Ludi Profesori...

dule91

Zainteresovan član
Poruka
251
Da li takvih ima i u vasoj skoli? Napisite nesto o njima... Kod mog druga u skoli ima jedna profesorka koja lize kredu... Kod mene su manje, vise normalni... Ali zato mi istoricar lici na popa, a profesora fizickog zovemo Murinjo, jer ima nos kao orao... ;-) Nemica, hm, pa ona zna nekad da zabavi... Crtala zena sebe na tabli jednom i ispalo je strasno smesno, imala je zube ko ajkula... :D
 
Da li takvih ima i u vasoj skoli? Napisite nesto o njima... Kod mog druga u skoli ima jedna profesorka koja lize kredu... Kod mene su manje, vise normalni... Ali zato mi istoricar lici na popa, a profesora fizickog zovemo Murinjo, jer ima nos kao orao... ;-) Nemica, hm, pa ona zna nekad da zabavi... Crtala zena sebe na tabli jednom i ispalo je strasno smesno, imala je zube ko ajkula... :D

lize kredu?????strashno...........u mojoj shkoli nema BASH TAKVIH ludaka....
 
Ovaj moj i nije bash lood,vishe pozitivno lud...
Biser sa casa-
Fizicar: " E Perovicu zvala te je profesorka srpskog."
Perovic:" Ko? Ona debela,niska sto sepa?"
Fizicar: "To nisam ja rekao,ali da..."

Skontali? Mnoooogo je smeshinje da ste tome prisutvovali...
 
aaaa, bwe, sta se tu lozite, bwe najjaci je Todorkov (likovno):
Todorkov: "Znate kako ono kazu tri musketara, svi za jednog...?"
Ucenici: "Jedan za sve!"
Todorkov: "A, pa dobro, ako bas hocete..."
Uzme svesku i svima upise keceve. :lol::lol::lol:
ili
veronauka:
prica prof o Adamu i Evi a jedan odvali Adam i Steva.a prof mu kaze ti svoje seksualno opredeljenje zadrzi sa sebe,ne mesaj ga u ovo!
Kapicicka (latinka, zena izgubljena u svemiru)
(ucenica cita text)
...i onda cemo svi umreti...
(prof) lepo dalje ko sad cita
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
eskurzija,igramo fote,na sred sobe dvolitra Jelenka...razredna iznenada provaljuje u sobu i razrogacenih ociju posmatra najgoru streberku u skoli kako vrti tu istu flasu...Naravno,razredna u neverici,krece da dize frku,kad ta likusa koja je drzala flasu krece sa pricom kako to u stvari nije pivo,vec gazirani sok od jabuke u flasi od piva,kao sto postoji deciji sampanjac itd...I razredna je pogleda,slegne ramenima i izadje iz sobe...:shock:
ili -prvi cas ujutro,ruski,samo se nas dve pojavile,profanka nam uvalila da nesto prepisujemo,smorile se mi,a smorila se definitivno i profesorka,posto je zaspala na casu...:shock:
ili,pola sata nas desetak pokusava da provali koji je to nov tonalitet u zadatku...i neko kaze:da nije d-mol?profesorka kaze da nije...opet tisina desetak sekundi,kad opet neko progovara:,,da nije d-mol?''...profesorka opet kaze da nije...opet cutanje...opet neko postavi isto pitanje,profesorka samo odmahnu glavom...tisina bar minut...opet neko predlaze d-mol,profesorka cuti...tisina...jos jednom neko postavlja isto pitanje...profesorka krece da histerise....u razredu tisina....tisina....tisina....
tek ce lik,mrtav ozbiljan,neshvatajuci:,,da nije kojim slucajem d-mol?''profankina faca je otprilike bila ovakva:evil:
 
xexe......
kod mene nema bash ludih,najludji je geograficar....pitamo ga mi(odnosno zezamo)kao gde je hong kong,i kaze on nama:"podignesh prst prema lusteru,gore na plafonu,i onda naglo spustish prst,i gde spustish prst,tamo je hong kong" :D :D
i,kad on postavi neko pitanje,a mi pocnemo svi uglas da odgovaramo,onda on vikne:Tisina!Hocu tastere da vidim!(to misli da podignemo ruku i da nas on prozove...)
komedija...... :D
 

Back
Top