Sizofrenija ili nesto drugo?

Svabov

Buduća legenda
Poruka
25.294
da li vam se desava da pred spavanje u trenicima totalnog opustanja (onog kada razmisljate o nicemu) cujete glasove u glavi, izlaze vam slike pred ocima?

eto, ja cujem decu koja me dozivaju, cujem ljude koji mi govore razne stvari, vidim njihove slike, video sam nekoga ko izgleda kao isus, video sam spodobe koje izgledaju kao sam djavo.....

zanimljivo je ako mozete da se dovedete u to stanje da vam mozak radi nezavisno od svesti i da gledate kao u bioskopu sta moze sve da izmisli.....
 
salu na stranu, s ozbirom da sam se ranije bavio meditacijom, a ponekad to radim i sada, mogu da se dovedem u stanje da ne razmisljam ni o cemu, i da pustim mozak sam da radi, i da u moje svesno plasira ono sto bi plasirao u snove......
 
ma pusti to, to je gej.... :D
Kao po nekima i meditacija:)
Šalim se, i ja to upražnjavam povremeno, ali više jogu nekako za rastezanje ......Mada je skroz kul u sedećem položaju.....Ako imaš Morrrreee, probaj sa klasikom pred spavanje.....Garantovano nećeš imati problema.....Ne bih ja experimentisao mnogo sa tim stanjima....Neke stvari je bolje ostaviti da počivaju:roll:....Nije svaka saznaja za Čoveka:|
 
Kao po nekima i meditacija:)
Šalim se, i ja to upražnjavam povremeno, ali više jogu nekako za rastezanje ......Mada je skroz kul u sedećem položaju.....Ako imaš Morrrreee, probaj sa klasikom pred spavanje.....Garantovano nećeš imati problema.....Ne bih ja experimentisao mnogo sa tim stanjima....Neke stvari je bolje ostaviti da počivaju:roll:....Nije svaka saznaja za Čoveka:|

ja pred spavanje turim sluske na glavu i pustam program BrainWave Generator....navodno treba da te dovede u razlicita stanja.....imao sam neke tripove sa tim, jedan od zanimljivijih mi je bio kad sam istripovao da je vazduh koji udisem tecnost, i da se siri po celom telu, i kako se siri svaka cestica u mom telu pocinje da vibrira :) trip....
 
salu na stranu, s ozbirom da sam se ranije bavio meditacijom, a ponekad to radim i sada, mogu da se dovedem u stanje da ne razmisljam ni o cemu, i da pustim mozak sam da radi, i da u moje svesno plasira ono sto bi plasirao u snove......
... da, ono što je podsvesno.
Mislim da je to što pričaš neka vrsta sna. I šta je tu čudno ?

Ali šizofrenija sigurno nije :wink:
Mada istina, ako se prejedeš pre spavanja (ili jedeš, uopšte) to je jako loše za kvalitet sna. Ja redovno tad imam noćne more.(a redovno i jedem pre spavanja :?)

I mani se gej tematike ... neudate su gay (:evil:), musli su gay ...
A ti si homofob, vidim. 8)
 
i da imas 2 metra i veliko cebe :)

ozbiljno, nisam ja neki fajter, niti sam neki krshan momak, al sam imao par situacija gde su neki ljud odustali od tuce samo zbog moje visine....to ti je ono najprimitivnije, cim vidis nekog velikog ispred sebe sa sirokim ramenima, nije ti svejedno....

Ono moje u zagradi ("da sam muškarčina") sam dovršavala tvoju misao.
(teško da će neko da me prebije jer ... :wink: )
 
Ja imam ponekad nadrealne snove, kao sa slika salvadora dalija.....Znaju da budu lepi i uzbudljivi:)
dali.jpg
 

Back
Top