da li je ovo normalno?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobila sam "domaci" da napishem "maturski rad" (a ja sam prvi razred lol) o Hasanaginici.
Taj domaci treba da ima 15 stranica, velikih, ovih na kompu. Znachi treba da otkucam u wordu 15 strana o hasanaginici.
i to samo u mojoj skoli. nigde drugde. jer mi je srpskinja retard.
 
dobila sam "domaci" da napishem "maturski rad" (a ja sam prvi razred lol) o Hasanaginici.
Taj domaci treba da ima 15 stranica, velikih, ovih na kompu. Znachi treba da otkucam u wordu 15 strana o hasanaginici.
i to samo u mojoj skoli. nigde drugde. jer mi je srpskinja retard.

E onda baci se na kucanje, umesto da vredjas profesorkinu malenkost :shock: Srecno :roll: Ionako danas niko nije normalan, tako da nas dzaba ispitujes... :)
 
Nije normalno...15 kucanih strana za obicnu 'lektiru' - nije normalno!
Moj savet: kao sto Smajlica rece povecaj font i stavi puno citata u originalnoj formi (u jednom redu svega par reci ;)) i nece biti toliko tesko.
Srecno!
 
Pa nije ona luda, ako je rekla 15 strana, onda font mora da bude zadovoljavajutji, ne sme da bude nepotrebnih praznina...
Inache, to nikako ne mozhe da bude maturski rad, vetj samo seminarski(isto je shto i maturski, samo shto se drugachije zove, i to sa debelim razlogom).

Osim toga, maturski i seminarski radovi se pishu na odredjenu temu sa datom literaturom. Ako ti nije dala literaturu u kojoj mozhesh pronatji kritiku, rad ne morash da radish.
A ako je to, pak, samo obichan rad, a da se zahteva 15 strana, to morash da radish.
Preciznost oko termina je bitna, premda jedino tako mozhemo da utvrdimo shta ti je potrebno, odnosno shta uopshte radish...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top