio ni da pita sta je bilo i treba li pomoc?
Stvarno je zalosno koliko su ljudi otudjeni i nezainteresovani za drugog coveka, koliko im nije stalo da pomognu nekome i da imaju obzira prema nekome u nevolji. Ali to nam je i nametnutu, u smislu, ne mesaj se u tudja posla. Mom momku se vise puta desilo da pridrzi vrata, ona teska ulazna, nekoj devojci, a da ga ona ni ne pogleda, a kamoli da se zahvali. Npr. onoj misici Sanji Papic, kad se nasao u njenoj zgradi. E, takve sojke treba udariti vratima po pozadini!
Nema to puno veze sa polom, treba pomoci svakome, ako mozes da pomognes.
 
E ******* sad ako nemate snage da skinete točak :roll:
Tako na praksi neke devojčice, za glavu veće od mene, traže "džentlmene" da im nose instrumente, valjda će da istegnu mišić koji kanda nemaju..... ****** u redu je da oni ponesu nešto teže ali ne moraju sve da nose :roll:
Za skidanje točka postoji alat koji je napravljen da štedi snagu, ako mogu ja valjda može i prosečna žena. Ono, gledano prema masi.
 
Ruq na srce, stvarno više niko neće čoveku da pomogne na ulici, to je drugo pitanje... bre kad treba da pitam koliko je sati počinjem da tražim decu da me ne bi zaklao ili se bar izdrao na mene.
 
Eto, a ja pre nekih nedelju dana u gluvo doba noći vidim auto na sred raskrsnice, rade sva četiri žmigavca, dva momka stoje pored kola...i stanem da pitam da li im treba pomoć...kablovi, telefon, prevoz, šta već...
I posle neko pljuje žene u saobraćaju 8)

A ti, eksplozivni, nemoj ni slučajno da se družiš sa sojkom koja ne može da istovari 3 šlepa za 15 minuta. Koji će ti tako nesposobna? :lol:
 
kada je potrebno da se pokazete na delu?
Sreda 19h spustam se sa Banjice kolima i pukne mi guma. Dan lep da lepsi ne moze biti, spojilo se nebo i zemlja. Pazi kada se 30 min niko nije zaustavio ni da pita sta je bilo i treba li pomoc? E, gde ide danasnji svet.......Naravno resila sam problem, ali mi je nesto zao sto ce posle neko da ocekuje da mu skuvam kafu, posluzim, letim oko njega samo zato sto je musko, a kada treba pokazati i dokazati tu muskost svi se izvlace kao pi.pi. Pa ne moze to tako. Unapred se izvinjavam izuzecima, koje sam hvala bogu imala prilike da upoznam.

i što kažeš, gledaš, kola prolaze, niko te ne zarezuje....
trebala si da sama zatražiš pomoć od njih, a ne da trepćeš i čekaš da se oni sami sete, jer možda nisu primetili niti tebe niti to da si u problemu i da želiš pomoć....
meni bi baš bilo zanimljivo da nekoj pomognem tako...
 
... sledeci put koristi gradski prevoz, ili zovi taxi..... kad si nesposobna :lol:

a "izuzeci" se upravo i zovu taksisti, shetachi, pridrzivaci, nosachi,.....
..... ma dok postoji "nevinost bez zastite" bice i Junacina i Vitezova koji menjaju gume ......
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Ma kakav gradski prevoz.:mad: Čovek zauzeo dva mesta, za ženu i sebe, a predhodno se gurao. Morala sam da mu objasnim, mada to zaista retko činim, da je jedno mesto moje jer sam došla pre njegove žene, a da on može ustupiti svojoj ženi samo svoje mesto, a ne moje.
Međutim, "gospodin" je sproveo to što je hteo.

A taksista:mad:, kada sam ga zamolila da zatvori prozor , zamolio je i on mene da izađem.

Dobro je samo što nisu prešli i preko tebe i preko gume kolima. :(

Momci, momci , c, c, c, c, c.,..........:(
 
to znaci da nijedna zhena nije prosla pored tebe kolima u to doba? :I a je l ti stajes kad vidis takav slucaj ok mozda
a otkud su znali da nisi krimos koji je postavio zasedu kao pukla ti guma, oni izadju i.....
je l moguce zvati neki ams srbije
 

Back
Top