Lesi

Pipi Langstrumpf

Buduća legenda
Poruka
31.793
Momci, da li ste raazmishljali o tome da napravite svog savrsheng zenskog klona, neku sa sexy nikom i avatarom , pa da vas prati po forumu i razume i shvata i u svemu podrzava? Kako biste se zvali da ste zena?
 
Ja sam to radio na chatu,ali u svrhu podhebavanja napaljenog muskog auditorijuma.. :lol:
U odredjenom trenutku samo `smaknem haljinu`,kad ono se ukaze... 8) :p :) :lol:
 
ja bi' voleo da napravim to... i, ona bi se zvala: kasandra_laki_oblak... mislim... dovoljno je da se nasluti, a da opet ostane neprepoznatljiva... ali... posle bi' mozda ja voleo da budem randu_laki_oblak... pa da bacam nozeve... i da dodje baka_dorinda_laki_oblak da kaze kasandri_laki_oblak da randu_laki_oblak nije za nju nego da je ignjacio_laki_oblak najbolji... jer ima puno para, a brat blizanac mu se ionako izgubio... pa je ignjacio_laki_oblak sad jedinac sa puno bogatstva... ali bi na kraju, ipak, kasandra_laki_oblak izabrala da bude princela mahale... jer randu_laki_oblak ima jake mishice...
 
Ako se osecash muzevno,mozesh, naravno!

Muzevno, nego sta. :D

Ova bi me pratila svuda...

who-framed-roger-rabbit-jessica-150x150
 
Pa,to su bila uglavnom ona imena koja potenciraju zensku lakomislenost u komunikaciji sa supr.polom... uz laganu aluziju na alkohol ili nesto ne daj boze teze,npr. pajda :)
`zorica`,`radojka`, `napaljena`,`fuxa`,`JK`,i sl. :lol:
 
Pa evo Gustav prati Sinketa svuda i u svemu ga podržava, a i Psiholog mi je tu nešto sumnjiv...

So, huz da bidž hir? :)

Da ali gustav je decak isto...malo cudan ali ipak jeste...
a evo Rile lepo rece:Kasandra_laki_oblak...bila bi mu kao senka i podrzavala njegove teorije i zivotne stavove...cak ne bi ni namestaj pomerala, sigurna sam...
 
Pa,to su bila uglavnom ona imena koja potenciraju zensku lakomislenost u komunikaciji sa supr.polom... uz laganu aluziju na alkohol ili nesto ne daj boze teze,npr. pajda :)
`zorica`,`radojka`, `napaljena`,`fuxa`,`JK`,i sl. :lol:
A Mačkica? To mi je omiljeno... svakog meseca se odregistruje i zauzme ga neko drugi :(

Kad mi se stvarno četuje uvek moram da uzmem neki nebulozni nick, da bih mogla išta da napišem od raznih, kako bi jedna "koleginica" rekla... peechkopaćenika.....
 
namestaj moze da pomera, al' sama ako ga pomera... ja sam jednom termo pec 3 sam izbacio iz sobe i to mi je dosta... al' tad jos nisam znao da mogu cigle da se izvade... ma nista... samo otvorite poklopac od termo peci... skinete staklenu vunu... al' pazljivo, jer se ona tesko cisti... i onda izvadite cigle... da, da... cigle... posle je pec laksa... i onda, kad prebacite shasiju, naslozite ponovo cigle...
sledeci put cu vam ispricati kako da popravite ventilator kad pocne da radi preglasno... tad se, obicno, elektromotor pokvari... ma... pricacu vam...
 

Back
Top