Preklopni Nokia telefoni

istowap

Početnik
Poruka
9
Izvinjavam se ako je slicna tema vec bila, ali nov sam na forumu i mozda sam prevideo temu.
Zanima me da li neko ima iskustva sa preklopnim telefonima, hteo bih da uzmem Nokia 6267 ili 6290 ali sam cuo da preklop nije preporucljiv jer se lako kvari cak i ako ne ispada. Ima li neko iskustva? I sta mislite o ovim telefonima, koliko traje baterija?
 
"prekid na kontaktu", au nics, sad si me razocarao :)

preklopni ili ne, sve zavisi kvalitet izrade koji varira od modela do modela. ljudi se najcesce plase telefona na preklop zbog flet kabela koji cesto puca (najcesce na starijim samsung modelima), ali kod nokije fletovi su uglavnom uradjeni od cvrstih zica (a ne trakastog kabela), i elasticniji, pa u 98% slucujeva nikada ni ne puknu.
ja sam nosio nokie na preklop (6131) i trenutno na slajd (n80) i nikada problema
 
NICS izvini ali to je bio mnogo glup odgovor...preklopnim telefonima nishta ne fali,ja sam imao vishe tih preklopnih,jeste problem je flat kabal ali tek posle 3-4 godine i dosta korishtjenja.Ako ne koristish bash mnogo telefon moze i duze da izdrzi.A i za Nokijine telefone je ista stvar,moja majka imam 6200 valjda je taj,oko godinu ipo il' dve,nema nikakvih problema,ali ona ga i ne korsiti mnogo.
Moje mishljenje je da ako ti se svidja telefon uzmi ga nije nishta kvarljiviji od drugih...
 

Back
Top