Dali bi se odazvali.

Dali bi se odazvali na mobilizaciju ili ne

  • Da odazvao bi se

  • Ne ja sam protiv toga


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
Kosovo je proglasilo nezavisnost i siptari krenuli da ruse po Mitrovici i istrebljuju srbe ,medjunarodna zajednica nemo posmatra ,a za takvo ponasanje optuzuje Srbiju zasto nije prihvatila volju albanskog stanovnistva te tako izbegla komplikacije..
Srpska vlada je proglasila ratno stanje i pokrenula mobilizaciju.
Pitanje je dali bi se odazavali ili bi odbili i smuvali nesto.

Ja se totalno protivim svakoj vrsti nasilja prema bilo kom pa cak i sipcima ,ali kako bi sebi sutra u oci pogledao ,mnogi dedovi su nam stradali za Kosovo ,nesto me obavezuje da stanemo u odbranu nacije .Da cujem misljenje forumasa ali iskreno.
 
Teško pitanje!Mada bi verovatno bila logika tipa kuda svi turci tu i mali muja.
Jbg,preživeli smo Slobu,Šešelja,Jerry-ja i Eremitu i na kraju će mutavi Koštunica
da nas istrebi!Da završimo priču!
 
Vrlo prosto!Zato što kada je Hrvatska postala nezavisna država,
došlo do istrebljenja Krajine!Je li tako?
Netočno, 1991.g nakon proglašenja neovisnosti
došlo je do formiranja RSK i čiščenja iste
od Hrvata četiri godine (Martiću suzo poštena).

Ako misliš na Oluju to znaš kad je bilo i
ne bih širio temu sad na to. Biće ih još tisuće.
Nego bili se odazvao mobolizaciji?
 
Kaže se NETAČNO!
Kaže se HILJADE!
Kaže se MOBILIZACIJA!
Nadam se da će biti pameti i da do rata neće doći,sigurno!
Nego to ovi drugovi radikali tupe qurac!Nemaju šta pametno da ponude,pa nude kalaš!
A ako ne daj bože do toga dođe,odazvaću se!Šta ćeš!
 
Kosovo je proglasilo nezavisnost i siptari krenuli da ruse po Mitrovici i istrebljuju srbe ,medjunarodna zajednica nemo posmatra ,a za takvo ponasanje optuzuje Srbiju zasto nije prihvatila volju albanskog stanovnistva te tako izbegla komplikacije..
Srpska vlada je proglasila ratno stanje i pokrenula mobilizaciju.
Pitanje je dali bi se odazavali ili bi odbili i smuvali nesto.

Ja se totalno protivim svakoj vrsti nasilja prema bilo kom pa cak i sipcima ,ali kako bi sebi sutra u oci pogledao ,mnogi dedovi su nam stradali za Kosovo ,nesto me obavezuje da stanemo u odbranu nacije .Da cujem misljenje forumasa ali iskreno.


Posle iskustva iz devedesetih, svakom mom bih pre polomila obe ruke, nego dozvolila da ide ponovo u rat. Protiv koga? Protiv NATO pakta, protiv EU?
 
A u kojoj to zemlji sveta ako dodje do rata neko te pita: "Ocesh u vojski,aaajde molim te?":)
Mislite da bi Britanci ratovali protiv Hitlera da su ih pitali da li su raspolozeni ili sledece nedelje posle kriketa ako moze....
Zato su ovakve teme-pitanja ili ankete"koliko bi kad bi bilo shta bi bilo" totalno besciljno politikanstvo.
Niko normalan ne prizeljkuje rat ali ako nekada ne daj boze do njega dodje niko nece da te pita da li si ti dete cvetja ili ultras.
 
pa jel' imamo mlohavog il' ne....

Ako misliš na Koštunicu (pošto ja u vladi vidim mnogo "mlohavih") onda...

Ali, dobro, vreme će pokazati kakav je strateg. Do sada mu baš nije išlo, možda se nešto i desi, pa krene na bolje.

Uvek sam spremna da se izvinim svima koji su me ubedjivali u suprotno, a ja im nisam verovala.
 

Back
Top