ishrana

mister_crazy

Početnik
Poruka
11
E vako ljudi radio sam air alert 3 zakucao i sve to al sad imam drugih problema ojacao sam brzi sam precizniji vise skacem ali mi se cini da bas ne pazim o ishrani.to jest nimalo ne pazim!ako moze neko da mi neki program za ishranu sportista mojih godina (imam 15 godina) za uzvrat mogu mu napravit neki kompjuterski programz a bilo sta....

hwala unapred
 
Dorucak za sportiste

Zobno brašno bice solidan nisko glikemicni obrok za pocetak dana. Mikserom se umeša 1 šoljica takve smese s 1 šoljicom i 3/4 tople vode i stavi u mikrotalasnu 2 minute i 40 sekundi. Zatim se smesi doda cokolada ili vanila.
obrok posle dorucka otprilike nakon 3 sata:
Za obrok može dobro poslužiti npr. šnicla od mladog sira s 1% masnoce uz dodano kuvano vlaknasto povrce odnosno voce (jabuke, smokve).

posle treninga moze se jesti (krompir, beli hleb, riža).
Takodje posle treninga mozezs da jedes i neku pizzu koja nije mana.I mozes da dodas neko voce.

To je nesto sto sam nasao ali uglavnom trebalo bi da jedes sto vise voca i povrca sa vitaminima.
 
Sve je Paspalj vodio računa o tim stvarima... Pa,ako ti treba i interesuje te,zašto ne odeš kod nutricioniste i on ti uradi sve testove i analize i napiše ti šta da jedeš8-)
 

Back
Top