kako je moguće da neko primi poruku sa mog mobilnog telefona a da je ja nisam poslala

skinuo sam spoof sms ali ga nemogu instalirat jer je u extenziji .prc ako neko ima u ukstenziji .sis .jad .jar neke prikaci, a skinuo sam SMSFake ali neznam kako se koristi to jest gdje se promjeni broj sa koga saljem. hvala!

Ja sam skinuo program za LOTO prognozu.
A ovo što pominjete mi liči na onu foru sa "anonimnim surfom" za računare gde svi zaborave da se prvo prijavljujete kod provajdera pa preko provajdera na "servis"...
 
E,imas i program BTinfo. Havarija!!! Citas drugima poruke(i saljes ih nekome sa drugog teleffona)bez da ga dodirujes... Mozes i da ubacujes viruse,slike ma sve... Mozda je neko poslao poruku sa tvog fona uz help bt infa..

Ala ti primenjuješ savremenu teKnologiju, svaka tebe čas' :D
Nisi se zapitao - može li provajder da ulazi u naše telefone po potrebi i bez bluetooth-a?
E, onda takvi kao ti počnu da arlauču o ljuCkim pravima i tome sl.. :D
 
Dobro, ali ja bih bio uporan...
- Kako je moguce da dobijem SMS poruku, uvek praznu i cak u paketima po 10 komada-rafalno, a da posiljalac (obicni ljudi, nisu hakeri ) to cak ni ne zna. Znaci nema ih ni u njegovom telefonu, folderu "sent messages" ? Poruke dobijam i sa SE i Nokie i Siemensa. I 063 i 064...Doduse nismo proveravali stanje kredita posle toga, ali ipak ?! A ?
 

Back
Top