vodolija cetiri puta,molim za odgovor

Planetary positionsplanet sign degree motion

Sun Aquarius 18°27'32 in house 7 direct
Moon Aquarius 18°08'05 in house 7 direct
Mercury Aquarius 4°35'04 in house 7 direct
Venus Aquarius 22°23'07 in house 8 direct
Mars Cancer 25°37'57 in house 12 retrograde
Jupiter Gemini 26°20'01 in house 11 retrograde
Saturn Leo 27°49'21 in house 2 retrograde
Uranus Scorpio 16°20'26 in house 4 direct
Neptune Sagittarius 17°51'10 in house 5 direct
Pluto Libra 16°35'06 in house 4 retrograde
True Node Libra 6°52'37 in house 3 retrograde

House positions (Placidus)

Ascendant Leo 2°25'23
2nd House Leo 21°42'20
3rd House Virgo 15°19'58
Imum Coeli Libra 15°53'08
5th House Scorpio 23°19'27
6th House Capricorn 0°58'54
Descendant Aquarius 2°25'23
8th House Aquarius 21°42'20
9th House Pisces 15°19'58
Medium Coeli Aries 15°53'08
11th House Taurus 23°19'27
12th House Cancer 0°58'54

Major aspects

Sun Conjunction Moon 0°19
Sun Conjunction Venus 3°56
Sun Trine Jupiter 7°52
Sun Square Uranus 2°07
Sun Sextile Neptune 0°36
Sun Trine Pluto 1°52
Moon Conjunction Venus 4°15
Moon Square Uranus 1°48
Moon Sextile Neptune 0°17
Moon Trine Pluto 1°33
Mercury Opposition Ascendant 2°10
Venus Trine Jupiter 3°57
Venus Opposition Saturn 5°26
Venus Sextile Neptune 4°32
Venus Trine Pluto 5°48
Jupiter Sextile Saturn 1°29
Neptune Sextile Pluto 1°16

:neutral:hvala puno
 
hvala na odgovorima

ja sam stvarno mislila da moze na osnovu ovih podataka nesto da se kaze, ne mora mnogo detaljno celokupan horoskop, ali bar sta znace te planete u toj i toj kuci

jer ne zelim da stavljam svoje licne podatke kao tacno mesto rodjenja i datum- ovde na forum i uopste na internet

ipak hvala na vasoj dobroj volji

pozdrav
 
Ljudi moraju prestati patiti od manije gonjenja.
Cesto se susretnem sa ovim " necu da ostavljam svoje podatke javno"...i uvek se pitam da li je moguce da oni misle da su toliko vazni...da nekoga uopste zanima neciji datum...i da ce to detektovati te povezati sa xy osobom iz nekog tamo malog grada neke jos manje zemlje. Mislim ma daj....koga briga??
Osim ako vec nisi napisala svoje ime i prezime, pa ajde i da razumem da ne zelis da neko to ...na ovaj ili onaj nacin iskoristi...ali da zbog datuma imas frku...mislimmmmm...
Zausta mi je to cudno.
Kartu uradi na astro.comu i ostavi link ka njoj....
 
hvala na odgovorima

ja sam stvarno mislila da moze na osnovu ovih podataka nesto da se kaze, ne mora mnogo detaljno celokupan horoskop, ali bar sta znace te planete u toj i toj kuci

jer ne zelim da stavljam svoje licne podatke kao tacno mesto rodjenja i datum- ovde na forum i uopste na internet

ipak hvala na vasoj dobroj volji

pozdrav

Ja mogu da ti kazem tvoj datum rodjenja iz ovog spiska koji si ostavila...
znaci nisi ga bas sakrila.....
iz ovog spiska, se samo poredjaju planete u sliku i program izbaci tvoj datum rodjenja....
 
i maticni broj, ulica i broj, adresa kancelarije, ime roditelja, broj dece... broj brakova i imena ljubavnika, ocene iz srednje skole
ma ne daj im nista :lol: oni ce tebe da navlace samo da bi ti uzeli podatke. ih, pametnija si ti od toga ;-)

heheh, e pa ne znam ako neko ima takav program, ali ja nemam.
ja znam njen datum rodjenja, ali ne znam koordinate, to znanje mi fali, a i program mi nije neki da mi izbaci koordinate:)
tako da datum rodjenja imam, i nemam pojma ko je ona...

tako da dzenice, ne moras da brines:)
 
ma

bas mi je zao sto niko nista ne moze da mi kaze na osnovu onoga sto sam gore napisala, stvarno bi mi bilo interesantno

ovako ionako uskoro planiram da idem licno kod nekog astrologa pa cu videti

a datum jeste tacan, sat i mesto skoro tacni

pa mogu da napravim tvoju natalnu kartu na osnovu toga sto si napisala,ali ko ce da se muci?
zato i postoje natalne karte jer se cita slika a ne taj spisak, taj spisak ne znaci nista dok se ne sastavi u sliku.....
ali necu da ti kazem nista jer si nas izmucila, ok, umesto da si samo ostavila podatke...nego moramo da vrtimo programe i gubimo sate da bi sastavili tvoju natalnu iz tog spiska pa posle tog mucenja jos hoces neko nesto da ti kaze....
ja necu....
a da sam bezobrazna okacila bih tvoju natalnu ovde sa svim podacima posto ih znam, ali si prosla lako jer nisam bezobrazna;))
 

Back
Top