Net zarada - Nesto novo-$$$

Net-zarada

Početnik
Banovan
Poruka
1
Imam jedan svez posao krenuo pre nekoliko dana,trenutno je sajt na nasem jeziku da bi se prvo uclanili nasi ljudi i ko sad udje bice medju prvima a za desetak dana ocekuje se sajt na engleskom jeziku naravno imace i nas jezik na sajtu,sajt mozes pogledati preko linka
http://www.worldgamersclub.com/index.php?ref=65 ,preko koga naravno se mozes i uclaniti,mozes odslusati i prezentaciju sto se tice ovog posla tako sto ces skinuti sobu za prezentacije preko linka http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=70463369
kad budes ulazio u sobu napises svoj nadimak - mister cisto da se zna ko te je doveo na prezentaciju,prezentacije se odrzavaju utorkom i cetvrtkom u 21,00h ,da bi postao aktivan clan dozivotno clanstvo je 15$ a imas zarade kroz tri levela u prvom ostvarujes zaradu od 75$ u drugom 275$ a u trecem levelu 750$ ,sve sto je potrebno za uslov za isplate je da dovedes jednog ili dva direktna clana preko svog referal linka,ako dovedes jednog onda je isplata u prvom levelu 30$ a dva clana puna isplata od 75$,postoji sistem spilovera odozgo i odozdo,isplate dobijas kada se popuni tvoj zatvoreni dvojni matrix od 14 mesta koji popunjavas ti,tvoji referali tj direktni clanovi,koje si uclanio preko svog referal linka i spiloverom odozgo i odozdo,sve je potpuno legalno i isplate su 100% sigurne,sistem je odlican i moze da postane hit tako da posebno kad se udje na vreme moze se ostvariti odlican prihod,zarade su prakticno neogranicene,radi se preko e-golda i alertpay racuna.Nepropustite ovako vrucu i dobru priliku.
 
Radi se o tome da vi klikcete na linkove i time zaradjujete lovu,
svaki klik vam donosi jedan cent (0.01) , dnevno se moze kliknut otprilike 15ak linkova, probajte, isplati se, potpuno je besplatno. Prijavite se, ako vam se ne svidi netrebate više klikati, ali preporucam ga. Ja zaradujem oko 4 dolara na dan, a taj se broj povecava i meni i tebi time što nas ima više.
Referali
onda vi dobivate po jedan cent i od njihovog svakog klika( od svakog klika vašeg referala, npr. ja sam tebi poslao poruku i ti si se registrirao na moj link i kad ja kliknem dnevno npr. 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi, isto tako kad ti klikneš na svojih 15 oglasa ti se oglasi racunaju i meni i tebi i svakom našem referalu. Što više referala to je bolje i meni i tebi i svakom našem referalu. Isto tako možeš ostaviti svoj link i kad ti se netko registrira preko njega on postaje tvoj referal i tako dobijaš novac i od njegovih klikova.
nista vas ne kosta a dugotrajno gledano mozete samo dobit jel vam je potrebno 5 do 7 min svakog dana sto je zanemarivo s obzirom koliko provedete online dnevno.

evo vam korak po korak sta trebate ucinit

1. udjete na stranicu http://bux.to/?r=srki_carinho
2. U gornjem desnom uglu pritisnete na Register
3. - Username - upisete svoje ime
- Password - upisete koji želite
- Confirm Password - ponovite Password
- Email Address - upisete svoj email
- Confirm Email Address - ponovite ga
- AlertPay E-mail Address For Payments - upisete isti email
- Your Country - stavite zemlju iz koje ste
- Security code - i upisete kod
pritisnite dugme Register
4. Tada ce te dobiti email i aktiviraj te svoj account
5. Loginirajte se
6. pritisnite dugme "surf ads" i tu imate ponudjene stranice
7. I izaberete jednu stranicu i vidjet cete na vrhu stranice
kako imate 30 sekundi da cekate i nakon tih sekundi pise vam Done i kvakica

8. I tako idete na sve linkove I zaradjujete novac - nemojte vise stranica
odjednom otvarat inace vam se nece priznat, znaci jedna po jedna
9. Idete na my stats da vidite koliko ste novaca zaradili
10. I tako idete svaki dan, I link po link zaradite novac

11. Kada zaradite 10 (dollara) mozete ici na cash out I na AlertPay (AlertPay.com) ili pay palu (paypal.com) cete imati tih 10 dollara
13. Znaci kad skupite 10 dollara onda mozete napraviti account na (AlertPay.com) ili pay palu (paypal.com)

14.Registrirate se na alert pay-u i pošalju vam novce poštom

i onda imate za ispuniti onu tablicu ( upisite tacne podatke tako da mozete dobiti novac na vasu adresu)
-security question 1 i 2 - odaberete neko pitanje i oba odgovora napšete bilo šta
- skroz dolje kliknete na yes i upišete onaj kod koji vam se pojavi
- onda skroz desno ima sign up -kliknete na to i

onda vam stigne mail u kojem imate jedan link na koji morate kliknit da bi se aktivirao racun
 
ovo mi je drug kopirao danas ne obracajte paznju,nisam zaradio 4$ sve je iskopirao i stavio je moj link!!!na ovaj bux to sam se prijavio juce jer jedino treba da se ostane na stranici 30 sec izaradis 0.01$.to sam i video ,ali jedina su fora referali to jest ljudi koji se prijave preko tvog linka.ako nekoga ovo zanima i zeleo bi da se uclani nek proba ima moj link gore.
 

Back
Top