Soldat

Kr$t@

Ističe se
Poruka
2.219
sa ponosom vam predstavljam SOLDAT
(mislim, ko jos nije cuo za ovo, ozbiljno)

Luda igra, ja sam zarazhen ljudi moji
Igram je vec skoro godinu dana ali nisam igrao aktivno od avgusta :(
svejedno, skinitej e obavezno.Iako je 2D, igra ima strashnu atmosferu i totalno blejachki community.Dok su u drugim igrama likovi hladni i retko prichaju, ovde necete skidati prste sa tastature...
Ja je igram preko neta, i najgori dial-up moze da igra ovu igru bez ikakvih lagova ;)
Gamespot je ocenio sa 9.8 sa naznakom : just a plain fun!
Znaci, ovo je nesto kao mesavina wormsa, liero , countera i jos mnogo stosta.
Extra je i sto moze na LAN-u da se igra, pa mozemo da napravimo hamachi server i organizujemo se chesto da pravimo rokanja.
Ja sam zbog ovoga zapostaio prijemni ispit....igra je umobolna a opet tako interesantna

http://www.soldat.pl

oko 11.3 MB(nije piva), nije puno...
evo i chlanak o igri
http://en.wikipedia.org/wiki/Soldat

foto_soldat.jpg

foto_soldat.jpg

screen25.jpg


Slike govore vishe od rechi, a mene mrzi da pishem :D
 
ima i single play u svim modovima sa botovima ( znaci deathmatch,. teammatch, ctf, rambomatch, infiltration...)
a i online naravno . moze preko interneta i preko LAN-a , tako da palite hamachi ljudii!!
ajd dodji veceras 1 na 1 da malo igramo, ako jos neko oce nek se ubaci na hamachi nash
ime networka je :SoldatSR
password : srbija
ubacite se pa da se rokamo preko LAN-a...
sto je najbolje, ova igra moze preko neta i sa najgorim dial-upom , znaci onim od 28kbs...totalno nije zahtevna
 
Soldat.png

Description: Soldat is an action packed 2D third-person shooter that can be described as a ‘Worms’ variant in real time. It can be played solo or multiplayer online.

This game offers tons of weapons, maps, play modes, and opponents. You can play this game with anything from twin eagle pistols to a Gattling type machine gun. It is extremely fast paced, especially when you are facing more than 3 opponents. Objectives range from killing everything that moves to missions such as ‘capture the flag’ that have to be coordinated with a team of other human or computer controlled players.

The game is highly customizable in terms of music, weapons available, number of opponents, number of grenades, etc. You are also equipped with a personal “fly pack” which allows you to “fly” for short distances around the map. One of the nicer things is that different weapons have different fire rates and different reload times.

If you win on a certain map it does not guarantee that you will win on another and that is where the fun is. You can cycle maps, so that once you finish a map, you go to another one instead of going back to the same map.

One note regarding the number of opponents, the more opponents you have, the more your need for a faster machine/ graphics card. I usually play this game on an AMD Athlon XP 2000+ with an Nvidia FX 5200 and can play against 6 opponents without any problems. I also tested the network gaming feature on my slow 128k internet line and it worked without any problems.
soldat.jpg
 
Ma soldat je keva, totalno nezahtevna igrica, a ume da te zaokupi vise od wow-a...znam iz iskustva jer sam oba igrao i soldat stvarno mi je uvek drazi. a i bar pored njega izlazim napolje za razliku od gorepomenute...
 

Back
Top