Indetifikacija poziva

ima, ne znam tacno kako se zove (mozes i sa modem spy, al on nije samo za to)...pre toga treba u posti da omogucis caller Id (kolko znam to se naplacuje nesto malo)...pogledaj za taj program na download.co.yu, ne znam kako se zove, al naci ces sigurno
 
Bez obzira na sve programe, u Telekomu moras zatraziti da odobre identifikaciju dolaznog poziva.
E,sad ako si bas baksuz i nemas digitalnu centralu, prica (koliko je meni poznato) pada u vodu.
Inace, usluga ne bi trebalo da je skupa.Osim sto sam nacuo da traze da se uredjaj za identifikaciju kupi kod njih. Znam ljude koji su obeleli da izmole uvodjenje istog, jer su imali telefon sa ugradjenim caller ID.
 
milospv:
He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
А моја МЗ Севојно има дигиталну централу од `98.
:D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8)
 
Салац:
milospv:
He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
А моја МЗ Севојно има дигиталну централу од `98.
:D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8)
Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.
 
Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.[/quote]
Е, Златибор ти је Општина Чајетина. За њих већ не знам. Додуше, сам центар златибора има дигиталну централу, ако се добро сећам.
 
milospv:
Салац:
milospv:
He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
А моја МЗ Севојно има дигиталну централу од `98.
:D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8)
Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.
Е, Златибор ти је Општина Чајетина. За њих већ не знам. Додуше, сам центар златибора има дигиталну централу, ако се добро сећам.
 
Salac:
milospv:
Салац:
milospv:
He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
А моја МЗ Севојно има дигиталну централу од `98.
:D :D :D :D :D :D :D 8) 8) 8)
Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.
EEEEEEEEE, pa ni Užice ne bi imalo digitalku još 100 godina, da braća Ameri ne skenjaše staru
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
што се тиче увођења идентификацијесве што треба је послати телекому писмо са захтевом за отварање услуге идентификације позива, и са копијом личне карте власника телефонског броја. То послати препоручено на адресу телекома или лично однети. Активирање услуге је бесплатно, и после неколико
дана требало би да покрену идентификацију. И плаћаш
ту услугу сваки месец уз рачун, око 50 динара.
Наравно да њих није брига где ћеш ти купити телефон
са идентификатором или идентификатор, то је твој
проблем.
А неки ликови злоупотребљавају све ово јер многи не знају да се овако просто решава овај проблем. Па причају
људима бајке како они имају везу у телекому или раде
за њих, и без њих не можеш то одрадити, и за 1000 динара ти среде да ти отворе идентификацију, и уз то ти још дају и идентификатор. А он сам кошта око 350 динара на пијаци. И ти ликови још плате 50 динара што пошаљу препоручено писмо телекому на твоје име. А зараде по 600 динара за шишање сваке овце... :-)
 

Back
Top