Shta vas to rasplache?

White lady

Primećen član
Poruka
863
Juche sam u shkoli saznala da nam razredna ide iz shkole. Plakala sam neprestano 5 sati. Chesto plachem, pa chak i onda kada nema razloga. :( A da li vas rasplache neka pricha, pesma, mozda plachete samo zbog prozivljenih problema ili uopshte ne plachete? Iskreno, molim!
 
Xe,xe...kad sam bila manja redovno sam plakala i sa i bez razloga...a sada plačem samo kad tata viče na mene,kad slušam pesme koje me podsećaju na nešto tužno,kad mi je teško i kad me problemi ubijaju. Eh,da samo to toliko...plačem i zbog nekih gluposti koje nisu vredne suza...ma mnogo sam ja razmažena,pa me sve pogađa!!
 
Mene moze dosta toga da rastuzi.......dosta od tih tuznih stvari moze da me i rasplace

Mada ja mislim da je ok plakati, sam se isplaces i sta god da je posle ti bude lakse

Nego, meni se desilo par puta da sam se rasplakala zbog lepih stvari...primer ja bila nesto tuzna i neraspolozena a najbolja drugarica mi napisala nesto tako lepo i bas sam se rasplakala...

I od smeha mi krecu suze ponekad :D
 
Mene moze dosta toga da rastuzi.......dosta od tih tuznih stvari moze da me i rasplace

Mada ja mislim da je ok plakati, sam se isplaces i sta god da je posle ti bude lakse

Nego, meni se desilo par puta da sam se rasplakala zbog lepih stvari...primer ja bila nesto tuzna i neraspolozena a najbolja drugarica mi napisala nesto tako lepo i bas sam se rasplakala...

I od smeha mi krecu suze ponekad :D

Tu smo, pa... moze se retji... iste! :p
 
Nazalost,mogu recji da se veoma lako rasplachem...
Mogla bih biti glumica. (:
Mogu plakati i kad ne zelim.
Obichno me rasplachu neke uspomene,neki postupci ljudi iz okoline... uvijek kad sam tuzna..kad me neko razochara...
Ne plachem od srecje,nikad. (:
A jedina pjesma koja me moze rasplakati je 'Please forgive me' od B.Adamsa. (:
 
Kada neko meni vazan ode na onaj svet...kada ljudi koje volim urade nesto,zbog cega se stide,ali uglavnom placem kada mi se sve skupi,tj.otprilike svake nedelje.Inace,ono kada na CNNu vidim decu iz Indije,Afrike,koji gladuju,tako mi ih je zao...to me rasplace...onda mnoge lepe,tuzne pesme sa znacenjem...
 

Back
Top