u Novi Sad ili Beograd

criksaliz

Početnik
Poruka
19
Može li mi neko dati neki savet, planiram yavršiti elektrotehniku u opštem smislu i nisam siguran dal da idem na Novosadski FTN koji je ja mislim lakši, ili na beogradski ETF ya kojeg mislim da je teži ali je više cenjen po mom mišljenju.

Koji je bolje fax veyan ya elektrotehniku po vama bolje izabrati ?
 
Pazi ovako, ETF jeste definitivno poznatiji jer je na Beogradskom univerzitetu, ali FTN u Novom Sadu ima dosta prednosti. Npr. oni su ranije presli na Bolonju tako da su se vise uigrali sto se toga tice, a sto se reputacije tice-FTN je veoma cenjen u inostranstvu i njihov program je bolje uskladjen sa evropskim programima.
A i moja keva tamo predaje pa ga malo reklamiram :)

E sad, zavisi gde zivis, u NS ili BG? Ja recimo i pored svega necu upisivati fax na Novosadskom univerzitetu jer mi je komplikovano da putujem iz Beograda.
Ali ozbiljno, ako se odlucis za FTN slobodno mi se javi za jos neke informacije!
 
Znas kako,ja ti savetujem bg.Jer etf je najjaci fax,pruzice ti mnogo kvalitetnije znanje od novosadskog mnogo je poznatiji.Sto se tice plana i programa i svega toga oko bolonje jeste da ima sranja,malo teze to prolazi u bgu ali to zato sto je mnogo veci univerzitet nego novosadski pa samim time i teze im je da se organizuju a etf u bg je i tekako priznat i povezan sa drugim fakulettima u inostranstvu.Pogledaj malo na infostudu,eto bas sad su potpisali i saradnju u San Francisku na Berkliju!Povezani su oni dosta sa svetom
Jeste da je tezi nego ftn u novom sadu,ali mnoooogooo bolji i kad vec hoces etf bolji ti je bg iskren savet.Jedino sad ako je problem fininsijske prirode,lakse je sto se toga tice studirati u novom sadu.
 
a 10x star dast i samuilov na informacijama novac je ko i uvek problem ali opet voleo bih neshta vishe nauchit da izadjem sa nekim znanjem sa faxa, nego ako sam na budzetu u bg jel to tako skupo, i kolko je tezhe upasti na budzet u bg nego u ns

i josh neshta me zanima sad, na kojem faxu ima vishe automatike i bespotrebnih gluposti, ako ja planiram postati programer treba mi fax bolji po tom pitanju,, joj
 

Back
Top