da li je homosexualnost bolest?

forgotten vampire

Primećen član
Poruka
558
danas sam sa par ljudi dosla bas na tu temu. Sa nama je bila i jedna starija zena.
Naravno, dok su svi pljuvali po gej ljudima-ja sam ih branila. Nisam terala kontru jer sam prva iznela svoje misljenje. Bolje receno, ostali su mene napadali. Naisla sam na vrlo dobre argumente, ali stojim iza onog sto sam rekla-sve je stvar izbora.
Sta vi mislite? Da li je za vas homosexualnost bolest ili je to sada normalno?
 
danas sam sa par ljudi dosla bas na tu temu. Sa nama je bila i jedna starija zena.
Naravno, dok su svi pljuvali po gej ljudima-ja sam ih branila. Nisam terala kontru jer sam prva iznela svoje misljenje. Bolje receno, ostali su mene napadali. Naisla sam na vrlo dobre argumente, ali stojim iza onog sto sam rekla-sve je stvar izbora.
Sta vi mislite? Da li je za vas homosexualnost bolest ili je to sada normalno?

neko ko se celog života tucao samo na novogodišnje veče ili čisto radi oplodnje, kad bi bacio pogled na moj seks rekao bi da sam bolesna, a ja sam normalna heteroseksualna ženska... samo kad je oral u pitanju ima ljudi koji misle da je to perverzija, a gde su druge stvari...

tako, da...

svako stavlja granicu sebi...
svi se palimo na druge stvari...

ne volim da osuđuju moje seksualne egzibicije, a na homoseksualce gledam sa znatiželjom...

pa kako vi to..
pa je l ste ljubomorni...
pa je l vam bedak što ne možete da se venčate...

nismo dovoljno veliki da bacimo takav kamen osude i presudimo da li je bolest u pitanju
 
Moda je za sve kriva...neka zivi svako svoj zivot kako zeli,kako mora i kako mu organizam trazi...ako nikog pri tom ne vredja...pa mi zene se ne ljutimo shto su nam konkurencija,shto se mushkarci toliko plashe...pa ako je neko ***** opet nije svashtojeb...hocu reci i oni se zaljube pa tako...a bre....
 
U pitanju je bilo retoricko pitanje jer definicija normalnosti ne postoji vec se za normalno uzima statistika -> vecina je normalna.

Covijek sam po sebi ne moze odrediti normalnost niti ispravnu perspektivu. Ali, to je vec filozofski odgovor.
Ne, to je već, kako zakoračiš u nepotrebno analizovanje, patologija... Bolujemo od nje, vjerovatno, svi koji smo na Forumu.

Mislim da je homoseksualnost poremećej, a samim tim da je i bolest. Ništa spektakularno se ne postiže tom spoznajom. Niti ide u prilog NORMALIZOVANJA seksualnosti.
 

Back
Top